Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość alejajasą
No nasze polskie reklamy są straszne! Można by wymieniać całą listę a i tak w miejsce starych powstaną nowe debilstwa... A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się otwiera nóż w kieszeni jak widzę to: - Gdzie mój samochód? -W jeziorze... -W jeziorze????????!!!! -Kotku nie martw się przynajmniej będzie czysty... No i cóż robi biedny chłopaczyna? Ano idzie umyc łeb. Stosuje Head&Shoulders oczywiscie. Skoro samochód jest czysty to i on chce byc:/ Żenada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi,ale ta reklama to w Polsce leci? Jak tak to chyba coś widziałem o napoju energetycznym z angielskimi podpisami,ale kurde...nie pamiętam nazwy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi ten napój z tej reklamy co się pytałaś to OSHEE czy coś takiego. jest po angielsku, ale u nas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka heca
Mnie tam bawi,kwestia gustu :) Vi,no, Yorkie ma rację, to OSHEE jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
Fakt że te reklamy są dobijające a najbardziej to Perwoll czy to na imprę czy do koleżanki to Perwoll MUSI być przy tobie... :/ tak, niech kobiety noszą te proszki nawet na wyjście do spożywnego czy na pójście do sąsiadki a Perwoll ZAWSZE was obroni bo to NIEZBĘDNIK każdej kobiety by mogła normalnie korzystać z życia.... :/ kurwica mnie bierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdziekolwiek nie polezą na imprę/plażę itd. zawsze mają go przy d***ie, w niewidzialnej kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsza jest ta reklama srodka na wszy i gnidy boooze jak psika tej dziewzcynie po wslosach a potem wyczesuje matko kochana kto cos takiego wymyslij i jeszcze reklamuje w tv :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj oglądałam na YT "Najgłupsze reklamy Ever" (linki na str.43). Naprawdę polecam-po prostu lałam się ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlik i drużyna rządzą ;) Yorkie,a jakie ci się najbardziej podobały? Bo mi:-Vanish (ten z "nie cierpię tej koszuli"),"pomysł na",śmiejżelki,jogobella,danio,krówk,-off,-walka na telefony,pepsi (z Ebim), i piosenka z monte ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinni jeszcze przerobić Anię Slamerkę i sante, ale to już w Najgłupszych Reklamach Ever 3 bo to robili w wakacje zeszłego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie najbardziej irytuje
reklama avivy z tym chórkiem ...ace oce w pakieecie, a co to za CE? -.-' nie moge tego sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera mnie bierze jak widzę reklamę z plusa z tym kolorowo ubranym pajacem. Kura wydziobała sto ziaren, on 150. Ktoś spojrzał na 10 piętro on na 15. No cholera jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🖐️ Zapraszam Was do nowego pokoju Kafeterii "Kafeteria2" Możecie tam swobodnie porozmawiać, powygłupiać się, czy poruszyć poważne tematy. U nas panuje duża tolerancja i nie obrażamy się wzajemnie. Nowy czat Kafeterii, wbijajcie! http://www.polchat.pl/chat.php?_room=kafeteria2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TurboDymoMen
Kto mnie nazywa pajacem! Zaraz go zawstydzę! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie okropniw wkurza reklama jakiegoś płynu do płukania co facet ciągle se płuka w ryju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie reklama czegośtam do jedzenia.Ojciaec bierze paczkę i "łał,bez glutaminianu sodu!".Kto normalny zawoła taką nazwę z pamięci przy rodzinnym stole? roftl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ill be the one
Turbodymoman - dno, wodorosty i szlam! Bobrze co znasz 1000 bitów wróć!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jakaś nowa reklama Carefura (nie wiem jak to sie pisze) co siedzą 2 bachory przy ławce i pierdzielą o jakiś zeszytach, plecakach, srakach i innym gówniez Carefura. Jak widzę tą drugą dziewczynkę to mi się aż robi coś... Ill be the one-masz rację. BOBRZE WRÓĆ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy bobra!!!!!!!! XD Reklamy szkolne mnie dobijają! Qrvah,co jest tak w tym radosnego... Nawet nauczycielka tańczy,lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat Bóbr był obleśny :O Mnie ostatnio rozwaliła reklama w radiu: jakaś babka opowiada, że plemię Nimba wędruje 10 km w poszukiwaniu wody - a na to druga babka głosem pełnym radości odpowiada "to wszystko bardzo ciekawe ciekawe, ALE POLO MARKET JEST BLIŻEJ!" :O Nosz kurwa może ja nie kumam tej reklamy ale dla mnie brzmi wyjątkowo ignorancko i bezdusznie...Chyba, że źle zrozumiałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×