Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

Gość co od siebie
looster o co ci chodzi?wskazany topik pasuje tutaj ajak przyslowiowy wol do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajteczek.
jestem w zwiazku ze starsza kobieta, ok. 40 i o to co zauwazylem: - maja poukladane w glowie - wiedza czego chca - nie puszczaja sie na lewo i prawo, przywiazuja sie i dla nich jest tylko partner, oczywiscie zycie towarzyskie rowniez ale nie dopuszczaja do siebie mysli aby leciec na innego. - chca trzymac mlodego przy sobie, aby czuc sie nadal mloda. jesli on odejdzie, beda mialy trudnosci znalezc kogos w tak mlodym wieku przyczyny rozpadow takich zwiazkow, gdzie kobieta jest starsza (np. ona 40, on 25) to: - obawy kobiety, ze szybko sie zestarzeje co bedzie juz wyraznie widoczne, wiec partner moze sie ogladac za mlodszymi - obawy kobiety co do akceptacji zwiazku przez spoleczenstwo. sposob? wyjechac - gdziekolwiek, poza Polske albo do wiekszego miasta. jestem w takim zwiazku i ona obawia sie, ze szybko beda jej lecialy lata ale caly czas ja uspokajam. tutaj w PL oczywiscie nie mamy czas, musimy sie wyprowadzic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajteczek.
i jeszcze jedno - dla niektorych wazne, dla mnie mniej, poniewaz pracuje. Nie przywiazuja wielkiej uwagi do pieniedzy, nie trzeba ich traktowac jak krolewny, chociaz ja swojej kupuje rozne rzeczy ale bez przesady. Jesli czegos nie kupie, powiem ze nie bo wole kupic cos innego to nie robi fochow, zreszta sama zarabia i zna wartosc pieniadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co porownywac obecnego pokolenia z tym z poprzedniej dekady. kobiety sa jak samochody. takie dojrzale 30-40 letnie, zadbane, ktore potrafily odnalezc sie w obecnych czAsach sa jak rolls royce. te ktore skonczyly w kuchni z dzieckiem na rekach i wasikiem pod nosem, sa jak polonezy. ten sam rok produkcji. ;) sa tez nowe wynalazki, nowe modele znanych marek cechujace sie szybkoscia ale tez i wadliwoscia i kosztami eksploatacji. ;> ale i w obecnym pokoleniu bravo i mtv, mozna znalezc phantomy. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam tak
świetnie napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet też jest ode mnie młodszy... On sam mi powiedział, że jego młodsze kobiety nie interesują, bo po pierwsze nie mają tego doświadczenia życiowego co starsze, mają problemy, których on po prostu nie jest w stanie zrozumieć :P , on ma taki charakter, że młoda dziewczyna nie byłaby by w stanie mieć na niego jakiegokolwiek wpływu...tak mówił. Za to ja wiem czego chce i od życia i jeżeli chodzi o sex - mam mocny charakter i sporo w życiu przeszłam więc mnie nie łatwo zbajerowć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy......
wiecej mlodszego partnera !!! Wiekszosc takich zwiazkow to tylko etap dla mlodszego faceta w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nigdy...... wiecej mlodszego partnera !!! Wiekszosc takich zwiazkow to tylko etap dla mlodszego faceta w zyciu." i to jest święta prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy......
niestety wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek daruj sobie takie teksty kobieta po30-tce juz wie co lubi ma swoje potrzeby,nie mówi tutaj o kobietach które dowartościowują sie mając przy sobie faceta o 10 lat młodszego:O na razie 18-latkom,2o-latkom mówie NIE moze za 10 lat mi sie zachce,ale teraz NIE:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinistyczna świnia...
Proste:D:D:D na starej piczy się dobrze ćwiczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza od męża
do zlosliwa dowartosciowanie? co ty wygadujesz,dopóki nie znajdziesz sie w takiej a nie innej sytuacji lepiej nie oceniaj , w kazdym przypadku chodzi o coś innego.Dzisiejsi 30latkowie+ sa zupełnie inni niż nasi rowieśnicy,a my jestesmy inne niz mlode wspolczesne kobiety i mysle,ze to pociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×