Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość gfhfgdggfd
A widzieliście te rudą babkę z zezem w reklamie (chyba) kredytu? Laska jest gorsza od tej z wytrzeszczem z reklamy Tiny. Jest tragiczna, nawet głos ma okropny... Ale jakoś rzadko widzę tę reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxccvxvcxvcxvxc
"Na jakim kanale leci ta reklama "nóżka nóżka, łapka łapka, oczka, akuku"?" Chyba na TVNie. Jest TRAGICZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurwia mnie ten mały bękart z oczyma wielkimi jak spodki, oczywiście niebieskimi, w drugiej reklamie go właśnie widzę... wcześniej go babcia ściskała... nie pamiętam produktu (i dobrze). Kubuś PLEJSKÓL, PINKOWE TRUSKI - noż kurwa mać, co to ma być?! Z drugiej strony - idealna reklama dla dzisiejszej debilnej dzieciarni z podstawówek. Za chuja nie kupiłbym tego mojemu dziecku. "A gdyby tak się ich pozbyć"...tak kurwa, weź ten nóż i się ich pozbądż, a na końcu seppuku. Dzisiaj zjemy jak u mamy...zupę z paczki...co za patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na jakim kanale leci ta reklama "nóżka nóżka, łapka łapka, oczka, akuku"?" Tak,na TVNie,wczoraj sie upewniłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wurzające reklamy to
rutinoscorbin z tą babklą od 4 dzieci "kiedy czyję się NIEWYRAŻNIE" rzygam tą reklamą. i w radiu leci: stara baba spiewa na melodię kolęd wychcwalając allegro. Kto to wymyśla!!!!!!!! A wogóle nie wspomnnę o tej jak to Polacy uczą oszczędzać amerykanów, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychol w formacie jpg
mcdonalds to istny wymiatacz w kwestii skutecznego rozpierdalania mi humoru. ta baba z ryjem jak po zderzeniu z tirem, ogólnie to chyba ma szczękościsk, aż się dziwię, że chrumkać nie zaczęła, bo już ledwo oddycha przy tym uśmiechu. plus koleś, który myśli, że jak dojebie po hamerykańsku to jest fajny. nie wspomnę o tym, że ja tam słyszę: hał bi rud krispi cziken :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najgorszy jest Tomasz Kot
Jak w reklamie netii pieprzy po rusku. Co za idiota to wymyślił>? Przecież wiadomo , że Polacy na ogół nie lubią Ruskich, więc taka reklama z samego założenia odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama jakiegoś banku i tekst młodej amerykanki: "oszczędzanie jest sexi" :O kurfa, jak to słyszę to robi mi się nie dobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym mc donaldsem święta prawda: "koleś, który myśli, że jak doj**ie po hamerykańsku to jest fajny. nie wspomnę o tym, że ja tam słyszę: hał bi rud krispi cziken " kurwa strzał w dziesiątkę... Natomiast z Kotem bym nie przesadzał, że się źle będzie kojarzyć, bo Rusek, w końcu chodzi o Kaszpirowskiego; dobra reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dMnie drażni ta reklama jakiś gównianych kapsułek do ekspresu nescafe co ekspres tańczy i jakieś szklanku z kawą... czy z gównem... nie wiem już. To jest kubuś scool (WTF??? co to ma w ogóle znaczyć) a nie plejskól. Po mojemu kubuś żul, bo kiedyś w szkole wzięłam to na spróbowanie i upieprzyłam sobie nową bluzę na zielono :( O Pinkowych Truskach powiem jedno - WTF?????????? Hałliłuuuud krispiii cikenn i ta baba co ma uśmiech jak Walduś z Kiepskich... A tą reklamę "łapka łapka akuku itp." to widziałam już dawno na tvn - ie. Szkoda mi psiaka... Chciałam tak kiedyś zrobić moim yorkiem, to przy "oczka akuku" mnie ugryzł, a później się na mnie obraził i wszedł za wersalkę. Po tej reklamie zapewne tysiące psów siedzą obrażone za wersalkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz okres przed świąteczny i reklamy zabawek dla dzieci HOP HOP ŻABKI SKOK albo barbie i muszkieterki czy coś takiego i pełno takieo badziewia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. Aspirin C Bayera..., Turbodymomen..oj masakra.. a tak od druiej strony to np..lubię reklamy heyah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokg
