Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość serce i rozum fajne
z wyjątkiem tej mam piloto, mam laptopo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem kurczakoburgera
to jest właśnie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem kurczakoburgera
-orange z mupetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem kurczakoburgera
a no asekurela co za szmaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem kurczakoburgera
pigi zawsze piszczy to jej znak rozpoznawczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkohohlik
A czy jest tu może aura bez przewodnictwa wszelakiego itd. Ja prawie nie widuje telewizora ale jednak zapamiętałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem kurczakoburgera
kurwa tyszkiewiczowa nie nawidzę tej jej staroświeckiej mowy :O albo kiedyś była t-mobile z Nowickim też mnie wkurzała zwłaszcza te jego sztuczne zachwyty nad t-mobile :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem kurczakoburgera
jeszcze reklama ciuchów hooy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminare
Oburzyła mnie reklama środa poprawiającego zapamiętywanie z tekstem: ,,studencie kup sobie sesję" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam piloto mam laptopo,
najgorsza reklama z sercem i rozumem i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam,
sesja to g.wno, już wolę sobie burna albo rockstara kupić, o wiele lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwezzy
Ibisz w nowej reklamie szamponu. MASAKRA. Dawno takiej żenady nie widziałem. A od muppetów wara dzieciarnio na pokemonach wychowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYŚKAZSASIEDZTWA1
Ibisz to masakra ,zachowuje się jak by miał 20 lat !!! Żenada ROKU!!! Tyszkiewicz - może być :)Teks dobry:) SWRCE I ROZUM "MAM PILOTO MAM LAPTOPO "-ŚWIETNA -osągneli zamierzony cel ,pół polski zareagowało pozytywnie ,ja też:)TYPUJĘ JĄ NA REKLAMĘ ROKU. Inastępny koszmarrrrrrr o cholesterolu "by my husbens" "is rejd""fenfzin procent"(celowo nie piszę siląc się na inteligrntną)JAK TA REKLAMA MNIE WKOORWIA TO SZOK !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYŚKAZSASIEDZTWA1
NIE PISZĘ POPRAWNIE miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gównosław
jeszcze mars od 4 lat ta ama reklama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmss
reklamy leków na prostate psi pis:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha ma focha
mnie denerwuje ta reklama jakiegoś leku dla dzieci, co matka mówi, że jej króliczek ma gorączkę brrrrrrrrr masakra :P no i oczywiście proszki do prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklama Marsa
(ta z indianinem) nie ma 4 lat tylko około 20. Nakręcili ją w latach 90, wtedy działała, i Mars super się sprzedawał, i teraz po latach postanowili do niej wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gównosław
to jeszcze starsza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertyniia
Nie wiem czy juz o tym bylo ale dla mnie kolejnym chlamem jest reklama zupki makaronowej. Ratownik zaczyna jesc zupe i nagle ktos sie topi w morzu. Ratownik biegnie na pomoc a pan, ktory sie topi mowi "spokojnie", ja mam czas, ja mam czas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrr
no nudle knor też debiloza i jeszcze vifon z blondyną nawijającą do barmana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-reklama pampers z tym glupim bachorem tanczacym w okularach normlanie mam ochote rozwalic telewizor jak to widze, ta piosenka sprawia ze chce zostac niszczycielem swiatow - always tip top, ja pier... chyba kazdego na calym globie i innych planetach ta reklama wyprowadza z rownowagi -kider bueno i czekoladowy wampir, konkurencja dla swiecacego wampira edwarda, wampir bueno, i wnerwiajaca piosenka - tez reklama kinder z ta durna lodowka, szkoda , ze sposob nie dziala bo bym se odtworzyla symfonie rubika pod siedziba rzadu -owocowy anal -koles co daje lasce tampony czy podpaski w restauracji jako prezent, no ja cie pier...ole wymarzony prezent, wszystko co chce dostac od zycia - reklamy t moblie i ich zasrane piosneki ktore mnie przesladuja calymi dniami, i jakakolwiek reklama ktora ma banki mydlane fruwajace w powietrzu, zawsze piekni mlodzi i szczesliwi hipsterzy ktorzy kochaja spedzac czas ze soba.... -reklama z mc donalda, zamiast sobie pomoc to robia z ludzi tam pracujacych bande zalosnych debili bez perspektyw -kupa bruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakjfadpmzncmnhjfa
A mi się podoba reklama łatwych zupek Vifon z tą dziewczyną tak szybko nawijającą :D Jest też wersja z chłopakiem Muppety też są świetne i Piggy śpiewająca: ,,Orange to jestem cała mła" :P Do tych znienawidzonych reklam, które najczęściej wymieniacie dodałabym szczęśliwą rodzinkę grającą w kalambury, gdzie zawsze hasłem jest Flegamina! Nosz kurde kto wymyśla w grze tak debilne hasło?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frozennn
Jak mnie wkurzają te wszystkie reklamy leków :o Na przykład Bronchosol i dziewczynka odszczekująca się matce! ,,Kasiu ty masz kaszel! A ty mamo też masz kaszel!!!" Mogłyby się jeszcze na koniec pobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMO zabija DNA
@ szaranagajama szaranagajama@tlen.pl'; " Kobiety w przytłaczającej większości SĄ GŁUPIE i dlatego kieruje się do nich GŁUPIĄ reklamę. Proste prawa rynku" jezeli sa takie glupie to czemu zyja 10 lat dluzej niz madrzy mezczyzni ...? Odpowiedz: bo madrzy mezczyzni sa ignorantami jedza co popadnie nie dbaja o siebie itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa aura
Dostaję szału, jak słyszę szeptuchy w reklamach leków! Czy tej formułki: ,,przed użycie skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą..." nie można normalnie powiedzieć tylko trzeba ją beznadziejnie szeptać??? Kto wpadł na tak debilny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ram pa pa pam
Nie cierpię pewnej reklamy, ale nie pamiętam czego ona dotyczy. Występuje tam dziad ze smokiem, który mówi coś w stylu: ,,rym tym tym ram tam tam kto ja jestem nie wiem sam...smok wawelski? mały smoczek? SMOK ANALOG! o przepraszam proszę smoka to już nie smoka epoka". Jejku jakie to jest wnerwiające :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaginda0000
- reklama z dzieckiem przebranym za królika, jak to widzę to mnie szlag trafia - dziad topiący się, do którego biegnie ratownik z łyżeczką w gębie, a dziad mówi: "Spokojnie, ja poczekam" - flegamina - reklama z tymi pieprzonymi muppetami - reklama Bronchosolu - Vifon i ta cipa, która szybko nawija Aż się wkurzyłam jak sobie przypomniałam te reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×