Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość dfgrefgergrtgt
Oreo - też mnie wqrwia - gdy na półce w sklepie to g.. widzę - od razu przyśpieszam, podobnie jak gooowniara ryczy o jakimś jogurcie "owocowy alaLm" - szlag by ją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
mnie wkurza reklama tv z netii "co spiewaja,, w domach ,parkach , na boiskach telewizja osobista"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
albo ta glupia reklama co babka zmywa naczynia i w koncu przytula dziecko i mowi ,, jestem kobieta nie zmywarka" oczywiscie wiadomo ,ze kobieta to nie zmywarka ,ale jakos to smiesznie brzmiw wtej reklamie no i wkladki belli nie wiem co za idiota wymyslil ze facet moze dac w prezencie babce wkladki higieniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryll
a ja marzę dać w mordę chooojpowi co wymyślił reklamę "wesoły kostek" o gooownianej czekoladzie. Nie kupuję tej pier...j czekolady bo gdy ją widzą przypomina mi się to gooowno. Czy ci "spece od reklam" to naprawdę takie debile czy udają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtfr
reklama t-mobile z Mariah Carey. Może i ona wie co śpiewa ale ci ludzie na pewno nie. Ci ludzie nie wiedzą jakie święta obchodzą. Wiadomo tylko co mają kupić. Schodzi świat na psy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama OLD SPICE z jakimś murzynem co twierdzi ze jest the best i ze kazda laska by go chciała mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sru i fru
Dobry temat:).Widzę.że "kupa u Tomka"chyba zdobyła najwięcej" głosów uznania" :D:D Teraz moje typy 1.Reklama Domestosu-niesmaczna i obleśna z tymi"mieszkańcami rur" 2Netia z T Kotem-nie w kij ni w oko-żenada 3,Vitaminer z tamtego roku-masakra, mam wrażenie,że męczyli to we wszystkich stacjach w radiu i tv... 4 Oldspise -popatrzcie na mnie i swojego faceta a teraz na mnie... 5Coś o przeszkodach i trudnościach przy braniu pożyczek,ale nie kojarze dokładnie Ciekawe reklamy ma Heyah,Biedronka i Zubr-pomysłowe i fajne zabawy słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak radośnie spędzasz dni
Basia-mąka z sercem z całą pewnością nie kupię tej mąki. Kobieta, którą ją zachwala mówi tonem jakby reklamowała co najmniej diamenty :o A poza tym to imię mi się źle kojarzy :P ,,Jestem kobietą a nie zmywarką" - co za odkrycie,baba powinna dostać Nobla Jedynytaki z Szycem, wkurza mnie ten lemur czy co to tam jest Mariah Carey, która śpiewa Silent Night i ludzie przeszkadzający jej po polsku. Durny pomysł... Jaś,który przyniósł z przedszkola siostrze Zosi w prezencie suchy kaszel czy syrop Dexapicon -czy to trzeba w ogóle komentować? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżdż
Bakalie Sjesta ,,Gdzie migdały? były chwilę,a później poszły się migdalić" Co to kurna ma być??? W publicznej telewizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa...migdały sjesta powalają. i jeszcze na końcu ten bachor, co z przyklejonym sztucznym usmiechem ładuje do koszyka to świństwo. za to podoba mi się rapująca reklama netii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie podobają reklamy w serialach.. gdzie jest zbliżenie na produkt.. kiedyś były zakazane a teraz nie są ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one special kiss
Z tymi reklamami w serialach to już w ogóle jakieś wariactwo :o Zawsze przed emisją pokazują tekst: ,,lokowanie produktu". Na początku nie wiedziałam o co w tym biega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
a mnie wkurza reklama Goplany. Zerżnięta w 1000% z reklamy National Geo. - nie rozmawiaj z nieznajomym - nie jedz w łóżku - nie rób tego i śmego dziwne, że jeszcze nikt nie posądził ich o plagiat i zakazał emisji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurwia wręcz ta wesoła rodzinka co sobie siedzi w aucie i drze mordę: "choinka, choinka, dupinka kurwa no!" Kurwa, ile można?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżmaljag
Chciałam właśnie napisać o tej durnej pioseneczce o choince :o Też tego nie cierpię!!! ,,Choinka, choinka piękna jak las, choinka szczęśliwie wybrała nas". Rzygać się chce :o Denerwują mnie też żeberka w coli czyli przebój siostry szefa kuchni Basi i inne tego typu ,,smakołyki". Wszystkie te potrawy z torebki, tak namiętnie reklamowane, które zawierają multum chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to powód do dumy
