Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgubilam sie

maz mnie zdradzil

Polecane posty

Gość ale jezdzicie po autorce
tez uwazam ze wlasnie teraz potrzebne Ci wyciszenie, spokoj, czas na mysli a nie spedzanie czasu z mezem mosisz ochlonac, zebrac mysli, postanowic jak chcesz to wszystko rozegrac- zakonczyc znalezc jakies rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
mysle ze tak zrobie spakuje sie jutro i wyjade na kilka dni boje sie tylko pytan synka dlaczego taty nie ma z nami tak jak wczoraj na basenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaris68
Autorko topiku, czytam od początku Twoją historię. Współczuję i trzymam kciuki za trafną decyzję. Sama jestem zdardzaną żoną. I powiem Ci, że dokóki nie zrobisz definitywnego jednego CIĘCIA, dopóty Twój mąz nie określi się Piszę to z autopsji. Mój M także lawirował, ja dawałam kolejne szanse, a on wiedział, że mi zależy, że przetrzymam do czasu, ąz on wyszaleje się i pokornie wróci na łono rodziny. Aż pekłam...wniosłam pozew o rozwód, odbyły się dwie sprawy, aja byłam nieugięta. Rozwodu nie dostaliśmy, ale mój M uświadomił sobie, że moje słowa skończyły się, a nadszedł czas na czyny. Z kochanką rozstał się automatycznie, do dziś zero kontaktu, chodzi za mną jak cień. Teraz to on obawia się romansu z mojej strony, nosi mnie na rękach, stara się, nie mam żadnych podejrzeń. Tobie również radzę zastosować podobny wstrząs. Nie musisz od razu rozwodzić sie. Może moment, gdy przeczyta pozew rozwodowy z pieczątką sądu bedzie momentem przełomowym??? Z mojego punktu widzenia, Twój mązjest Ciebie BADZO pewny. Wnioskuję to stąd, że wykupił wczasy, zapłacił za nie, nie pytając Ciebie o zdania, bo i tak wiedział, że pojedziesz. Twoje dotychczasowe zachowanie i przyzwolenie na zdradę utwierdziły go w przekonaniu, że bardzo Ci na nim zalezy i bedziesz tak długo tolerować zdradę, aż Twój mąz sam jej nie przerwie. To on rozdawał karty. Postępuj teraz nieszablonowo, rób to, czego Twój mąz nie spodziewa się po Tobie, by przestał być Ciebie pewny. A to da mu do myślenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
dzieki i pozdrawiam rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
jedziemy jutro z synkiem do sopotu apartament mam zamowiony ale nic mezowi o tym nie mowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jezdzicie po autorce
wogule niechesz go informowac o Waszym wyjezdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
niechce zeby wiedzial gdzie jestesmy bo przyjedzie poprosilam tylko mame zeby mu jutro powiedziala ze wyjechalismy nagle z malym na pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
ok torba spakowana niewiem czy dobrze robie ale robie to dla siebie i malego poniewaz on tez juz odczowa ze dzieje sie cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
no to udanego wypoczynku, dobrych myśli i podjęcia słusznych, dobrych dla ciebie decyzji po powrocie ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
dziekuje bardzo mysle ze nie zapomniecie o mnie przez ten tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
nie nie zapomnimy, mam cię w ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
dzieki ci bardzo za slowa wsparcia . dzisiaj napewno jeszcze troche tu posiedze chcial sie z nami dzis zobaczyc jak bylam u mamy ale narazie nie mam ochoty powiedzialam ze jestem u kolezanki i bede pozno w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
z jakiego regionu Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
z olsztyna a ty jak mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
Bielsko Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
ty to masz blisko nad morze, ja się tłukę 12 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
no to naprawde masz daleko moge wiedziec ile ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
prawie 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli luli
zaczynam żyć. podziwiam Ci. Przeczytałam cały topik, właściwie to głównie Twoje posty. Jestem z Ciebie bardzo dumna. Ja myślę, ze może sie da to jeszcze wszystko posklejać, ale Twoja postawa jest jak najbardziej prawidłowa. trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli luli
U mojego męża w rodzinie była podobna sytuacja. Facet zaczął zdradzać żonę, po 15 latach wspólnego bardzo dobrego życia. Wszystko wyszło na wierzch. Facet nie mógł sie zdecydować, czy kocha żonę, czy kochankę. Pakował sie i odchodził, po czym przepraszał i wracał do zony i dwójki dzieci. A potem wszystko sie powtarzało. Niestety zona była zbyt uległa i tak go przyjmowała kilka razy. A ja mówiłam wyrzucić drania z domu. Spakować i wystawić walizki przed drzwi. Facet by poszedł, zamieszkał z kochanicą i wtedy wszystko by sie zmieniło. Bo wiecie, przychodzi proza życia. Trzeba ugotować, sprzątnąć, zapłacić rachunki i banka mydlana pęka. jest z nią przez cały dzień i nie widzi jej tylko wypachnionej i eleganckiej. A poza tym kiedy przychodzą święta, które zawsze spędzali razem, to może zacząć tęsknić. Niestety kobieta ta robiła po swojemu. Męczyła sie tak 2,5 roku. W końcu wystąpiła o rozwód. Tylko, ze w tym czasie kobieta urodziła dziecko. Z tego, co słyszałam, to facet z tą swoja kochanicą i dzieckiem nie mieszka, a do byłej żony często przyjeżdża. A ja myślę, ze gdyby ona była twardsza od razu na samym początku, to tego dziecka by w ogóle nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
ja mam dopiero 29 lat takze tez czasami sobie mowie jeszcze cale zycie przed toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
pewnie że życie przed tobą, młoda siksa jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
ok uciekam malego kapac do uslyszenia po powrocie pozdrawiam i dzieki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
no to udanego wypoczynku, opal się pięknie, może jakieś dwa kilo schudnij i wrócisz z takim błyskiem w oku, że twój mąż będzie ślinił sie na twój widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz po tym jak ślinił się
z kochanicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
witam wszystkich wrocilam . dowiedzialam sie od mamy ze ona nie jest w ciazy on chce sie dzis zemna spotkac i porozmawiac zobaczymy co ma do powiedzenia ja mam nowe sily bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
witaj dziewczyno 🖐️ pewnie dobrze ci zrobił krótki urlop od problemów :) co mąż ma ci do powiedzenia, łatwo przewidzieć :P pewnie mu ulżyło, że kochanka nie zaciążyła :P Powodzenia w dalszych negocjacjach, i nic mu nie ułatwiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubilam sie
tak byl prosi bardzo abym to przemyslala ze on nie bedzie mie juz nachodzil i da mi czas powiedzial ze jest gotowy abysmy pozmieniali numery tel aby ona ich nie miala ja mu powiedzialam ze dopiero co wrocilam i potrzebuje czasu ale urlop byl super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj to przeciez w s umie i dobrze ze takiúklad zaproponowal- bedziesz miala czas aby wszystko na spokojnie przemyslec a tak pozatym to mam nadzieje ze ten nick Ci sie tylko pomylil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×