Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgubilam sie

maz mnie zdradzil

Polecane posty

zaczynam zyc ---- slaba jestes, az sie niedobrze robi.....zero godnosic, nic dziwnego ze faceci maja takie za nic, bo sie same nie potrafia uszanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
witaj zuzia . bylo spokojnie najwiecej czasu spedzilismy z malym a wieczorami na rozmowach jak narazie za szybko zeby cokolwiek powiedziec . i postanowilismy zon narazie bedzie spal w pokoiku synka bo na to jest dla mnie jeszcze za wczesnie czas pokaze jak to sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
zuzia dziekuje ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
witaj zuzi nie moglam ostatnio pisac bo zmienialismy numer tel i nic nie dzialalo . wyobraz sobie ze ona stala wczoraj pod naszym domem dokladnie siedziala w aucie chyba ze dwie godz. chcialam wyjsc i jej normalne przywalic bo moj maz byl w pracy ale sobie pomyslalam ze nie warto jak wrocil powiedzialam mu o tym ijezeli to sie powtorzy to mam do niego zadzwonic to on przyjedzie z pracy .mysle ze teraz sie dopiero zacznie terror z jej strony .a pozatym wszystko jakos pomalu wraca do normalnosci spedzamy duzo czasu na rozmowach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, noo co za franca :( :( :( zycze Ci duuzo cierpliwosci!!!!!!!! i dobrze postapilas ze nie poszlas jej przywalic, pokazalabys swoja slabosc a tak jestes gora!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się nabierać
Ech,co za posrany swiat,brzydze się facetami!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
witam was u mnie narazie wszystko dobrze , mimo ze mysle jeszcze o tym co sie wydarzylo mysl ze damy rade dziekuje wszystkim ktorzybyli tu zemna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
pewnie czemu nie , ciesze sie ze ty takze nadal reagujesz na moje wpisy dziekuje serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
witam wszystkich ta glupia krowa zaczela od wczoraj wrzucac nam lisciki do skrzynki dla mojego meza . o tresci ze wszystko dla niego zrobi ze nie podda sie itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddawaj sie- mosicie to przetrwac wspolnie!!!! wogule ich nie czytaj- zignoruj to a tak na marginesie :) my mowimy ze faceci to swinie-ale baby tez potrafia byc podle :( pozdrawiam i zycze duzo sil i wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
nie poddaje sie dam rade utwierdza mnie to tez w tym ze oni nie maja juz kontaktu dlatego wrzuca to do skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wi-ka13
Ja tez wybaczylam, minelo 2 lata i znow jest to samo,Jak facet raz zdradzil bedzie to robil zawsze...a moze nie kazdy? nie wiem , ja przegralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
wi-ka13 przykro mi moze u mniebedzie inaczej tego ja tez nie wiem za wczesnie zeby costeraz powiedziec ale stalam sie bardziej czujna i wiem ze jezeli to sie powtorzy tez juz nie wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyciagajce tych liscikow to przestanie, swoja droga niezla zdzira musi z niej byc skoro nie chce odpuscic, z drugiej strony niewiadomo co jej twoj malzonek naobiecywal ze tak sie go uczepila:/ pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
Kill...Bill pozdrawiam rowniez narazie odczekam co bedzie dalej w tych liscikach nic nie pisze o tym co on do niej mowil tylko ona marudzi jak jej zle i jak kocha i ze bedzie walczyc o niego itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko :D nie daj sie zwariowac przez te lisciki!! zycze milego popoludnia hehe, dla mnie jakby juz weekend byl- cos mi sie poprzestawialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
hej zuzia ja sie trzymam po tym co przeszlam takie lisciki nie robia na mnie juz zadnego wrazenia mysle ze dam sobi rade mezowi powiedzialam ze tojego problem aby to sie skonczylo nawazyl piwa niech je wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
sluchajcie ona juz przegina dzis rano czekala na mjego meza pod domem jak wychodzil do pracy kleczala przed nim i plakala patrzylam w oknie i mialam straszny ubaw moj maz powiedzial tylko ze byla jego najwieksza pomylka w zyciu wsiad w auto odjechal ona oczywiscie pojechala za nim .niewiem co dalej czekam az maz wroci z pracy do firmy jego nie wiedzie bo jest brama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
ona sie poniza a mi nie pozwala tak dokonca skupic sie na naszym zyciu mysle ze ona tak szybko nie pozwoli mi o tym wszystkim zapomiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, teraz najwiecej zalezy od meza- czym bardziej da jej do zrozumienia ze nie ma szans- ze KOCHA CIEBIE i SYNKA i to z WAMI chce spedzic reszte swojego zycia to z czasem sobie odpusci zycze spokojnego i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAŁAFA
DOBRZE MU TAK ,NIECH KOCHANKA ROBI MU WSTYD NA CAŁE MIASTO I W PRACY TEŻ,MOŻE TO GO ODUCZY ZDRADZANIA,CHOCIAŻ SZCZERZE W TO WĄTPIĘ.PODOBNO CI KTÓRZY ZDRADZAJĄ MAJĄ NIEDOBÓR PEWNEJ SUBSTANCJI CHEMICZNEJ W MÓZGU,TAK DONOSZĄ BADANIA NAUKOWE,A INNE BADANIA DONOSZĄ ŻE JEŚLI KTOŚ KOCHA,TO NIE ZDRADZA,PONIEWAŻ INNE OSOBY WYDAJĄ MU SIĘ MNIEJ ATRAKCYJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
czekala wczoraj az skonczy prace pod firma prosil abym przyjechala bo nie chce znia rozmawiac potajemnie pojechalam , sluchajcie ona zrbila taka scene ze glowa mala stanela przd nami zaczela lapac go za rece i plakac ze ona sobie odbierze zycie ze nie moze bez niego zyc itd zaczyna sie szantarz ja nie wiem jak na to reagowac maz twierdzi ze mam sobie tym glowy nie zawracac ale ja tak nie umiem a jak naprawde sobie cos zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Mango***
Jesli sobie cos by miala zrobic, to nigdy nikt nie bedzie za to ponosil odpowiedzialnosci tylko ona sama. Wyglada na to, ze ma bardzo niestabilna psychike i jest niedojrzala emocjnonalnie, wiec pewnie jeszcze nie raz da sie Wam we znaki. Mozecie tylko przetrwac jesli bedziecie trzymali ta sama linie i zadne z Was nie ustapi. Od Twojego pytania - " a jak sobie cos zrobi " jest juz calkiem niedaleko do pomyslu, ze moze by z nia porozmawiac. To taka kobieca slabosc, syndrom opiekuna. Nie daj sie zbalamucic. Nie wdawajcie sie w zadna dyskusje, wystarczy kilka stanowczych zdan ktore najlepiej by zostaly wypowiedziane, kiedy bedziesz Ty, maz i ona. Postawic na koncu kropke i nigdy wiecej na nia nie reagowac, uznac za obca osobe. Ewentualnie powiedziec, ze za zaklucanie spokoju wezwie sie policje, albo poda do sadu i byc w tym konsekwentnym. Podziwiam Cie od wielu stron tego topiku i trzymam za Was kciuki. Moje malzenstwo tez ma swoja historie, ale po wielkich burzach przed 13 laty wyszlismy na prosta i bedziemy w tym roku obchodzic 20- rocznice. Wam tez powinno sie udac Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
mango dziekuje ci pozdrawiam goraco zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×