reklama juzdawno udowodnili ze działa podprogowo na człowieka ,czyli nie wiesz ze toba manipulują.Jednak niektórzy chyba żle dobierają muzyke ,słowa bo zamaist przyciagać-odpychają.A co do zachwalania chemii w proszku to kure*two .Przykładowe placki zwane racuchami-tradycyjne:mąka mleko jajko jabłkoa.W proszku:jabłka jajko(lub nie) mleko/woda....czyli płace ponad 3 złote żeby mieć mąke w proszku i multum chemii? I jeszcze te kłamliwe,,jak domowy,jak u mamy'' Boże widzisza nie grzmisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gównosław reaktywacja
a jeszcze reklama ciuchów hooy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak was, ale mnie dobijają reklamy kleju do protez Corega!!! Jak to widzę, to mnie cofa na kilometr od telewizora! Jak te babki zachwalają produkt i gadają jak to nie mogły jeść wcześniej tego czy tamtego, a dzięki temu nic im pod protezy nie wchodzi... Dla mnie to maksymalnie wkurzająca reklama jaką dotąd widziałam. Żal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam,
"mój piesek jest szczęśliwy i robi zdrową kupkę" i potem jeszcze pokazują, jak sprząta masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananamnkan
przestańcie z tym pieskiem, normalna reklama, chodzicie po obsranych chodnikach i nic z tym nie robicie, a przeszkadza wam coś takiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam,
dla mnie ta reklama jest porąbana i już :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrśód reklam tv jest trochę fajnych, dowcipnych i zrobionych z polotem które ogląda się z przyjemnąścią i nawet widziane po ra n-ty nie wqrviają. Potywnie wyróżniłbym : - reklamy Biedronki ze Smudą i Błaszczykowskim ("wszyscy jesteśmy reprezentacją") - Plusa z kabaretem Mumio - bardzo inteligentny i subtelny humor sytuacyjny - TPsy i Orange z sercem i rozumem - jak wyżej N drugim biegunie jest superwqurviająca reklama ( a raczej anty-reklama :o ) OldSpice z czarnoskorym mięśniakiem. IDIOTYCZNA bo: - reklamuje dezodorant dla mężczyzn a skierowana jest do kobiet - co ma uzywanie dezodorantu do postury?? - mutacje z jachtem, muszelkami i koniem - zupenie bez sensu i bez przeslania RASISTOWSKA bo: - prezentująć czarnoskórego mięśniaka a nie np bialego kulturystę odwołuje się do stereotypu "murzyni mają po kolana" SEKSISTOWSKA (i to podwojnie) bo obraża: - mężczyzn - bo: traktuje ich jak półgłówków ktorzy uwierzą że jak facet bęzie uzywać tego dezodorantu z łysawego niskiego grubasaka stanie się Schwartzenegerem :P - kobiety bo: - jak wyżej - traktuje je jak suki ktorych nie interesują cechy osobowości i charakteru ich faceta a tylko żeby był wysokim mięśniakiem i miał po kolana :P Na marginesie: gdyby damski dezodorant reklamowałaby superseksowna modelka "spójrz na swoja kobietę i na mnie; jeszcze raz na nią i znow na mnie" to feministki wdeptałyby jego producenta w glębę i doprowadzilyby do bojkotu produktu. :D A jeśli chodzi o mmnie to gdybym uzywał OldSpice (skądinąd naprawdę dobry dezodorant choć z wyższej półki cenowej) to po obejrzeniu tej reklamy z pewnością zmieniłbym markę :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
to nie jest wątek charytatywny, chore dzieciaczki mają mnóstwo "reklam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ai se eu
A ja jakiś czas temu omal nie padłam jak usłyszałam reklamę chyba jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego PROAMA. Źle usłyszałam i myślałam, ze oni mówią PROANA i od razu mi się skojarzyło z ruchem popierającym anoreksję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem kurczakoburgera
-reklama old spice -head shouders z ibiszem (celowo z małej) -jakiegoś tam ubezpieczenia z ty beaglem co obsikuję słupek wtf -lemur-szyc ,który bierze ślub z promocją -muller owocowy alarm :O -wszystkie wyborcze jak były zwłaszcza PO -bella co facet daje podpaski kobiecie na randce :O -always i tip top :O -reklama lakcadyt w radiu :O -dove ten dezodorant i balsam :O - tabletek eseliv duo od wątroby co facet z zayaraną miną powtarza duo wyraziście -mc donalda ,,no i co prawdziwa wołowina sherlocku'' gorszego kłamstwa nie mogli wymyślić :O -tantum rose tabletki -jakiś tabletek co baba zayarana powtarza ,,a lipido wzrośnie'' :O -vitasteronu :O -durexa ,ale rzadko jest -lipomal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem kurczakoburgera
-goodbye apetite dziwię się że nikt ich do sądu nie podał za promowanie anoreksjii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem kurczakoburgera
Za to fajne są -netii -biedronki zwłaszca z reprezentacją -plusa -serce i rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×