Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość o maj God
*obcisłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pascal Brodnicki
Dodaj kostke gzibowo do sosu gzibowego Mam dość kaleczenia mojego ojczystego języka przez tych zagranicznych "gwiazdorów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzi mi się bardzo
Zdecydowanie reklama Aero i te bąbelki. Durne baby gadające niewyraźnie o bąbelkach, o tym, która z nich będzie najlepszą przyjaciółką tej, która je wymyśliła itp. Żal.pl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-znów-ja
mnie przeraza reklama fisielu,gdybym to obejrzała jako dziecko to w nocy jszczałabym do łóżka ze strachu i za chuja nie zgasiłabym światła.ten niby królik wygląda kurwa jak z horroru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjjh
FISIEL - haha, pamiętam, że kiedyś by wątek dot. tej reklamy. Jest straszna :) A jeśli chodzxi o te wkurające to: 1) "Moja fryzura to wytrzyma", "Dla ciebie, ciebei i ciebie" 2) Czy wyglądam jakby mó brzuszek był jakiś tam...?! 3) TELEWIZJA NA KARTĘ TVN!!! NAJGORSzA REKLAMA EVER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcja frustracja
jakiś silan, cocolino czy inne gówno: -a dlaczego tak ładnie pachnie? -bo cię kocham. ja jebię, zaraz oszaleję 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koncesjonowana
1. TINA : po pierwsze ta baba, co sprzedaje jest koszmarna, mogli wziąśc jakąś bardziej rozgarniętą aktorkę. Po drugie sklep jest cały wyłożony Tinami od wejścia po samą ladę, a marcysia wchodzi i pyta sie czy jest najnowsza Tina. hehe 2. PERWOLL: Najlepsze, że te kobiety zawsze przy sobie mają 2 litrową butlę płynu do prania- no masakra, w podroży, na spacerze, na imprezie- wszędzie. A ta ostatnia reklama co facet gada z jedną babą na temat sukienki innej to już makabra. 3. JOGOBELLA: Te to tam sraczki prawie dostają jak opowiadają o tych megakwałkach owoców, jakby to było najlepsze, co ich w życiu spotkało..:/.(swoją drogą większe kawałki to są w jogurtach z biedronki). A podobno reklama to rozwojowy kierunek, dla ludzi z wyobraźnią, więc kto wymyśla te pierdoły beznadziejne???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolamima
Wkur....a jest reklama jogurtu jogobella, gdie powalone gospodynie jedzą go na śniadanie , obiad, kolację i wszyscy domownicy i dzieci i jeszcze szkoda, że ku..wa pies sąsiada nie jest zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolamima
A mnie rozwala pozytywnie reklama jakiejś sieci komórkowej z blondyną i starym wyleniałcem- "Do Czech, to ja mam za darmo". Jest zajebista. A wkur... mnie super Hubert z rechoczącym obleśnym kucharzem jakiegoś super banku, jogobelle, ibuprom, lakier taft, Chajzer z wizirem, zalana łazienka i Calgon, a ostatnio stękający Kupicha. Więcej nie pamiętam, ale będzie tego jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i kolejny raz się uśmiałam
Przypomniała mi się jeszcze obrzydliwa reklama, którą już wycofali, mianowicie Mentosa z facetem, któremu nienaturalnie wydłużały się sutki. Pamiętacie? Co za debil to wymyślił, aż mi się niedobrze robiło, zawsze przełączałam na inny program, gdy pokazywali to debilstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdowa superstar
"stodal, stodal, niech żyje żyje nam!" przełknęłabym, gdyby ten bachor nie darł tak mordy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam się no kto to zrobił
Activia z tymi idiotkami w czapkach: to moja siostra i moja mama... i moja też! :o Nosz kurwa, byśmy się nie domyślili! Drąca mordę Heidi Klum w reklamie lakieru do włosów Alpinistka z wadą wymowy i ta druga dziwna, biorąca udział w maratonie. Jaką ona ma beznadziejną fryzurę! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie strasznie wkurza
Winiary z sepleniącym bachorem mówiącym, że mięso jest takie ,,socyste"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina1122
