Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samtona-od-zawsze

Nigdy nie miałam chłopaka na pważnie, czy już zawsze będę sama?

Polecane posty

Gość czekam na m
są tacy faceci , facet to dziecko które trzeba wychowywac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje teraz ze jak znajde sobie nastepnego faceta to juz sie tak nei zaangazuje:( ze mi bedzie obojetne, bo w ten ostatni zwiazek sie bardzo zaangazowalam i kopa w dupe jedynie dostalam od bylego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo goryl bonobo
madchen nie zmieniaj sie...jesteś git dziewczyna:classic_cool:]kiwat] ps.ja te mialam takiego kandydata co chcial miec ze mna dziecko a potem mi powiedzial, ze powinnam miec faceta co by mnie tlukl po mordzie dzień w dzien ..:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dzieki za slowa uznania;) ja mialam sie etraz do niego wyprowadzic ja sie z nim czulam jak 80latka na emeryturze nie majaca radosci z zycia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo goryl bonobo
a kazal Ci moze nosic golfy i aseksualne ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golfy nie ale kazal na czarno sie ubierac:P bo sluchal metalu:o mial pretensje jak nosilam torebke z dlugim paskiem bo pasek wchodzil pomiedzy piersi i wtedy one sie wieksze wydawaly a mu tu to przeszkadzalo bo inni faceci patrza:o zadnych imprez przez 2 lata, on alkoholu nie pil, najpierw mi sie pdoobalo to, pozniej zaczelo przeszkadzac:o poszlam na impreze to uslyszalam ze dziwka ejstem a jak ostatnio na imprezie z kolezanka udawalysmy lesbijki to uslyszalam ze jestem niedojrzalym dzieckiem, bo jak bym byla kobieta, to bym w domu siedziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo goryl bonobo
aha..no tak:o...mnie pilnowal na kazdym kroku i tez komentowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez pilnowal, komentarze byly w ogole ja sie glosno smiac nie moglambo mu przeszkadzalo:o ja ejstem oszolom i szalaput, a przy nim stalam sie cicha jak jakas mysza:o ale znowu szalaput jestem:P ja nie chcialam go zostawic bo strasznie niska samoocene mam i balam sie ze nikogo nie znajde ale mialam jednego chlopaka do seksu, czyli nie ejst ze mna tak zle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna madchen > Fajnie, ze znow jesteś sobą :) Masz nioska samoocenę :o ? No proszę Cię, jesteś świetna :) Trzeba zmienic podejscie, wierzyc, wierzyć i jeszcze raz wierzyć, nie zamykać się w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierze, teraz;) moj byly ciagle mi gadal ze nie mam racji, ze to, ze tamto sama musialam dojechac do darmstadt, to obok frankfurtu, i dojsc do jego domu, nie mial mnie kto odebrac, a on chcial zebym taxi jechala, ja sie uparlam ze sobie pociagiem dam rade, i dalam znam troche niemiecki to przeciez sie nie raz spytalam zeby bilet kupic czy gdzie wysiasc a moj byly taki bezczelny byl ze mi powiedzial ze nie dotre sama i mam sobie na kartce napisac nazwe ulicy i taksowkarzowi pokazac:o moze to dla was nic ale dla mnie to bylo ponizenie ze ejstem glupia i pusta czesto bylo tak ze ja mialam racje ale oczywisicie robilismy tak jak on chcial:o eh jaka ja glupia bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaa, skad Ty go wytrzasnęłaś :o ? Moze to rozstanie go czegos nauczy. Ktos pisal, ze przedziurawianych prezerwatywach :O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo goryl bonobo
bo to byl biedny nieszczesliwy czlowiek..ech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemcem byl:P a to bylo moje najwieksze marzenie zeby miec faceta niemca:o eh etraz to albo polak albo moze i byc nawet chinczyk, byle by nie byl niemcem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo goryl bonobo
ech, mnie wszyscy zostawiaja... a Ty sie nie przejmuj madchen tymi glupolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo goryl bonobo
ja ciagle nie mam pracy i przez to nie mam zycia towarzyskiego ani uczuciowego od nastu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna madchen (teufel_17@buziaczek.pl) niemcem byl a to bylo moje najwieksze marzenie zeby miec faceta niemca eh etraz to albo polak albo moze i byc nawet chinczyk, byle by nie byl niemcem byle nie Turka:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
a ja marze o fajnej dziewczynie co nie miala chlopaka. bo taka co miala chlopaka na dluzej to na pewno z nim uprawiala seks, albo przynajmniej ogladala sie/piescila na golasa z nim. generalnie interesuja mnie dziewczyne fajne, z powodzeniem, ale takie co sa 100% dziewicami, co umawialy sie z wieloma facetami, ale nigdy do niczego z nimi nie doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nie powiedzialem, ze jest be, tylko, ze po prostu srednio do mnie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehhaaaaaaaa
fajna madchen brzydka jestes :o serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo goryl bonobo
taka co to nie ogladala sie czesto z chlopakami na golasa to jest prawdopodobnie zwyczajnie pierd...eta ...wiem, po sobie jak sie czuje czasmi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nie no fajna madchen jest ladna :) po prostu ja bym chcial miec najlepiej tylko jedna partnerke w zyciu, i dla niej tez chcialbym byc jedynym. moim zdaniem prawiczek nie pasuje na zyciowego partnera dla dziewczyny, ktora spala z kilkoma facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie nie chcialam miec jednego faceta nie boisz sie ze za kilka lat obudzisz sie i pojdziesz i zdradzisz swoja panne bo bedziesz ciekawy jak to jest z inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
jesli ona bedzie dziewica jak ja poznam to na pewno bede to docenial i bede wierny. poza tym uwazam, ze zwiazek w ktorym kobieta ma bujniejsza przeszlosc seksualna od facet jest dziwny i nie bylbym w takim szczesliwy. dziwnie bym sie czul jakbym spal tylko z zona, a ona z kilkoma przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobieta ma bujniejsza przeszlosc seksualna od facet jest dziwny" - a jak facet ma wieksza to juz jest w porzadku? prosze cie!:o nie myslmy tak ze facet moze miec 10 babeczek bo ogier, i w ogole a baba ma byc dziewica:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×