Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość odrazajace babsko ktore
dodam, ze chodzi mi wylacznie o sama jej ohydna gebe, to, na kogo ona bedzie glosowac, zwisa mi kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama47
a reklama jedwabnego lakieru Taft? i to TADAAAM! no blagam co za dubbing? wkurza mnie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niett
taaaaaaaa reklama PiS'u "Premier ciągle gra w piłkę" co za debilizm;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wałczaneczka 87
mnie najbardziej wkurwia: 1. Żanetka Leta 2. lubie żabke a nawet kocham 3. Tina 4. Jogobella 5. Chcę kupe u Tomka 6. Basia i jeszcze pare ale te najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiąc wież
Reklama Perwolla z obleśnym kalnerem czy kim tam on jest i dwoma babami (brunetką w czerwonej kiecce i blondynką ubraną na żółto). Oblech zachwyca się ubraniami zamiat babami (pewnie gej), na koniec dowala blondynie ,,komplementem", kiedy ona pyta co jest niesamowite ona czy Perwoll, a facet mówi, że Perwoll :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z tym pierdzącymw górach
facetem - chyba play? Obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jaaa
nie, to reklama 36i6. szczerze mówiąć to nie wiem o co w niej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej reklamie 36i6 chodzi o to, że facet pierdnął w górach i zleciała lawina. No i ktośtam mówi, że nie powinien za to dostać nagrody, ale w 36i6 dostanie. Jakieśtam smsy czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zel durex z aria operowa
i te babska oblesne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jaaa
dzięki Yorkie za wytłumaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo wkurza ta nowa reklama coca-coli z tymi futrzakami czy czymś co śpiewają... A jest taka nowa reklama heyah z tym pieskiem i kotkiem \"no to sru\". JA TO KOCHAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo tak te stwory w reklamie
coca coli, co piskają na tych trąbkach czy czymś innym - co to w ogole za mutanty?:O Przypomina mi sie od razu film o Gremlinach :D, albo taki serowaty horrorek z lat 80-tych pt. Ghoulies, tam tez takie cudaki pocinały :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFCE
WKURWIA MNIE NIEMIŁOSIERNIE REKLAMA "WODY KUBUSIOWEJ"!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurwakurwa
"szerloku, mogę spróbować szera?" - jak jeszcze raz zobaczę głupi uśmiech tego blond przydupasa to nie ręczę za siebie. i netia mnie wkurwia, z kotem, różczką i adamczykiem, chyba miało być śmiesznie, wyszło żałośnie. za to reklama heyah z kotem a'la kot simona to mistrzostwo, za pierwszym razem słysząc "a do play drożej" popłakałam się ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breatheeeeeeeeee
Kurde,strasznie żałuję,że jeszcze nie widziałam tej reklamy Heyah. Gdzie w necie mogę ją zobaczyć,bo rzadko oglądam tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok ciśnienia
[zgłoś do usunięcia] breatheeeeeeeeee Kurde,strasznie żałuję,że jeszcze nie widziałam tej reklamy Heyah. Gdzie w necie mogę ją zobaczyć,bo rzadko oglądam tv? http://www.youtube.com/watch?v=vqAErmrPw6s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breatheeeeeeeeee
Haha,dzięki.Super reklama :D Kochany kotek,udusiłabym go z miłości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w reklamie heyah rozwala mnie " a do play drożej" na końcu :D *monte z tymi małymi pedałkami :o * mała rozpieszczona dziewczynka i jej ojciec biorący pożyczkę na misia :o * szczęśliwe do wyrzygania rodzinki podniecające się obiadem z torebki/słoika - wszystkie winiary,amino knory... *sos do sałatek i ta irytująca blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wkurza reklama tego faceta i jego \"psi psi\" Schaumy (czy jak się to tam pisze) że \"to dlatego wszyscy faceci ustawiają się do ciebie\" I rodzinki co im białe rękawiczki łażą po stole i wsypują konserwanty a na koniec ten sztuczny uśmiech i \"nasz wybór to zbyszko trzy cytryny naturalny smak i orzeźwienie\" GRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia 26
Guma do żucia jakaś gdzie facet w pralni się całuje z dziewczyną i ona zaczyna wirować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam pana z tej sławnej reklamy \"psi psi\"(jak widac nazwa produktu nikomu nie utkwiła w pamięci :P),jak byłam mała kupował mi prezenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil560
a jego cóka chodziła do mojej szkoły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil560
*córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak słyszę
durnowatą piosenkę z żabki to upewniam się w przekonaniu że w życiu nie wejdę do tego sklepu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Ta cool ziomowa elo lol joł reklama kubusia też mnie wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
a my co - a my joł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie najbaaardziej wqrvia, ta reklama banku z tą pieprzona skrzecząca papugą odmieniającą przez osoby \"oszczędzać\", aaaaaa!!! jak to widze to mam ochote rozpirzyć telewizor młotkiem. jeszcze bardziej irytująca od \"psi psi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorą mnie mdłości
gdy oglądam reklamę mleka Bebico dla dzieci, tę z chichoczącymi dzieciakami, wkurzają mnie na maksa gdy widzę tę reklamę utwierdzam się w przekonaniu że nie chcę mieć własnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×