Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość karola_lo
Zacznę od tego, że wasze uwagi sa bezcenne - pisze pracę mgr o reklamach:) Będę was śledzić na bieżąco:) Teraz moja opinia:) Popieram w kwestii reklamy Brise mini spray - porażka znawców reklamy masakryczna. Pomyslec, że nad czymś takim siedzi sztab ludzi!!! Ale trudno. Jesli ktoś podłapałby ten filmik gdzieś na youtube - prosze o przesłanie mi linka na adres karola_lo@op.pl :) Kolejna obrzydliwa reklama to spot jakiejś pasty do zębów na krwawiące dziąsła - gdy ktoś spluwa do umywalki pianą z krwistym napisami - coś obrzydliwego!! Mnie osobiście reklamy Orange się podobają:) Sam pomysł jest niezły, co prawda trzeba się chwilę zastanowić jak to się ma do telefoni komórkowej - ale to już dowód na to, że reklama działa :) Nieważne, co się mówi, ważne, że w ogóle się mówi, nie? ;-) A co do reklamy Visy - totalnie obojętny mam do niej stosunek. Zainteresowała mnie, ale gdyby nie to, że wy piszecie, że to reklama Karty - to w życiu bym nie skojarzyła - wniosek: reklama nieskuteczna, choć z pomysłem. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwus
ten z reklamy visy przypomina mi koterskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo reklama KFC. ,, Czy wiecie ,że nasze kurczaki dostarczane są codziennie? skąd wiem? jestem tu kucharzem.\" . A dziwne bo kiedys otrulam się w KFC... Swój zawsze swojego chroni więc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
jezeli chodzi o reklame visy z facetem który sie porusza o kulach to tu macie o nim więcej info: http://www.visa.pl/informacj**iezace/pressre leases/news77.jsp Koleś to Bill Shannon, reklama nie jest zadnym fotomontazem, koles naprawde potrafi się w ten sposób poruszac o kulach ten link nie dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucięta ręka T-Baga
"albo reklama KFC. ,, Czy wiecie ,że nasze kurczaki dostarczane są codziennie? skąd wiem? jestem tu kucharzem." . A dziwne bo kiedys otrulam się w KFC... Swój zawsze swojego chroni więc" Ja nie jadam w KFC, ale to samo pomyślałam - pracuje tam, wiec chroni swoj tyłek, a co za tym idzie - powie kazdy bzdet, zeby roboty nie stracic :D. Mamo, chcę kupkę, ale u Tomka - :O:O:O:O, bez komentarza. Z dwojga złego juz o wiele bardziej wole małego Chińczyka na kiblu. To Tomek dba, zeby u niego w toalecie pachniało Brise'em, a tu jakiś zmrol chce mu zatruć łazienkowe środowisko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucięta ręka T-Baga
Aha i jeszcze reklama oleju kujawskiego - nie dosc, ze ta machina wyglada jak jakiś potwór z kosmosu (te wszystkie odnóża boczne, brrrr), to jeszcze jak widzę te baby, które wycierają spocone czoła, a potem pchają łapska w ziarno - szkoda słów :O:O:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikla_04
chyba nikt nie wspomniał o jednej z moich ulubionych reklam...kojarzycie reklamę whiskasa na święta? tą z szarym kociakiem i kolędą w tle? cudooo... co do najgorszych reklam... *ja kaszlę tak...a mój tata kaszle tak ...-wrrr.... *ale o co chodzi? (...) zapomniałeś wypić, Gapciu :> * maxi king- żenada na maksa *mobilking- j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczylam te reklame ze sraniem u Tomka, to przecieralam oczy z... blizej nieznanego mi stanu emocjonalnego :O Myslalam, ze to jakas parodia reklamy, bo tak idiotycznego, oblesnego i zalosnego spotu nie widzialam, porazka na calej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oefce
reklama Visy... zanim ocenicie, obejrzyjcie materiał z jej tworzenia... http://www.youtube.com/watch?v=-UmRoSeVV94&feature=related to jest SZTUKA, taniec... a poza tym przesłaniem? dla mnie jest świetna właśnie dlatego, że koleś idzie/biegnie/sunie o kulach... niby jest niepełnosprawny ale równy z innymi... albo nawet o niebo lepszy od tych smutasów snujących sie po ulicach! nie trawię reklam lekarstw "dobrych na wszystko" bo sa tak naprawdę guzik warte i powodują lekomanię w społeczeństwie... ... idiotycznych reklam środków czyszczących- naprawdę nie wiem, czy ich twórcy uważają, że 90% kobiet, to tępe kury domowe, które po 1 tylko piorą i szorują łazienki, po 2 uwierzą w brednie o śnieżno-białych firanach...?? czy ja poprostu jestem inna...? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam z waszych komentarzy :) ale widzę że podobne odczucia mamy. zastanawiam się tylko czy o to im chodziło w tych spotach, bo jednak jakieś zainteresowanie wzbudzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
oefce reklama Visy... zanim ocenicie, obejrzyjcie materiał z jej tworzenia... http://www.youtube.com/watch?v=-UmRoSeVV94&f eature=related to jest SZTUKA, taniec... a poza tym przesłaniem? dla mnie jest świetna właśnie dlatego, że koleś idzie/biegnie/sunie o kulach... niby jest niepełnosprawny ale równy z innymi... albo nawet o niebo lepszy od tych smutasów snujących sie po ulicach!smutasy mowisz?cikawe jak bys sie czul/czula majac kilkaset zlotych w kieszeni!latwo mowic z perespektywy zdrowego...dla mnie ta rekalama z pozal sie boze wyczynami osoby,,o kulach,,sa zalosne.zwykle kpienie z choroby i juz,ja to tak odbieram i bron Boze nie atakuje nikogo wyrazam wlasna opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opgfkpfrgkrejgijgfjs
