Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość debilna reklama BioCLA
gdzie jakas paskudna kretynka z fryzura na pudla ma sen, w ktorym jest gruba i sie nie miesci w swoje ubrania :O. Budzi sie z tego "koszmaru" z taką mina i walacym sercem, jakby ja jakis Freddy Krueger gonił :D. Po prostu Oscarowa rola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b..p.b.
"dochod, gotowka, dochod, gotowka" tragiczna jest ta reklama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b..p.b. "dochod, gotowka, dochod, gotowka" tragiczna jest ta reklama Tam jest chyba: ,,dowód-gotówka"... Fakt,durna ta reklama,ciągają się za ręce,jakby tańczyli moje-twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusowo-limonkowa
,,Mama, es super fantastica Costa. Co mówisz? Acomprendo Costa fantastica" Ale mnie to dobija :o Taki hiszpański to zrozumie każdy Polak. Zachwycają się sokiem z kartonu jakby był świeżo wyciskany. I to hasło: połowę ipmrezy funduje Costa". Jak będę robić imprę to się do nich zgłoszę żeby mi w połowie zasponsorowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
ja jebię "polacy, polacy jadą!" i talibowie czy inny ch*j dostają wścieklizny i chowają wszystkie rzeczy, chyba jakiś chory na głowę palant miał zaj**istą wenę twórczą. Ejjj, no właśnie oni wystawiają te rzeczy, bo są handlarzami i widzą, że jadą turyści więc jest okazja żeby sprzedać. A tu się okazuje, że to pusty autobus bo Polacy wolą w internecie siedzieć niż zwiedzać w realu... Ale reklama idiotyczna bo kto by wolał siedzieć na necie niż jechać do ciepłych krajów.. Tak samo sprawa postawiona jak w pytaniu kto by nie chciał pracować w Biedronce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51
Cilit Bang!!! Jedna baba wykonała dosłownie 3 anemiczne ruchy ścierką,a w tym samym czasie druga (z Cilitem) wyczyściła całą kuchnię i łazienkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuu
[zgłoś do usunięcia] achajka27 ten facet z kulami też mnie wkurza, wygląda jakby się nabijali z niepełnosprawnych. Kto będzie wiedział że on jest inwalidą-artystą? do teraz nie miałam o tym pojęcia i założę się że 99% ludzi tego nie wie. Gość wygląda jak cwaniaczek, nabijający się ludzi używających kul. mnie tez wnerwia ta reklama z tym niby o kulach a;e to uz tu chyba pisalam.w ogole durne to jest.i zastanawiam sie kiedy te reklame zdejma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyllla24
A kiedyś była reklama gumy do żucia Wrigley Spearmint, w której laska z uśmiechem mówiła "łrigli spermint" . Po jakimś czasie zmienili to na prawidłowe "spirmint" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalla
a mnie najbardziej wkur.... reklama winiary pt: "kocham moja rodzine" jak widze ta sztucznie usmiechnieta kobite, ktora przez cala reklame tlumaczy, ze kocha swoja rodzine i dlatego im gotuje ( usluguje) to mnie normalnie ch..... strzela... t-r-a-g-e-d-i-a !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor limonki
Tesco z tymi animowanymi facetami No-Spa ze starą babą udającą lolitkę przed Napoleonem Winiary z durną babą i jej kochaną rodziną :o Parodontax czy jakoś tak z tym wypadającym zębem (muszę się przyznać,że myślałam,że szybko ją wycofają,a tu nici) Fajna jest nowa reklama Heyah z tą śmiejącą się łapą. Prosta,krótka,ale fajna. Nie tak jak Orange,które chyba stawiają na ilość reklam,a nie jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Ten motyw z Parodontaxu z wypadającym podczas mycia zębem jest zwalony żywcem z filmu Marka Koterskiego "Nic śmiesznego" !!! :] Zgłaszam plagiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa reklama PLAY :o :o gadający żubr "spodziewaliście się reklamy piwa?" tak właśnie kurwa tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhgjhghjhgjh
Ja dzisiaj padłam jak zobaczyłam reklamę Brise'a "mamo, chcę mi się KUPKĘ"... myślałam, że po srającym chińczyku nic gorszego nie wymyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyśśśśślonaaaaaa
mama es super fantasitka kosta ,si si kosta !!!! no qrwaaa masakraa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyśśśśślonaaaaaa
albo wqrwaa mnie że ta idiotka rzuciła palenie z plastrami NiQitin ,nie przytyła ma piękniejszą cere i zeby się czasem nie posrała. ta jej koleżanka siedzi przy stole i wpierdala jakieś ciastka ,ta druga medytuje czy coś......... poyyyebana reklama !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirum tirum
* oscilococ co? ;/ * sto lat sto lat STODAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe reklama o tym jak
chce kupke u Tomka jest w stylu tego dowcipu co jeden przedszkolak zabrał kupsko drugiemu :D Ja uwielbiam (wiem,że nie na temat)tą reklamę Pepsi z rozmową kwalifikacyjną,jest boska!!I kota Filemona w Play :D:D A jak wam sie podoba reklama,że mogliby dawać bobra?Trochę obrzydliwa ta plwocina,ale gościu śmiesznie powazny,a bober słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"wręczam ci mej miłości kwiat na tysiąc najbliższych lat\" :o czyli Saga ;) no i nie rozumiem co jest śmiesznego w reklamach tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu już nie ma chupa chucka
