Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedzacaaaaaaaaaaaaa

ciąża?????????

Polecane posty

Gość niewiedzacaaaaaaaaaaaaa

kurcze na poczatki lipca odstawilam tabletki w polowie opakowania..dostalam krwawienia i do tej pory nic.. ni wiem ile moze sie to przedluzyc, wspolzylam po odst tabsow ale kurcze robilam 2 testy byly negatywne, ostatni robilam jakos tydz temu w sobote mysle ze juz by byl wiarygodny bo to ok 2 tyg po stosunku...hmm objawow zadnych nie mam jedyni troszke powiekszony brzuch ale nie wiem co jest przyczyna, wczoraj podczas mycia naczyn mnie zamroczylo ale dzisiaj jest w miare dobrze. juz zglupialam nie wiem co z tym okresem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciąża
po odstawieni tabletek tak może być, a poza tym 2 testy były negatywne - chyba wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaaaaaaaaaa
dodam ze jak robilam ten test osttani bralam leki cipronex,diclofenac flumycon i lactovaginal. no ale przeciez to chyba nie ma wplywu na wynik testy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaaaaaaaaaa
tak wiem ale martwi mnie to troszke no i to samopoczucie... male zawroty glowy ale nie jest mi niedobrze. kurde ama sie smieje z takich historii ale jak mnie dotyczy to glupieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnaś odstawiać tabletek w połowie opakowania! To jest podstawowa zasada!!! złe samopoczucie może być spowodowane rozregulowaniem hormonów. Troche czasu minie zanim organizm się przyzwyczai do nowej sytuacji. Ja po odstawieniu tabsów (z tym że po całym opakowaniu) też źle się czułam. Testy ciążowe powinnym być wiarygodne, ale jeśli chcesz miec pewność zrób sobie betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaaaaaaaaaa
wiem ze nie powinnam ale niestety musialam:O wiecej tego cholerstwa nie rusze... dzikeuje ci bardzo za odpowiedz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się bardzo martwisz, że @ jeszcze nie przyszło to zawsze możesz zgłosić się do gina, to ją wywołacie jakimiś lekami. Pamiętam, że ja po odstawieniu tabsów miała ogromne problemy, leczyłam się prawie rok żeby wszystko się uregulowało. Każdy jednak inaczej reaguje na odstawienie tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaaaaaaaaaa
jejku nie strasz mnie:( a do gina na razie nie bede szla mysle ze jescze poczekam dopiero mies minal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dopiero miesiąc to spokojnie możesz poczekać:) I nie masz też większych powodów do obaw, że jesteś w ciązy. Mozliwe, że leki które brałaś też wpłyneły na Twój organizm i dlatego wszystko jakoś inaczej wygląda. Uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaaaaaaaaaa
wiesz ja bym sie z dzidziusia cieszyla:D tylko po prostu chcialam wiedziec zeby sie nie martwic ze moze test sie pomylil a ja zrobie cos nie tak i zrobie krzywde dzidzi..mysle ze jescze ok mies poczekam jesli okres nie przyjdzie pojde do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez
jak odstawiłaś tabletki w połowie to ich działanie nie jest nalezyte, mozesz byc w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez
i 2 tyg. bez seksu? wspólczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaaaaaaaaaa
leczylam sie mialam male problemy tam na dole teraz juz jest dobrze:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×