Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...23...

Jaki majtki pod białe spodni????

Polecane posty

Gość pasztecik
do tego cyce na wierzchu i tipsy 15 cm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
świetne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja noszę takie
hehe mam nadzieję ze te cyce i tipsy to nie do mnie :D Tipsy to najpaskudniejsze co mogli ludzie wymysleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
nie do ciebie tylko do wielbicielek gaci prześwitujących przez ubranie:D znam jedną laseczkę-tipsy,trwała,pasemka,nie myje zębów:P świeeeetna jest:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
Ciebie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym zalozyla mocno wyciete figi, bo jakbym miala cieliste (swoja droga wg mnie sa paskudne), to bym sie czula jakby wszyscy i tak mysleli, ze mam gola dupe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
bo cielista bielizna nie jest na rozbierane randki i nie musi być oszałamiająco piękna;) jest po to żeby nie prześwitywała przez ubranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
bo cielista bielizna nie jest na rozbierane randki i nie musi być oszałamiająco piękna;) jest po to żeby nie prześwitywała przez ubranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
zdublowało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztecik, nie wiem jak Ty, ale ja lubie miec ladna bielizne i fajnie wygladac, nawet jak sie nie szykuje sex ;)cielista jest ohydna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
nie jest zbyt piękna,ale lepsze to niż gacie prześwitujące spod spodni,albo stanik:o poza tym jak jest fajny krój to nie jest taka straszna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
chciałam Ci się wpisać w powiedz to,ale jak zobaczyłam poziom wpisów...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nei wiem, dla mnie to tandeta typu przezroczyste ramiaczka.. blee nie kupilabym sobie bielizny w kolorze cielistym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło boższz
zasadniczo kaman o to, że widok bielizny prześwitującej jest szczytem braku gustu. spod białych rzeczy nie prześwituje kolor beżowy/różowy. jak ktoś chce sie ubierać inaczej - jego sprawa. koniec bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...23...
No to widać zdanie są podzielone:/ No to kupię jedną parę takich cielistych(chociaż dla mnie sa paskudne) i wypróbuję. Bo mam właśnie jedną parę białych spodni taką, że prześwitują, nie patrzyłam na to jak kupowałam, spodobał mi się krój i materiał. Ale że pod biała bluzkę nie biały stanik to pierwsze słyszę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Cielista bielizna jest do zadań specjalnych, mam jedną parę białych spodni, pod które nosze tylko gładkie, cieliste, opięte bokserki, bo cała reszta się po prostu odznacza... Też wolę nosić bieliznę, w której nie wstyd się pokazać, ale pare "wynalazków" na specjalne okazje mam, typu: średni z wyglądu stanik z triumpha, w którym można dowolnie przepinać ramiączka, żeby móc odsłonić całe plecy czy co tam się chce, stanik sportowy-pancerz na wysiłek fizyczny, kremowy biustonosz pod cienkie białe koszule (testowane, dużo mniej go widać niż rażąco biały stanik). Jasne, wolałabym, zeby tego typu gadżety też miały wygląd względnie do ludzi... ale na pare okazji, można się poświęcić. Chociaż moim zdaniem, jeżeli spodnie nie są bardzo cienkie, to można założyć białe szorty albo stringi. Wyciętych fig bym nie zakładała, bo wtedy przebiega zginająca się linia przez pół pośladka - wygląda moim zdaniem kiepsko. Więc albo stringi (byle niskie, żeby nie wystawały górą), albo szorty, kończące się tuż za pupą - wtedy całość wygląda gładko i ładnie :) I nie rozumiem tej nagonki na stringi. Ktoś mi wyjaśni dlaczego nagle stały się synonimem wieśniactwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda ubrala biale stringi pod biale spodnie i bylo wszystko widac jak siedziala lub podciagala, palce lizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę stringi lub figi w cielistym beżowym odcieniu, białe majtki będą ci przebijać przez białe spodnie. Alles ma fajne modele stringów, ja je uwielbiam! na pewno coś dla siebie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Stringi

Moja koleżanka Klaudia wyczling była dziś w takich białych stringach i białych jeansach wszystko się odbijalo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Wyczling

Polecam białe stringi i białe jeansy, chłopcy to lubią i kochają jak się wypinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×