ten tego w telewizji polskiej można było zobaczyć reklamę z maciejem kurzajewskim. no k**wa większego gówna nigdy nie widziałam. po jaką cholerę pokazuje swojego synalka, żonkę (boże okropna opalenizna!) i w ogóle całą swoją rodzinę? można było inaczej zrobić reklamę. żałosne. reklama rexa. żenada. to z tym warszawskim jarmarkiem i z weselem na świeżym powietrzu. i potem piorą te szmaty i helikopter te unosi i zawiesza na pałacu kultury (chociaż nie wiem czy to na pewno był pałac kultury) no boże reklama zrobiona strasznie. to wszystko wygląda tak sztucznie. źle zmontowane czy jak to się zwie. i te kury domowe dostające orgazmu na widok białych szmat... lol reklamy plusa z kabaretem mumio są fajne, ale nie zawszę rozumiem co mówią aktorzy. jakoś tak niewyraźnie gadają :/ reklama ibupromu (chociaż nie jestem pewna) i ta biegaczka z krzywym fryzem. no żal. jakie ona miny robi. szczególnie kiedy się schyla i łapie się za kinola. boże jaką wtedy beznadziejną minę robi. a tak nie na temat: najfajniejsze reklamy to reklama ikei z egiptem i castoramy z tym pracownikiem np. rapującym. genialne. szkoda że już nie puszczają. o i prawie zawsze reklamy samochodów i telewizorów są fajne. takie postarane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie porucznik
Borewicz, Filemon i fffffreszcie w reklamaie playa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie porucznik
ta ze sraniem u Tomka, to myslałam że padne jak zobaczyłam. parodia reklamy jakaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nerwowe jesteście...takie emocje? z powodu reklam?....sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
A mnie wkurza ta nowa reklama cyfry+ co jeden podnosi sztangę a drugi mu nie wiem film opowiada czy co?? W każdym razie tak drze mordę "ta ta ta ta ta ta ta ta ta!!!!!" Szlag mnie trafia i w ogóle nie czuję potrzeby aby pod wpływem tej reklamy kupić sobie dekoder cyfry+ tylko od razu przełączam tv. Nie dość, że ogólnie jak leca reklamy to są głośno to jeszcze ten tak ryczy :| Agresor mi się załącza :/ Wstrętna reklama!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"o czym dzieci marzą każdego dnia\" skąd taki pedalski głos wytrzasnęli? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfdsfdsfesfds
ta reklama z tym dezodorantem dla facetów. tam gdzie jest ten czekoladowy gościu. nie no fajna reklama. ale twarz tego czekoladowego mężczyzny doprowadza mnie do szalu :) jak oglądam reklamy ery to mam wrażenie że to wszystko jest kierowane do głupich, pustych lalusiowatych ludzi. a chodzi mi o te z babami na dyskotece i w ogóle z tymi wszystkimi gdzie panienki kręcą dupą... denny operator komórkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkarłatna litera
AXE!!! Okropna reklama, okropny facet niby z czekolady (można pomylić z błotem lub gównem) i to, jak mu na końcu urywa rękę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło mamuniu
trzy kopnięte baby z reklamy Etopiryny - zal.pl laska z wyraznymi objawami adhd z reklamy balsamu Nivea Happy time czy jakoś tak masakrycznie durna reklama Heyah, szczegolnie scena gdy laska w rzezni wali telefonem w jakies mięso - w swoj pusty łeb moglaby się tak walnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, z tym heyah to już przegięli. Baba wali jak jakaś psychopatka telefotem w mięso, rozpryskuje się wszędzioe krew a ona se dzwoni... I na koniec reklamy ta idiotyczna kaczka z czerwonym ryjem co mówi "wak wak". A zauważyliście, że w reklamach środków czyszczących itp. zawsze te baby mają taki syf w domu? No ja bym qrwa w takim zasyfionym domu nie mogła mieszkać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypek na dachu
ta kaczka mówi "kwak fak". mnie tam się reklama podoba, jedynie z tego mięcha mogliby zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama-konkurs! Chcesz wygrac kase? wyslij sms na numer xxxx i w tresci wpisz TAK, jesli nie chcesz wygrac - wyslij smsa o tresci NIE. po-pie-przo-ne! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IqopI
,,reklama-konkurs! Chcesz wygrac kase? wyslij sms na numer xxxx i w tresci wpisz TAK, jesli nie chcesz wygrac - wyslij smsa o tresci NIE." Haha,no właśnie,kto mądry będzie wysyłał sms o treści: NIE,nie chcę wziąć udziału w waszym konkursie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama z bobrem wymiata.... Ostatnio na bashu pojawił się taki oto wpis: omg ,ludzie to mnie czasem dobijają.. : D ? bo wiesz, ja pracuje na infolinii w 36.6 - tych od tel. kom no i? i dzowni dziś koleś i że on wolałby jednak tego bobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'To ta z Bref zawsze trzeszczała mordą w inną strone niż polski dubbing'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'To ta z Bref zawsze trzeszczała mordą w inną strone niż polski dubbing' Umarłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololo
mnie w ostatnim czasie wkurza "TUC TUC TUC" normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
Reklama Delmy! Dostaję szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu, ale podobają mi się reklamy tych zwierzątek Littlest Pet Shop. Zupełnie nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×