Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

a ktoś mi może wytłumaczy o co chodzi z tą reklamą któregoś operatora komórkowego, z tym kolesiem z bardzo długą nogą, chyba muzodajnia czy coś? bop to juz chyba za abstrakcyjne jak dla mnie :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha temat się rozwija widzę
:D:D:D To i ja napiszę swoje typy: STARE REKLAMY...z nich pamiętam: - "Jeśli pumeks to tylko fluorestencyjny." - "Gilette...Naaajleeepszyyyyy dla męzczyyyznyyyy":o - "Ojciec prać!!" - "Obieeecaaaałaś" i taka dziewczyna w wannie to chyba byl płyn do kapieli:D - reklama, która UWIELBIAŁAM mam nadzieję, że ktoś pamięta... AXE to było i tacy kolesie w windzie jechali i laska wsiadała czy odwrotnie, ale wiem, że miałam może 6 lat i się kochałam w tych facetach:P:P:P:P:P i śpiewali "ahacza she's back she's back":D:D:D:D:D:D uwielbiałam to:D A Z TERAŹNIEJSZYCH: - Tina jest mega wkurwiająca:O:O:O:O:O ta babka ma zabójczy makijaż i do tego płaski ryj z wytrzeszczem oczy daje efekt jak w kabinecie strachu:o - "To chyba ta wczorajszy rybka":o - Pioturś(Fronczewski) ubrany jak pajac:o ma na sobie wszystkie kolory świata i do tego szaro-bure:o i "ooo ciocia!! podwieźć ciocię?":o jezuuuuuuuuuuu! - Pedał jeden Raczek i Kondrat w załosnym "wywiadzie":o i sławetne "z mężczyzną jest jak z bankiem...":o:O:O:O - "tamto, ma takie mieciiutkie uszka" no żesz kurwa jego mać!!!!!!!!:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O - "jest chrunchips, jest impreza" i Ci załośni policemani na drodze:o - choc jestem stara to szokowała mnie taka reklama na potencje-widziałam ją niedawno tylko kilka razy w tv może wycofali bo była taka jakaś...:o że laska na byku jeździ te jej cyce itd:o ociekało to sexem:o ale nie pamiętam co to było:o aha!!!!! i jeszcze kurwa !!!! w Esce żalosna Żenet Kaleta(nie wiem jak się pisze) ale wymawia to jakby mówiła o sobie zdrobniale Żanetka Leta:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P z pewnością jest ich jeszcze 50 i wiecej, ale na tą chwilę nie pamiętam:o pewnie jak tylko włączę tv to się wkurwię po raz kolejny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha temat się rozwija widzę
aha i jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i PIEGUSKI!!!!:o ta laska do podchodzi do tej na łąwce i jej ściemna żeby zeżreć jej pieguski:o no zesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotek
alez pocieszny temat usmialam sie okropnie :D mnie tez wkurza monte, merci, tina i ostatnio tez naj (ta z kurowska) i w szczegolnosci reklama vanisha "ale co pan robi" "zniszcyz pan to" !!! :o wkurza mnie tez jak aktor bierze udzial w reklmach, odbieram to jako ponizenie sie :o te na sraczke faktycznie sa ohudne :o i kremy oraz inne rozne kosmetyki, wyskakuje baba mloda bez zmarszczek czy tam zaskornikow i reklamouje cos tam cudownego, jakby musiala teg uzywac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergt
ale się uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nervica
najbardziej wkurwiające to były reklamy tymbarka z dwoma ciołkami pierdolącymi o "wszystkich pysznych sokach", i te zryte mordy. żeby to jeszcze śmieszne było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co je jogurt
na śniadanie, obiad i kolację - to już długo nie pociągnie, więc i z reklamą bedzie spokój! :-) A skoro jedwab do włosów nie pomógł - to może cement pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy za wymyślanie
takich haseł ktoś płaci? Mogę się w to pobawić! Np. (z ostatniego bloku na tvn): "X-tremalna intensywność" "odkryj nowy wymiar smaku" "gotowanie? Świetny sposób na spotkanie z przyjaciółmi" To ostatnie mogłoby być hasłem kanibali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALBO JESZCZE JEDNA Z ŻENUJĄCYCH REKLAM : JAK ZAKONNICE Z OPATAMI SKACZA I WPIEPRZAJĄ CHIPSY I SIE WYMIENIAJĄ...DOBRZE, ZE NIE ŚLINĄ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur... ZNOWU! IBUPROM MAX mam na imie agniesz(fff)ka, prac(fff)uje w dziale pers(ffff)onalnym alipinist(fff)ka??? po prostu kofffam góry! won z telewizji! DO LOGOPOEDY!!!!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
to w sumie nie reklama, ale ostatnio non-stop leci ten spot zapowiadający sopot...co wszyscy spiewaja ta piosenke po francusku, smieciarze, policjanci, robotnicy i cholera wie kto jeszcze...ELAAAA ELAAA -DUPERELA!!!!! szlag mnie trafia jak to leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaskaosaoskas
1) Reklama Majonezu Kieleckiego- kto pamięta , ten wie co jest pięć :D 2) URINAL : Sytuacja na lotnisku: - Prosze pokazac co pani ma w torebce Urinal ?! - Musze dbac o drogi moczowe :D Ludzie przeciez to kompromitacja taka reklama !!!!!!!!!!!!!! 3) Reklama wszystkich, powtarzam wsyzstkich PROSZKOW do PRANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tradżedyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez baba
Jeszcze mi się przypomniało to: Grafit - na pięcie rośnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak URINAL to śmiechu warte
jak corka z matką psioczą cos pod nosem a ojciec sie pyta: o czym tak psioczycie - tlumacze oli jak wlasciwie dbac o drogi moczowe :D ahahahahah trZymajcie mnie bo pierdolne :D ehehehheehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre jest to
reklama jakiś tabletek od prosataty i ten zje***ny zegar z powalającą swińską mord* buhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowczyni smoków
dobre jest to - poległam :D :D :D mnie wkurwia reklama twista z tańczącymi debilami i ta pinda na końcu z tekstem "lubię twista", nosz kurwa, jaka głębia przekazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówcie co chcecie, ale najlepsza reklama jaka powstała to chyba ta z Marcysią ze Złotopolic co przychodzi co tydzień Tine kupować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persilproszekdoprania
no najgorsza jest ta reklama co jakaś gówniara rozciera trawe z blotem na koszulce a mamusia sie z tego cieszy , zajebałabym taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsze od boston masaciusets
jest Mariusz MAx Kolonko - Olsztyn - Warmińsko-Mazurskie hahahahahahahahahahaha :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nosz kurwa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka777
ludzie,jak sie tu usmialam,humor mi popprawiliscie, a najlepsze jest to ,ze wlasnie leca w tv niektore z tych reklam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max kolonko i ten jego akcent jest zjebany- bosyon masecziuset- kraków małopolskie blehehehe:/ toż już ci z programu europa da się lubić lepiej po polsku zapierdalają niż on:o a pamiętacie reklamy żubra?- jedne z najlepszych :) moja ulubiona to ta z lisem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×