"... I dobLo powLaca..." - tvn nie jestes sam. Mam juz dosyć tego dzieciaka, co cholera mówić normalnie nie umie. W ogóle za dużo tego wyłudzania sms-ów w tvn. Takie akcje oczywiście popieram, ale nie w takiej formie i nie co 5 minut przez cały okrągły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za moich czasów reklam nie było. Na szczęście :) Wszystkie niemal działają na mnie jak płachta na byka. Wyjątków jest bardzo mało. Zresztą okazało się, że nauka obsługi pilota nawet w moim wieku niejest taka trudna, więc jakoś sobie radzę, aby ich nie oglądac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yokie
A zauważyliście, że w reklamach takich jak np. ibuprom - chodzi o tą, jak babę boli łeb w pracy i mówi koleżankom, żeby jej coś dały, to ta, co daje ibuprom jest zawsze ładniejsza. Albo jak w reklemie rutinacei albo jakiegoś innego Cerutinu, pani, która daje jakieś inne tabletki, to jest taka szara, smutna mysza bez makijażu, a ta co daje jakąś rutinacee czy coś tam to jest zawsze piękna, wymalowana, kolorowa i happy. To mnie właśnie najbardziej wnerwia w takich reklamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O k**wa! W telewizji przed chwilą leciało "DOWÓD - GOTÓWKA!" jaa ciee ja nie wytrzymam z tą piosenką, to mnie kiedyś psychicznie wykończy, ale chyba nie tylko mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wymyśliłąm wersję rellamy jakiegoś ibupromu czy czegoś wwersji pokemońskiej: aLpInI$tKhAa...? n13.! a cZóÓ tóÓ..? pÓ prÓ$htÓó lÓfFÓShAmM gÓrYy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olita
a czy moze ktoś z was pamięta reklamę... tylko nie pamiętam dokładie czego jak taki stworek gadał cos przez cała reklame a na końcu tak smiesznie i dziwnym głosem powiedział dziękuję... nie moge sobie przypomniec czego to była reklama. pomózcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamowa
sru, fru, sru, fru, sru, fru wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie siedzą sobie sobie spokojnie w przedziale, w pociągu, nikomu nie wadząc, aż tu nagle wpierdala się do niego jakaś gadająca kostka czekolady i zaczyna walić teksty w stylu: "zagramy kotku w co masz w środku", "rodzynki to u kuzynki"...skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedziarz to nie jest "zagramy kotku co masz w środku" tylko "zagramy w 'zgadnij kotku co mam w środku'?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza to całe sru heyah i ta reklama muzodajni, ten facet wyglądający jak małpa co słucha debilnej muzyki a potem facet na akordeonie. a TurboDymoMena akurat lubię Bobra nie cierpiałam nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza..
Wy wszyscy jesteście nienormalni.Strasznie z was muszą być sfrustrowani i nieszczęśliwi ludzie skoro wam nawet reklamy przeszkadzają .Żałosne Polaczki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal tego wyżej
Jesteś debilem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim 111
1.babcia proteza i jej drobinki pokarmu 2.siwy staruch z reklamy polsatu , który ma wiecznie otwartą paszczę 3.w dupę wydymany men , gdybym go spotkał to obiłbym mu ryj (całe szczęście że jest zamaskowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamyyyyyyyyyyyy
ja sie boje bałwana chyba z reklam plusa, okropny jak ten królik kiedyś z fisiela ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×