Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość kjjhkjjkjhk
Haha tak, ja to zauważyłam :D Już nie jest tak przerażająca jak była :D Może twórcy poczytali, że ludzie się jej boją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
Aaaaa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*reklama master card ze skaczącym inwalidą * reklama jakiegoś sera ( spotkanie towarzyskie dwie kobiety na siebie patrzą i coś pokazują) Bóbr przebierający tymi łapkami i zapluwający się jest świetny ( tzn. lepszy bóbr niż \"koffam góry\" ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya no estas
Reklama nie wiem czego,banku,pożyczek lub kart (nie pamiętam dokładnie) z tymi latającymi żółtymi literkami i wielkim napisem: ,,YES" na końcu. Polacy zerżnęli reklamę i nawet nie chciało im się zmienić 3 głupich literek na polskie ,,TAK".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuu
*reklama master card ze skaczącym inwalidą ja na te reklame patrzec normalnie nie moge!moze d;atego ze jestem niepelnosprawna...komu to sie podoba to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^ Cilit Bang i te wszystkie zasyfiałe rzeczy które błyszczą po jednym przetarciu ^ Generalnie magiczne środki do czyszczenia, prania ^ Ta nowa zapachu do kibla \"mamo ja chce kupe, ale u Tomka...\" :o ^ ciężko być mamą stonogi... ^ Tina ^ dzieciaki co brudzą ciuchy, wcierają trawę i jeszcze ukrywają pomidora... oj strzeliłabym takie.. ^ Orange co coś tam skręcają, jakieś rury itp ^ Extra duże kawałki owoców w jogurtach Bober wymiata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze te plastry na rzucenie palenia jedna podjadała, druga chyba medytowała.. to ich naturalne zachowania, jak np na koniec poklepuje koleżankę po ramieniu.. co za \"tempe strzały\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama jakiegoś banku i kredtu!!!!!!!!!!!! aerobik ćwiczą i mówia dowod gotówka w rytm debilnej piosenki no porażka na całej lini nienawidzę tego wyrzuciłabym telewizor przez okno ale szkoooda:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrr grrrrrrr grrrrrr
*Wszystkie Orange! Oprócz Plusa to najbardziej reklamująca się sieć komórkowa. Normalnie co tydzień jakaś nowa debilna reklama! *I oczywiście Winiary, gdzie ,,gotowanie to najlepszy sposób na okazywanie uczuć"; ,,Kochasz swoją rodzinę?"; Uśmiechnięta baba,jakby na haju opowiadająca,że kocha swoją rodzinę,bo do jedzenia dodaje Winiary :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aegon. \" przepraszam ale nasz aktor zapomniał 3 słów w 2 akapicie 8 wers \" co za pojeb wymyśla takie durne teksty :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporej liczby tych reklam, o których piszecie nie kojarzę, bo jak oglądam coś i zaczynają się reklamy, to zaraz ściszam, bo ryk straszny... może to i lepiej.. mnie wkurza reklama z kaszlącymi dziećmi: mój tata kaszle tak ehe ehe, a ja kaszle tak.... bleeeeee, to jedna z najgorszych reklam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze reklama jakiejś kawy, chyba Jacobs, nie mogę sie w niej połapać, jakiś hałas na przemian z syczącym czajnikiem, potem baba na kanapie z facetem w sweterku i spodniach od piżamy (baba w to ubrana, nie facet) piją sobie tę kawusię.. denerwuje mnie na maxa, jakąś taka pokręcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś pisał o Kukulskiej.. z kasa krucho się zrobiło u niej, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi ten koles ktory
