Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

A mnie się ta reklama podoba. Uwielbiam za to sportowe reklamy z sędzią, który nie może pokazać kartek, bo mu śmierdzi pod pachami oraz z Karoliną Woźniacki, jak wsuwa przekąski, a sędzia na stołku przełyka ślinę i robi takie wielkie oczy. :) Najlepsze w reklamach jest to, że często oglądamy reklamę, a nie wiemy, co w niej reklamują. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpokpiokipkiokio
reklama kinder bueno-jest-niesamowicie-obleśna. ta z tymi obrzydliwymi wampirami. aż mi się rzygać chcę, gdy facet zaczyna całować tą babę. ale cóż. od razu pomyślałam o fankach zmierzchu. na pewno zaczną kupować tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aki ross
Reklama z pająkiem jest akurat fajna. Śmieszna i pomysłowa. Nie znoszę za to większości reklam samochodów. Jakiś totalny chaos na ekranie i przesłanie/hasło z dupy wzięte, po czym dowiadujemy się że ma to mieć coś wspólnego z nowym modelem jakiejś marki. Przerost formy nad treścią (a właściwie jej brakiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wkurwia niesamowicie to dziecko z pokręconymi włosami w reklamie pieluch, wywijające doopą jak jakiś zyeb w przeciwsłonecznych okularach i z muzyczką dla niedopierdzielonych umysłowo w tle. Kurwa, zwykle nie przeklinam, ale przy tym ogarnia mnie żądza zemsty :O Poza tym cała seria reklam, ale zabrakłoby mi nocy na opisanie ich wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
Mamo, tato, śniadaaaanie na stoooole.... o Chryste, co za żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja np lubię tę reklamę z tą dziewczynką, bo strasznie mi ona przypomina moją córeczkę :) ma takie same kręcone włoski i ogólnie baaaardzo jest podobna, ale nie wtedy gdy śpi bo tam wygląda jak jakaś mulatka, ale gdy "tańczy" i gdy skacze do taty :)tylko w tych dwóch momentach... zanim zobaczyłam pierwszy raz te reklamę cała rodzinka i znajomi pytali czy widziałam te reklamę, gdzie jest sobowtór mojej córki, zaczęłam na nią polować i aż sama byłam w szoku, że dziecko jest tak podobne, ale zaznaczam tylko w tych dwóch momentach , bo jak śpi to nie jest podobne i mi się nie podoba :p tylko moja jest chudsza ale tak to prawie identyczna!!! więc ja lubię te reklamę, choć może za fajna nie jest, bo moim zdaniem niemozliwe zeby to dziecko tak wywijało-to musi być jakoś zmontowane, poza tym nie wiem co niby ten taniec ma znaczyć :p i jak się to ma do pieluch :p ja lubię wszystkie reklamy kredytów z mecwaldowskim czyli z zegarami, sąsiadem z kosiarką i sąsiadką z pieskiem :D ogólnie lubię tego gościa, tylko nie wiem co on ostatnio ze sobą zrobił, podobał mi się jego poprzedni image, a ten co ma w tym serialu "wiadomość z drugiej ręki" czy jakoś tak, wygląda tam tragicznie, chudy, jakiś dziwny nos wyszedł na wierzch przy chudej twarzy i braku tak dodającego mu męskiego uroku zarostu :( też lubię reklamę z tym sędzią piłkarskim co nie może podnieść rąk do góry żeby wlepić kartki piłkarzom, bo jest spocony:p nie znosze tej reklamy z przybylską i tą dziewczyną co sprawdza gdzie kurczak poszedł :o masakra :o wkurzały mnie tez reklamy activii z Dorotą Wellman , ale odkąd dowiedziałam się że cały dochód z tej reklamy przeznaczyła na chore dzieci, oglądam i patrzę z szacunkiem i podziwam tę kobietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja nie znoszę tej reklamy
z kurczakiem z Przybylską, właśnie widziałam ją na tvn, ale żenua :o Kto to wymyśla?:o I ten jej facet, Bieniuk tam jest, i nie ich dzieci, udające ich dzieci, ciekawe ile ta parka dostała za tę żenującą reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia bez kapcia
najpierw do twardego rzygu puszczali co 2 minuty reklame cycników Intimissimi, a teraz z ta sama czestotliwoscią leci reklama rajstop Calzedonia. Mozna zwariowac juz na sam dzwiek pioseneczki "She can kill with her smile, she can wound with her eyes...". Chyba przez te reklame przestane lubic piosenki Billy'ego Joela :O. Drugi kwiatek - cyborgowata, zdeformowana operacjami plastycznymi Fergie w reklamie perfum. Uch!Nic tylko odziac w kolczuge, w jedną łapę tarczę, w drugą jakiś topór i jazda na pojedynek gladiatorów (a jej przeciwniczką bedzie Dodzisko, ten sam "szlachetny" i "kobiecy" typ "urody").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja nie znoszę tej reklamy
a ja lubię reklamę calzedonii, ale rzeczywiście za często ją chyba puszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja nie znoszę tej reklamy
no, zdecydowanie, własnie jest w tv, dziś ją już widzę chyba 6 raz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archfotin
*Reklama Actimela,gdzie w tle wydziera się baba ,,I got the power,I got the power,I got the power..." *Ibum dla dzieci z końcówką,w której babsztyl SZEPCZE formułę ,,przed zastosowaniem skonsultuj się itd.". Czy nie można tego normalnie powiedzieć? Wkurwia mnie to szeptanie *I na deser paskudna i mega obleśna Wellmanowa oblizująca łyżeczkę w reklamie Activii. Dostaję spazmów, jak to widzę. Jeśli reklama miała wywoływać obrzydzenie i wstręt to się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek szoł
Aha,no i rzeczywiście strasznie często pokazywane reklamy cyckonoszów Intimissima i teraz tej Calzedonii są irytujące! Dobija mnie też reklama ciastek Lu Go. Facet daje babie ciasto, ta skrzywiona: ,,nie dziękuję,nie lubię ciastek zbożowych", a on na to: ,,ale ciasta Lu Go to kwintesencja pełnych zbóż...!" czy jakoś tak. No kurwa! Nie słyszałeś debilu? Ona nie lubi zbóż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie lubię reklamy
tych ciastek - bo też nie lubię ciastek zbożowych :-) A sędziego lubię - tego od dezodorantu, czy raczej jego braku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja niechacy!