jogobella... mam ochotę telewizor wywalić za okno jak to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsza reklama to Aero. Zawsze uczono mnie, że nie należy mlaskać przy jedzeniu. Mlaskanie wzbudza we mnie obrzydzenie. Kiedyś w podobny sposób reklamowano wafelki, też tak wstrętnie mlaskająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo właśnie
Winiary Pomysł Na.. i ten durny dzieciak - "no mówię ze socyste" :O żaaaal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio wkurwia reklama jakiegos biura podrozy o tybylcach i tambylcach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresa mam
chciałam wpisać tambylców, ale ktoś mnie uprzedził. przecież to jakiś popierol wpuścił do tej telewizji :o nie lubię też knorra z tym jedzeniem przy stole. takie szczęśliwe te rodzinki, że aż mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prewencja
-co z bolidem, panie janeczku? ewentualnie hardkor werszyn: łapy w górę i dziewięć procent. nie mam pojęcia, co za chuj to wykoncypował, ale te reklamy tego banku są takie żałosne, że mną rzuca, kiedy jakąś widzę. za to reklamy chupa chupsa to mistrzostwo, szczególnie wersja z siłownią :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś widziałam fragment
reklamy jakiejś pasty do zębów - z wypadającym zębem na końcu FUUUUJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,ja też widziałam o tych zębach, na prawdę dziwię się,że coś takiego puścili w tv, obrzydliwe!!!!!!!! Wkurza mnie też ten Janeczek i Polbank, ale najabrdziej - polstat cyfrowy wersja świateczna....i te wycie aaaaaa aaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa - śpiew jakiejś laski, a la kołysanka dla dzieci...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wyprowadza z równowagi reklama herbapectu jak to dziecko pyta o ten lek :/ :/ :/ leci to często w radiu rmf, większą częśc dnia jeżdżę samochodem i jak to słyszę to nerwy zaczynają mi puszczać. Jakoś tak mam przy tym gówniarz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupalas
wnerwiają mnie reklamy cyfrowego polsatu. strasznie to wygląda jak ta żałosna rodzina gzi się na kanapie. albo wersja z tą anią co jest w ciąży- myszko moja! słoneczko! cukiereczku! to jest po prostu żałosne. najgorsza reklama ever. i na koniec ten tekst- WIELE NAS ŁĄCZY!!!11111ONEONE!1111 albo DOOBRZE NAM RAZEM!!1111 denerwuje mnie jeszcze dubbing w reklamach. w niektórych jest na prawdę żałosny i denny. na przykład w reklamach perwola czy jak się tam zwał. albo dubbing w POLSKICH reklamach. no kurde po co dubbingować polskie reklamy?! to wygląda beznadziejnie! strasznie sztucznie. na przykład w reklamie z cyfrowego polsatu ostatnio zmienili głos tego wnerwiającego kolesia. pamiętam ze starych reklam jaki miał głos. teraz kiedy na koniec reklamy mówi ,,dobrze nam razem'' wyraźnie słychać że ten głos nie jest jego. no po co takie pierdy robić ja nie moge. o i te reklamy ery! rzeczywiście strasznie spokemoniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo głupia jest ta reklama , które leciała przez święta o tym ,że polskie karpie są najlepsze. Dziecko się pyta kiedy będą prezenty ,a reszta rodziny śmieje się głosem niczym z horroru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupalas
jeszcze reklama stodalu beznadziejna. i po co męczyli się i robili to komputerowo? mogli zrobić ze zwykłymi aktorami. było by o wiele lepiej. a nie tak sztywno. reklama tego plastra niqitin przeciw papierosom. no kurdeeeee skąd wzieli takie beznadziejne aktorki? ta co gada taka cherlawa. ale najgorsze są te jej przyjaciółki. jezu jakie sztywne w ogóle nie umieją grać. na koniec reklamy jest masakra. ta chuda łapię tą wysoką za ramię czy za co. to tak nienaturalnie wygląda. ta gruba podnosi kubek. też tak nienaturalnie wygląda. wręcz sztucznie albo ta reklama irivin czy co. co tak baba wnerwiająco śpiewa. no. to to strasznie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twix__
CZEEEEKOOOLAAAAAADAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×