wystepuje w reklamie jakiegos srodka na prostate (z tym PSI PSI) to ten sam, ktory drze gebe w telezakupach mango (zadzwon!!!!zamow!!!!wspanialy, hipersuperultramegawypasiony H2o mop albo wspaniala bielizne, po ktorej od razu schudniesz 10 rozmiarow i kazdy facet padnie plackiem z zachwytu na twoj widok :D). No wlasnie, czy ktos moze mi wyjasnic znaczenie tej reklamy Visa czy mastercard z facetem skaczacym na kulach?Inwalidą on chyba nie jest, z tego, co widze, nogami i rekami przebiera calkiem sprawnie, więc po co mu te kule? Kompletnie nie lapię przeslania :O (jedyne co, to muzyczka fajna). Kukulska w reklamie - naturalnosc stołowej nogi. I to żarliwe zapewnienie na koncu "Skoro pasta jakas tam pomoze zachować biel zebow, to bede ja codziennie stosować". Gdyby pan dentysta powiedzial, ze zachowaniu bieli zebow sprzyja codzienne żucie kozich bobkow, to pani Natalia oswiadczylaby z rownym przekonaniem i zapalem "Skoro zucie kozich bobkow pomoze zachowac biel zebow, to bede je zula codziennie" :P :O. "Jestem moją matką, która....", "Jestem moimi przyjaciółmi, ktorzy....", "Jestem moim nauczycielem, ktory"...." Słyszałam o rozszczepie osobowosci, ale to juz lekka przesada. Reklama niquitin - trzy pancie kolezanki, co to jedna stosuje plastry, druga podjada, a trzecia medytuje. Mina pani medytującej oraz zgrabnosc ruchu pani siegajacej po jakiegos cukierka czy ciastko - bezcenne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
No ten psi psi to jest Roch Siemianowski. Q*wa jak mu nie głupio zagrać w tak idiotycznej reklamie. No żenada, kto mówi psi psi jak mu się siku chce?? Juz mogliby kazac mu gadac "przepraszam" i pokazac jak wychodzi. Kazdy by zajarzyl ze leci do kibla. Ratunkuuuuuuuuu... Jak to widzę to normalnie aż sie kulę w sobie z zażenowania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalizująca
Mam autentyczne mdłości, jak widzę nową reklamę No-Spy 😭 Stara pudernica i facet udający Napoleona, jak na koniec dają sobie tego dziubka, a potem on na nią warczy. Obleśni są!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama niquitin - trzy pancie kolezanki, co to jedna stosuje plastry, druga podjada, a trzecia medytuje. Mina pani medytującej oraz zgrabnosc ruchu pani siegajacej po jakiegos cukierka czy ciastko - bezcenne Tak, tak... bezcenne... Zawsze jak to widze to OMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie największa
porażka ostatnio to ta pseudowokalistka Iwona Węgrowska, która nie ma w sobie krzty życia, ,,zachęcająca" do brania udziału w loterii tvp czy czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka śmieszka
Popieram - Węgrowska i ten koleś - drętwota na poziomie deski do prasowania. "Cudne" są te reklamy sklepu Mango, a już szczytem są spodnie co Cię odchudzą - 300 zł i faktycznie schudnę bo do gara nie będę miała co włożyć. Reklama filmu "Kochaj i tańcz" non stop - cobyście nie zapomnieli o polskiej super (sic) produkcji. Jakieś buty z daichmana - wariatka tupie jak rozwydrzone dziecko. Ja chcę kupe ale u Tomka - co to ma być!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpqpqp
Reklamy Tesco miały być chyba śmieszne,a są żałosne. Jak tych dwóch ludzików pokazuje,jak chodzą po kasze,po oranżadę itp. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Ha! Te akurat są fajowskie ;D Ten grzywiasty zajefajnie sepleni ;D Grubas też dobry!!! Ooooolej to słonecznikowy jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad reklama visy
"No wlasnie, czy ktos moze mi wyjasnic znaczenie tej reklamy Visa czy mastercard z facetem skaczacym na kulach?Inwalidą on chyba nie jest, z tego, co widze, nogami i rekami przebiera calkiem sprawnie, więc po co mu te kule? " ...ten facet to Bill Shannon, artysta-performer dotknięty obustronnym zwichnięciem stawu biodrowego, który opracował sposób ekspresji zwany techniką Shannona; wykorzystuje przy tym specjalnie ulepszone kule, ułatwiające mu aktywność ruchową. ""Jestem moją matką, która....", "Jestem moimi przyjaciółmi, ktorzy....", "Jestem moim nauczycielem, ktory"...." Słyszałam o rozszczepie osobowosci, ale to juz lekka przesada. " ludzie troszkę wyobraźni! przecież każdy z kim się spotykamy, żyjemy wywiera na nas jakiś tam wpływ, czyż nie mamy ulubionych zapachów, potraw, dźwięków związanych np z domem rodzinnym, mamą, kolegami ze szkoły itp? ...to wszystko jest częścią nas, tworzy nasza osobowość...ja tak to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za info o visie