,,A jak wam sie podoba reklama,że mogliby dawać bobra?Trochę obrzydliwa ta plwocina,ale gościu śmiesznie powazny,a bober słodki" Pewnie każdy by wolał takiego boberka niż głupie smsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucięta ręka T-Baga
"Pewnie każdy by wolał takiego boberka niż głupie smsy" No nie kazdy, ja bym takiego hałasliwego plujca nie chciala :D (choc zwierzeta bardzo lubie). Za to chcialabym takiego psiaka lub kociaka, jak z nowych reklam Pedigree i Whiskas - po prostu cudne i przesłodkie sa te maluchy! Delecta ma tez glupie reklamy :O (choć produkty calkiem niezle). Ale jak widze te walnięta rodzinkę i sasiadke smiejaca się jak czarownica (to chyba ten babsztyl z reklamy proszku do prania ze Zborowskim), to nic tylko AK-47 i strzelać, strzelać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za zu zi za zu za
No fakt,zastanawia mnie to dlaczego te rodziny w reklamach Delecty tak się zawsze trzęsą? O co kaman? Te reklamy są odstraszające. Mimo że królikowi z Fisielu zmienili mordę to i tak mam awersję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka00
Genralnie większość reklam doprowadza mnie do szału... Nie rozumiem dlaczego ludzie wymyślają coś tak bezdennie głupiego :/ Rozumiem jeszcze reklamy dla dzieci, bo to inaczej dzieci odbierają,a inaczej dorośli,ale jak słyszę sztuczny dialog "Costa" Fantastica...coś tam por favor,to mnie szlag trafia. Albo "Co się stało?"..."Cena Actimela...spadła...". No nie da się,naprawdę. Jedyne co mogę oglądać,to reklamy Simplusa z uroczym kabarecikiem,zazwyczaj są dobre i spodobała mi się reklama Ikei z tą Kleopatrą na tronie "...I gdzie potem usiądziesz?? Nie wiem,nie wiem...(...)Sucho ma ta palma,no!" Z jednej strony głupia,ale z drugiej strony jest to taki w miarę inteligentny humor porównując do innych reklamowych hm..produkcji. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zmęczona żaba
Zdecydowanie Vanish do szarych firanek!!! Baba wychodzi z parasolem,bo niby szaruga za oknem,a sąsiadka jej mówi,że jest piękna,słoneczna pogoda i wychodzi na jaw,że baba nie odsłoniła firanek (zasłon). Upośledzona jakaś czy co? I ,,ale o co chodzi?\" w reklamach chyba Actimela :o Zawsze tak się złoszczę,jak to widzę to odpowiadam-o gówno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucięta ręka T-Baga
"Zdecydowanie Vanish do szarych firanek!!! Baba wychodzi z parasolem,bo niby szaruga za oknem,a sąsiadka jej mówi,że jest piękna,słoneczna pogoda i wychodzi na jaw,że baba nie odsłoniła firanek (zasłon). Upośledzona jakaś czy co?" MAm takie samo odczucie - gdzie to trzeba miec leb przyszyty, zeby nie odroznic zszarzałych firan od zachmurzonego nieba?:O "I ,,ale o co chodzi?" w reklamach chyba Actimela Zawsze tak się złoszczę,jak to widzę to odpowiadam-o gówno!" Ja tak samo :D. Niestety, taka odpowiedz sama się cisnie na usta, gdy czlowiek widzi tego okropnego babola :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjhhjhjh
Właśnie konsumowałam sobie obiad kiedy nagle z telewizora dobiegło "Mamo, chcę kupkę!" BEZ KOMENTARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Z bris mini spray -Mamo, ja chcę kupkę! -To choć, zrobimy (dziecko nie umie samo się wydefekować? WTF?) -Nie tutaj, ja chcę jak pójdziemy do Tomka! (to dziecko chodzi srać do kolegi?) -Aha, u Tomka jest brise mini spray! Mi się podoba ta reklama z beat-boxującym bobrem. I ta play fresh z kotem Filemonem. "Freszcie". Ale wkurza mnie reklama playa z tym chłopem z tego kryminału na polsacie (malanowski i partnerzy czy coś takiego). I reklama no-spy co wchodzi jakiś gościu (chyba w jakiś zielonych adidasach...Ble) do pokoju żony, żona go wyprasza i leci do niego pokojówka i mówi, ze da jej no-spę. I se tańczą. No luidzie, ja już nie wytrzymam. Aha i jeszcze reklama Delecty (nie, nie Fisiel). Co baba robi ciasto i wszyscy do niej lezą (dziad z rowerem i sąsiadka) a jeszcze ta sąsiadka się śmieje jak nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Ja lubię tą reklamę Pedigriee z tymi słodkimi psiaczkami... Bardzo mnie wkurza ta rekama jakiegoś płynu do firanek co do babki mają przyjść goście i przychodzi do niej siostra a ta baba wylatuje z tekstem "SIOSTRZYCZKO zobacz jakie brudne firanki a do mnie...blablabla..." No qrwa czy normalny człowiek zwraca się do swojej starej siostry "siostrzyczko"?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamastry i kredki se kupie
mnie dobija reklama activii: -to jest moja siostra i moja mama -moja tez!-no kurwa logiczne ze jej tez. tez mnie denerwuje reklama loterii tvp ten dialog jest tak sztuczny ze mnie strzela a uwielbiam reklame z dziecmi ktore sie smiaja "czy wygladam jakbym bal sie zarazkow?"i ten maly rechot na koncu jest slodziutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×