100procent bawelny.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
wraca beznadziejna reklama balsamów dove: ciało tańczy nanana... i ta laska wieszająca się na firankach tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama Stat Oil. Idiotyczna muzyka w tle, ktos mówi dziwnym glosem jakieś kwoty i przy tym wszystkim dziwny odgłos, jakby dmuchania balonów. Mogli zrobic do radia inna wersję, bo jest to bardzo irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smfnaojq
Wkurza mnie Opania leżący na kozetce u psychiatry i chwalący się jakim on to jest wielkim, genialnym aktorem grającym w filmach,serialach itd, podczas gdy przeciętny widz kojarzy go tylko z Na Dobre I Na Złe. Bufon :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwezz
Dokładnie, ten koleś co to niby jest gwiazdą a nikt go nie kojarzy. Problem w tym, że jak ktoś nie ogląda jakiegoś głupiego serialu w którym gra, to na prawdę nie wiadomo kto to jest :D Cały 'dowcip' reklamy wtedy ucieka. Ot, polskie 'gwiazdy'. Nawet nie wiedziałem kto to jest,t dopóki ostatniego postu nie przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby baby baby
W ogóle te ,,gwiazdy" w reklamach banków zaczynają mnie już powoli wkurzać. Nie szanuję takich osób :o Dostają miliony za udział w reklamie podczas gdy przeciętny widz żyje od miesiąca do miesiąca i może sobie pozwalać na zaspokajanie tylko podstawowych potrzeb. Najpierw Banderas,Depardieu,teraz Juliette Binoche i nasze rodzime ,,gwiazdki". Aktorzy powinni się zajmować graniem w filmach,sztukach,a nie reklamować beznadziejne lokaty czy konta bankowe Muszę jeszcze wspomnieć o irytującej pioseneczce z reklamy ,,Flesz": ,,pokaż te szpilki naaaaam...kogo kochasz proszę zdradź". Co to za debilizm? I jeszcze ten pisk na końcu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żmijewski w reklamie tez chyba banku jakiegoś...tak jak go lubiłam to po tych spotach reklamowych obrzydł mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
rozwydrzona dziewucha w reklamie Aviva ubezpieczenia czytaj, no czytaj, czytaj dalej..... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryll
mam chęć tej szczeniarze w ryło przyładować. Szkoda że takie goowniane reklamy kształtują postawy bachorów. Ogólnie WSZYSTKIE reklamy z dzieciarami są wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eclissi Del Cuore sarai
A mnie wkurza reklama chyba Ibumu dla dzieci z szeptuchą nazywającą ciągle dzieciaka króliczkiem :o Jest też reklama, która mnie ostatnio rozśmiesza za każdym razem, kiedy ją widzę. Jest to reklama Plusa z babką i facetem z Mumio, jadącymi pociągiem. Babce wpadł w oko facet, ale sytuacja się zmienia kiedy gość się odzywa. Ciągle rozbraja mnie ten jego ,,sok" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie reklamy wkurwiają
ale najgorsze to: -actimel i "aj got pała pała pała" cholera mnie bierze jak to słyszę, dość mam tego ich pałera -ibum dla dzieci, 'króliczek' i szeptanie 'przed uzyciem skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą', no po co to kuźwa szeptać? -jakiś balsam, chyba dove i pioseneczka 'odsłonić ręce czy nie itp itd' no ku@%!a... -muller i to dziecko 'moja mama mowi na to froop, ale dla mnie to owocowy ALAL?' żenujące ;/ -wszystkie pieluch, soczków, kaszek i ch wie czego jeszcze dla dzieci, zawsze są ohydnie przesłodzone, szczęśliwa rodzinka do porzygu -AVIVA i ten cholerny pan pikuś, jak go widzę to rzygam i ten obleśny głos, koszmar jakiś, plus oczoyebne żółte tło, w sumie powinnam to na początku wymienić lub jako 2 -reklama jakichś kostek, nie wiem jakiej firmy, tam gra herman z mężem i dzieckiem, okropne reklamy, słodkie do rzygania... -wellman z activią, co jak co ale ona i reklama o chudnięciu... coś tu nie gra :o -i najlepsze! jak facet kupuje babie na randkę wkładki higieniczne! bella chyba. na dodatek ona chyba same prosi o nie czy co? ;/ okropnoooooooość podsumowując wszystkie reklamy są tak durne i głupie, że opisywać można to kilka godzin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrefgergrtgt
jebana reklama jakiegoś gówna co wygląda jak żarcie dla psów (jakieś kiełbasy?) i twarz dzieciaka zmienia w mordę starego ze zterczącymi zębiskami - ożesz qrwa to wygląda jak morda Zombie Boy - w życiu tego żarła do ręki nie wezmę - co za debil tą reklamę (antyreklamę) wymyślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro to tak
ja nie mogę patrzeć na reklamę Cyfry + z tym Szycem w roli lemura. Sam jego głos mnie wnerwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtam tam tam
znaczy sie scorbolamid nie rtutinoscorbin, bo ten drugi to matki z dzieciorami reklamuja i seplenia kuzwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×