nie znalam tego goscia, ale szczerze mowiac, az trudno uwierzyc, ze jest niepelnosprawny, tak sie plynnie rusza. A co do reklamy Orange - luz, ja rozumiem, co autor mial na mysli (az tak pozbawiona wyobrazni nie jestem :P), co nie zmienia faktu, ze ta reklama zwyczajnie mi sie nie podoba. Ostatecznie tego wlasnie dotyczy watek - nielubianych reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapełta
Mnie okropnie wnerwia reklama loterii na TVP, w której gra jakaś piosenkareczka śpiewająca "4 lata" i "muzyk" z jaka to melodia. Te ich dialogi jak dla mnie nie mają kompletnie sensu, tak samo jak podsumowanie "nieźle. i na bogato" :O tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill
reklamy jugurtów.... "mmmmmmmmm pyszne " ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten facet z kulami też mnie wkurza, wygląda jakby się nabijali z niepełnosprawnych. Kto będzie wiedział że on jest inwalidą-artystą? do teraz nie miałam o tym pojęcia i założę się że 99% ludzi tego nie wie. Gość wygląda jak cwaniaczek, nabijający się ludzi używających kul. speleniąca alpinistka - grrr, kiedy ją wreszcie zdejmą? loteria TVP na schodach cholinex z blondi - mdłe aż się niedobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie zdziwiła ta reklama
z inwalidą,po cóż mu kule skoro tak sprawnie sie porusza....A wkurza mnie strasznie reklama jakiegoś banku jak facet zamyka drzwi przed nosem dziewczynie,która miała sie zajać jego dzieckiem i ona gada takim beznadziejnym głosem.Beznadziejne są też wszytskie POlbanku i ta,co jest jakieś postkanie absolwentów czy cos i każdy mówi ile ma rat,nie znoszę tego ostatniego gościa. Tesco strasznie mi sie podobaja :) A ten Mateusz co maluje graffiti w Orange jest ładny :) O,jeszcze głupia jest reklama tuBiedronka jak czosnek klepie paprykę,a ona wydaje dźwiek jakby orgazm miała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Na maxa wkurza mnie reklama Węgrowskiej i tego faceta z "Jaka to melodia". Od tego "- Po ilu nutkach poznałaś? -Po jednej." (zaczyna się wydzierać z playbacku) "- No proszę, dostałem piosenkę (WTF?). -mam też coś dla widzów." (znowu zaczyna się drzeć z playbacku) chce mi się rzygać. Kisiel-Fisiel nie jest już taki wkurzający, bo zmienili mu ryj. I jeszcze ta co chłopczyk niesie jajka w misce i mówi "A kto zgadnie jaka dupa będze?" I ktoś tam mówi, że barszcz biały winiary. I później wszyscy żrą ten głupi barszcz i robią miny jak naćpani. Ta dziewczynka wyjmuje łyżkę z ryja i mówi "A wiecie, że barszcz biały robią tylko polacy?" Potem jakaś baba mówi "A taki pyszny..." I cała pieprznięta rodzinka odpowiada "...to tylko WINIARY" I się śmieją debile jakby mieli z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ene due rabe
mnie wkurza "egon się nie reklamuje....nie musi" - skoro nie musi...to po huj płaci grube pieniądze, za to, żeby to pokazać w TV? reklama Visy mi sie podoba....nie lubię wizerunku niepełnosprawnych, takich nieszczęśliwych, co tylko mają swoje nieszczęście kontemplować...tu widzimy szczęśliwego faceta, który mimo, tego, że jest chory, świetnie sobie radzi i jest zadowolony- takie podejście mi się podoba. tak ta reklama PKO z dzieciakiem.... każdy kto ma dziecko zrozumie, jak trudno je oddać komuś pod opiekę, skoro tyle trudu włożyło się w wychowanie.... i zazwyczaj długo się szuka odpowiedniej osoby.... pieniądze tez trudno w dzisiejszych czasach odłożyć i warto wybrać odpowiednio pewny bank, dla nich.... więc uważam, ze porównanie jak najbardziej trafne... jedyne z czym można polemizować...to, to czy ten najlepszy bank, to PKO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×