Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość gość
Reklama zapowiadająca "Mikołajkowy blok reklamowy" ileż można o tym trąbić. Nie mam nic przeciwko chorym dzieciom ani fundacjom , ale wkurza mnie, że telewizja polsat będzie narzucać ludziom co mają oglądać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to nazwać reklamą, ale drażnią mnie wszelkie spoty z kalekimi dziećmi to granie na uczuciach innych i branie na litość. Od razu przełączam. Nie mam nic do chorych dzieci, to nie ich wina, że urodziły się z chorobą, ale forma przekazu treści działa denerwująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama ubezpieczeń dla starszych Twoja polisa czy coś w tym stylu, o pogrzebach w kwocie 16 000 PLN. Albo polisa twoje zdrowie lub coś w ten deseń, gdzie chłop mówi że ponad 40 milionów Polaków zdanych jest na publiczną służbę zdrowia. Nie wiem skąd pan ma dane, ale liczba Polaków nigdy nie przekroczyła granicy 40, Większość mieszka poza granicami, więc zakłamanie i naciąganie faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, mnie też wkurzają spoty z chorymi dziećmi i gadanie 'Wyślij smsa o treśc***omoc" Albo o treśc***omagam. Wiadomo dzieci nie są winne, że urodziły się niepełnosprawne, ale forma przekazu jest irytująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica kk111
A mnie wkurza reklama pożyczki z tymi staruszkami ,,wonga", jak rapują to już w ogóle porażka i na koncu ta piosenka ,,wonga com!" **uj mnie strzela jak to słysze:D żal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha z wonga com ta rymowanka "Szósta godzina a Miecia nie ma" :D kto to wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa reklama z ibiszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama wonga.com - coś okropnego. Nie moge tych starych dziadów. Podobnie jak reklamy ornage, t-mobile (mówiłam, że mówiłam) i play!!! Jednak chyba najgorsze reklamy to były Knorr z Katarzyną Herman :P Pamiętacie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A reklama ole ole z debilem e zielonej masce,nadzierającym mordę?To reklama jakiejś elektroniki chyba,wstrętne i beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama play z tymi gwiazdami, ja pierdzielę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portierR
Jak chcecie się wyluzować po wkurzających reklamach obejrzyjcie sobie fajny świąteczny filmikwww.youtube.com/watch?v=XRAaAMq0lGg&amp ;feature=youtu.be rzeczywiście ten filmik jest przyjemny do oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama chyba Zarcia dla dzieci w sloiczkach. Babka karmi dzieciaka i jak mowi ,,zrob aaaaa'' to mam wrazenie,ze sie zaraz posra. Ja p*****le.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy Plusa i Trzy Miej.. OKROPNOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne reklamy vanisha, gdzie babka posypuje dywan proszkiem i się cieszy jakby nie wiadomo co robiła. Kolejny hit to reklama ole ole. Szlag mnie trafia gdy widzę reklamy Plusa i Playa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej wkurza mnie reklama WONGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, reklamy wonga.com są strasznie kiczowate jak dla mnie. Niektórym mogą się podobać, ale mnie jakoś specjalnie nie śmieszą, a może mam po prostu awersję pewną do firm, które zajmują się lichwą. Wiele takich firm wielu ludzi puszcza z torbami przy pomocy olbrzymiego oprocentowania oferowanych kredytów. Często osoby, które korzystają z ofert tego rodzaju firm nie mają wyboru, nie mają rodziny, która mogłaby udzielić pożyczki. Teraz nawet banki nie mają szczególnie korzystnych ofert, ale te firmy typu chwilówki, wonga czy prowident mogą z człowieka wyrwać ostanie grosze jeśli tylko spóźni się on z oddaniem chociażby groszowych pożyczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.vitaminer i to babocos in blue 2.Doda w reklamie-nosz k****a jak mozna dawac transa do reklamy???nigdy nic nie kupie w tym sklepie.N E W E R!!!! 3.reklama radiowa z takim głośnym budzikiem w tle-och jak to mi ciśnienie podnosi! 4.wonga co.-kawe na lawe itp.jak słysze tą reklame to mam ochote rozpier.dolić telewizor i najgorsza reklama Rossmana.Jak słyszę tą piosenkę to muszą mnie trzymać żebym domu nie rozniosła, normalnie szału dostaje. Jeszcze siedzi tam jakas typiara i buja sie na huśtawce...Jakbym jej z******* kopa to by sie spierdo.liła z tej huśtawki i wiecej tam nie usiadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio bardzo śmieszy mnie reklama, gdzie babki od wanisza robią plamy, nalewają wanisza do menzurki i wytworzona piana usuwa dokładnie plamę przylegającą do obwódki. Trzeba być debilem, aby w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitaminer najgorsza reklama ostatnich sezonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama superpharm!!!!! I ta kretynka w zielonym stroju!!!! nienawidzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie reklamy leków mnie wkurzają,nie dość że ogłupiają ludzi to jeszcze marnie wykonane. Ale to przeklęte USP Zdrowie wyzwala we mnie najgorsze instynkty! Ta firma zdominowała chyba polski rynek leków,ok,ale jak w jednym bloku reklamowym nieraz po trzy razy słyszę "aaaaaaaaaaaa usp zdrowie" to aż mnie trzęsie ze złości,delikatnie mówiąc bo i tak kafe wykropkuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej wkurzająca jest kretynka z reklam Play. Im głupsza rola tym większa "gwiazda" się rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama papieru toaletowy, na którym tworzył Mozart. Masakra. Co za debil to wymyślił. Porównywać Mozarta do srajtasmy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie na temat... Z******ta jest reklama soku tymbark świąteczna, jak gość gra na kieliszkach kolędę. Najpiękniejsza reklama świąteczna. Dla mnie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody przedsiębiorca
Ja nawet nie chcę komentowac tego co leci w TV i tego co widać na ulicach. Zastanawiam się kto płaci tym ludziom za reklamy? Ja niby mam malutką firmę, ale dość mocno przekopywałem rynek, w poszukiwaniu kogoś kto zrobi mi kampanię reklamową związaną z rozpoznawalnością mojej „marki. Dopiero 3 firma z rzędu, Babilon media, zdobyłą moje zaufanie i faktycznie opłacało się. Reklama to niesamowicie wymagająca sprawa, jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×