Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość rayman
Albo reklama o jakimś leku na sraczke- wybiega 2 gości w maskach gazowych i wciągają babe do kibla w samochodzie i komentarz narratora - biegunka atakuje znienacka LoL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama monini jest ble
przesadzona, zbyt gornolotna i ten okropny, robotopodobny, zupelnie bez wyrazu glos w tle!No sorry, ale co ma oliwa wspolnego z moja przyszloscia?Ze niby jak nie kupie oliwy Monini, to co, moja przyszlosc runie w gruzy, niczego nie osiagne, nikt mnie nie pokocha, itp.?Rece i gacie opadaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
nie kupisz oliwy - zginiesz marnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama monini jest ble
o to chodzi :D. Po prostu cale nasze zycie zalezy od oliwy, czy tego chcemy, czy nie. Tyle lat zylam w nieswiadomosci, ale odkad sie dowiedzialam, moje zycie juz nie bedzie takie samo jak przedtem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) reklama leku na sraczke z atakiem znienacka :O 2) ciągle puszczają O sole Mio Delmę Solę... :O 3) reklama jak dwóch facetów łowi ryby i jeden żre bułę tak że widać jak wszystko mu się w gębie rusza i mówi z pełną gębą że "Tak to się nie da" :O nawet nie wiem, czego to reklama... :O 4) reklama Danio, jak jakis pseudo lekarz robi małemu głodowi terapię i każe wyobrażać sobie biały ser "I już się nie boisz" po czym żre ten ser mlaskając :O aż mnie trzepie jak to oglądam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
tak to sie nie da - reklama playa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna
... jest także reklama Actimela, większość tych brzuchów jest obleśnych, wzdętych lub rłustych;/ a nawet te ładne nie pasują mi do reklamy, jakoś mnie to obrzydza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaałaałaa
Jedst taka reklama PASTY DO ZĘBÓW COLODENT JAK KTOŚ PLUJE KRWIĄ DO ZLEWU A NA KONCY WYLATUJE MU ZAB!!!!!! KURWA CO ZA OBRZYDLIWA REKLAMA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
i znowu cisza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocila okropna reklama
Laysstix z tą glupia pioseneczka Sugar and spice, and all things nice, sugar and spice....wrrrrrrr!!!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////f///
Bo delma z solą pyszniejsza jest... grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfliktowa j
Kukulska bez życia i emocji w reklamie pasty: ,,w takim razie będę używała jej codziennie". Niech już w końcu zdejmą tą reklamę! Steczkowska w reklamie szamponu Clear. Później dźwięczy mi w uszach: ,,chcę się założyć z każdym z was,was,was..." A zakładaj się,kto ci nie daje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
"TAK TO SIĘ NIE DAAAAAAAAAAA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////f///
Steczkowska jest tak sztuczna i nadęta,że nie zachęciłaby mnie do kupna czegokolwiek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
A wiecie co mnie wqrwia? To jest stara reklama ale widzę, że znowu ją puszczają. Reklama Gripexu coś tam że pożegnalne ognisko itd... Na maxa mnie rozpier.dala ta chyba w szarym swetrze co tak kaszle cały czas. Ma taką skrzywioną mordę i ten głos! Ja pier.dolę, podnosi mi ciśnienie do granic już... Taki kur.wa suchotnik wysuszony a się tam udziela i mądruje. Wrr!!! Uch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
Gość limoturx
Granier Czysta Skóra Activ czy coś takiego z dźwiękiem jak przy zawirusowaniu trojanem. Nie wiem czemu,ale strasznie boję się tego dźwięki :o Mam złe skojarzenia,więc raczej nie kupię w najbliższym czasie produktu Garniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
ciiiiiiiiiii... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Każdy po urlopie pewno zrelaksowany to i nic go nie wqr.wia :P Nawet kupka u Tomka i inne Chajzery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Ożeż qr.wa Ibisz jaka wczuta w reklamie szamponu :| Zwłaszcza jak mówi "gdy gotuję dla przyjaciół". Pewnie kuźwa to żarcie doprawia tym łupieżem z łba. Ale wkur.wiający! Wrrrrrrrrrr! Masakraaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durna jest reklama sagi......jak czytaja list/kocham cie jak miłosci kwiat ble ble ble jak ja słysze to az mnie szlag trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjojj
ta jak przychodzi laska z kawałkiem samochodu a koleś sie pyta "gdzieee mój samooochód???" i nagle idzie umyć głowe szamponem przeciwłupieżowym...... o co chodzi?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
bo on se myje tym szamponem i jej wybacza że mu go w jeziorze utopiła. ta z sagą faktycznie bez sensu.Mnie rozwala początek - "dzieciaki śpią ,napijemy się ...blablabla" co to przy dzieciakach to pić herbaty nie wolno?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez przesady - ta reklama Sagi czy Actimela z brzuchami nie są aż tak w**rwiająca. Moim zdaniem jest full bardziej denerwujących reklam: Perwoll z wyciaganym z tyłka produktem jest the best. Zawsze i wszędzie trzeba nosić w tyłku tą butlę, żeby ją wszystkim pokazywać. Slamerka - hmmmmm, no porażka bla bla bla bla bla bla Ibisz gotujący dla przyjaciół - no koleś naprawdę mógłby się już odkleić od ekranu, chociaż w wakacje Calgon czy Calgonit czy co tam - wogóle nie czaję bazy - o co chodzi z tym kamieniem na jakiejś grzałce. Laska co to doradza koleżance - NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU CO JA! Męczące sa już reklamy Vichy - wszystkie na to samo kopyto. Nudyyyyyyyy.......... No i te gazy wszelakie, wzdęcia, płaski brzuch hihihi - pij Activię, czy jedz - to będziesz żyć sto lat - ja to sprawdziłam, mamusia moja sprawdziła, siostrunia sprawdziła bla bla bla (minimum 14 dni)... Może wystarczy trochę więcej błonnika, żeby kupka wychodziła jak złoto a nie jakiś tandetny jogurcik (100% placebo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----ooo----
Oprócz activii, ktora rozwiązuje problemy trawienne, to zamiast chodzic do kardiologa wystarczy pić Danacol - dno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
z aids też nas wyleczą te jogurty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę tej popierdolonej
wrzeszczącej baby z lu go :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
No właśnie żeby o 4 rano krzyczeć że ludzie nie mają engergii? :/ kompletnie bez sensu, przecież po to człowiek śpi żeby tą engergię wygenerować a skoro jakaś baba zatruwa nam życie i nie daje nam spać to jak mamy być wyspani i radośni? Co z tego że zjem jakiś batonik z ziarnkami i tymi pierdołami no co to zmieni ? Normalny batonik i co z tego? :/ zresztą nie cierpię takich batoników jak ten sru goł :/ te z błonnikiem bleeee, może i zdrowe ale ja ich nie cierpię. Ciekawe co by było gdybym to ja wreszczał jej do ucha o 4 rano żeby zjadła batonik to szybciej wygeneruje engergię? Bez przesady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
no bo ten wrzask sie na energię przetwarza potem,o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×