Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Polubiłam reklamę herbaty z tańczącymi miśkami :) Tą o urodzinach, dawniej mnie wkurzała. "Czy wiesz, gdzie trafia Pedigree które właśnie zjadł (imię psa)?" AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PO CZYM MOŻNA POZNAĆ, ŻE PSIE GÓWNO JEST ZDROWE, CZY NIE? Gówna mojego yorka kaszlą i kichają, bo nie je Pedigree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique2222
a wlasnie w tej reklamie parole ta osoba policjant na motorze to jest babka czy facet? pytam serio bo na babke nie zbyt wyglada a teraz czasem faceci chodza umalowani ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia kupa przebija wszystko
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjgfjfgjfgjfgj
jfgjfghjgfhdfghfrtytrytttttthgvfhvbxcvxccfgfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Piszmów Dobowy. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia2507
popieram:))) jakis grubas w latexie;) a fuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam laski nie znacie sie
Piszmów Dobowy jest supersexy, mniam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Niesamowicie wqrwia mnie reklama Play'a po niemiecku. Kojarzy mi się z wystąpieniami Hitlera. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama etopiryny. "tata nie chce robić fikołajków". Kurwa fikołajków :/ jebany smarkcz nie umie gadać po ludzku i myśli że jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysiwyg
Ciągle ostatnio widzę reklamę jakiejś sieci komórkowej u fryzjera. Tekst, że córka wydzwania do matki i prosi: ,,ledżinsy, ledżinsy" jest fajny, ale poza tym beznadzieje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Noż ja pier.dolę! To już przesada... Jem właśnie kolację a tu 'piesek robi zdrową kupkę'. No qrva tępe pały z działu reklamy TVP miejcie na względzie to, że o pewnych porach ludzie jedzą posiłek do ch.... wafla! A ten co gada 'ledżinsy ledżinsy' - nieważne, że mówi się 'leGinsy', już pół Polski będzie pier.olić 'ledżinsy'. Działa mi to na nerwy, bo akurat sprzedaję leGinsy :|:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa reklama z panią Herman
lo jezusiczku, jakie to dno, a jak widzę na końcu jak ona głowę odchyla to zawsze myślę, że jej się ten łeb zaraz urwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta23
lepiej byscie krowy wydoily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do basta 23
a ty juz swoje swinie oporzadzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewczyna nie chce przekraczać w seksie pewnych granic, mówiąc, że nie jest dziwką, tylko porządną kobietą. A mnie coraz bardziej pociąga, gdy przeklinam i wyzywam ją od k......, ciągnąc za włosy. Słyszałem, że istnieją kobiety, których partnerzy też odmawiają im spełnienia ich skrytych pragnień. Pomyślałem, że chętnie poznam taką kobietę, żeby porozmawiać lub nawet zrealizować te fantazje, bez ryzyka, że ucierpi na tym ,,oficjalny" związek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kććććć
" handzap beby handzap give mi handzap" śpiewajaca kanapka. Teraz wszyscy u mnie w szkole laza po korytarzu i to podspiewauja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie porazka jest
wrzaskliwa reklama pieluch Happy, ta z szeregiem idiotek tanczacych z bachorami na rekach. ale pewnie trafia do grupy docelowej, bo matki w wiekszosci sa dokladnie tak infantylne i glupie. dno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie denerwuje na maxa
reklama etopiryny z tym wkurzającym bachorem co jęczy ze tate głowa boli!!!aaaaaaaaaaaa.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wystarczy dodać pomysł na i gotowe!!! ale mnie to wkurfia...albo wkurfia mnie reklama wszystkiego...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi mi się śni
Powróciła Hermanowa i jej dziwny mąż i jej sposób na coś tam - tym razem jakaś breja w czerwonym winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka 35 ;)
Popieram ostatni post o reklamie z Hermanową, jest niewyobrażalnie wkurzająca, sama ta aktorka, ale też ten jej niby mąż, taki obleśmy starszy od niej typ. Poza tym te debilne teksty zachwalające mającą być zaraz potrawę, radość z tego jakby mieli dostać na talerzu kilka sztabek złota lub czek na milion zł. Kompletny bezsens i żadnego realizmu, bo niby u kogo tak wygląda gotowanie, przytulanie i szeptanie o "sposobie" na to i tamto. Normalnie ogladać się tego nie ma, charateryzacja Hermanowej też do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka 35 ;)
Jeszcze raz się wypowiem - tym razem o reklamie Danio, akcja ze słowami młodego chłopaka krzyczącego do matki "nie ma nic do jedzenia". No rzesz ... jak można krzyczeć, że nie ma nic do jedzenia, jak lodówka w ujęciu kamery jest dosłownie prawie pełna różnych rzeczy właśnie do jedzenia przeznaczonych. Matka chyba nie do końca nauczyła szacunku do jedzenia, skoro chłopak otwierając pełną prawie lodówkę wrzeszczy "mamo, nie ma nic do jedzenia ! ". Każdy prawie człowiek kurde zaznał mniejszej czy większej biedy w różnych okresach życia, a tu proszę, takie rzeczy się słyszy. Natomiast nie wiem czemu podoba mi się reklama Play dla firm po niemiecku, mimo, że nie znam tego języka lubię jakoś słuchać tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
moj piesek jest szczesliwy..... I ROBI ZDROWA KUPKE bleeee co za koszmar jakies zarcie dla psow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :).................
o jakiś misiach - lubisiach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
novocardia i ten gosciu z wytrzeszczem ze go cholesterol wpierdoli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi mi się śni
Nowy koszmar - Cichopek i Ibisz razem w reklamie szamponu. Aż oczy i uszy bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Wkurza mnie reklama jakiegoś banku, BPH bodajże... Grają w ping ponga i gościu tak rytmicznie nawija coś w tym stylu : chcę wziąć kredyt Strasznie mi to działa na nerwy, no masakra! Za to lubię ostatnie reklamy Radia Zet, a najlepsza to ta, co pan w tirze mówi do skośnookich, że Piaseczny będzie w Świnoujściu :D Fajowe to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama marsjanek czy innych gwiazdosprytek: odrobiłeś lekcje??? jeszcze muszę pomysleć... które dziecko tak odpowiada matce???? a potem jeszcze ta zdezelowana siostrzyczka "mamo kiedy ja pójdę do szkoły???" kurwa! będzie czas to pójdziesz!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^V^^
A mnie denerwuje reklama Rutinacei czy podobnego leku, w której robią z siebie idiotów ,,zwykli ludzie" tańcząc, pokazując na palcach mówiony przez siebie tekst itd. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×