Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość debedibi

35dc brak okresu, tenst negatywny, 9 miesięcy po porodzie

Polecane posty

Gość debedibi

od porodu moej miesiączki były regularne co 27-28 dni. Teraz nie mam okresu juz 35 dzień... Prawdopodobieństwo ciąży jest takie że w czasie owulacji kochaliśmy się ale był to stosunek przerywany więc wątpie by to była ciąża. 3 testy wyszły negatywnie. Z piewszym dzieckiem już w 25 dniu cyklu wyszedł pozytywnie, więc nie sądze bym była w ciąży. Rodziłam 9 miesięcy temu. Zastanawiam się co może być przyczyną braku miesiączki. Czy ktoś miał może podobną sytuacje? Czy może jakies wahania hormonalne? Napiszcie coś? Udac się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka_23
no najlepiej udać sie do lekarza. Hmm stosunek przerywany to nie jest dobra metoda antykoncepcji niestety:( nie jedno dziecko jest wynikiem własnie takiego sposobu:) teoretycznie żadnych zmian hormonalnyxh po takim czasie juz nie powinny wystepować ale moze jakis stres przechodzilas ostatnio wiele czynników moze powodowac opóźnienie miesiaczki. ale najlpiej to do lekarza sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debedibi
no pójde we wtorek jesli nie dostane...ciąża to raczej wykluczam, negatywne testy raczej nie kłamią. mam nadzieje ze nic się nie dzieje złego... Dzięki za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej sie mylisz myślac ,że test negatywny nie oznacza ciaży(chodzi mi oczywiście o tak wczesna ciaże).To ,że przy pierwszym dziecku test wykazał ciąze juz w 25td nie oznacza,że przy drugiej może tez tak być.Radze odczekac kilka dni i powtórzyc test,jezeli wtedy tez bedzie negatywny to pozostaje Ci tylko wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debedibi
Hmm..no mysle ze 5 dni po spóźniającym się okresie to raczej by juz wyszedł pozytywny... No nic, poczekam jeszcze i jeśli nic sie nie zmieni to pójde do lekarza we wtorek. Może da mi cos na wywołanie miesiączki. Martwie sie bo nigdy nie miałam takiej sytuacji odkąd miesiączkuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorek mały
Witam, dopisuje sie do tego tematu, dlatego ze sama mam problem, tydzień temu byłam w szpitalu ze stanem zapalnym jajowodów itd, dostawałam silne antybiotyki, teraz jest juz ok, ale miesiączki nie ma juz 35 dzień, test ciążowy wyszedł negatywnie, czy myślicie ze to te antybiotyki lun ten przebyty stan zapalny mógł spowodować opóźnienie??? na razie nic nie zapowiada tego ze @ przyjdzie, zero bólu, niczego, tylko śluzu troszkę białego,ale to nie żadna infekcja to wiem na pewno , będę bardzo wdzięczna za każdą wypowiedź, i tak sie pewnie niedługo wybiorę do gina ale wiecie jak sie człowiek potrafi denerwować , dziękuje za wszystkie odpowiedzi, może ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanSan
to bardzo prawdopodobne ze wlasnie ta infekcja rozregulowala caly cykl mozesz udac sie na usg w celu sprawdzenia czy jestes po czy przed owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorek mały
jestem po owu to wiem na pewno, już w szpitalu jak byłam wypatrywałam @, to dziwne, boje sie co to sie stało, Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiwi
mi test po 11 dniach od zapl.wyszedł pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka00
5 dni temu powinnam dostac okres i nic prawie zadnego bolu zwiastujacego miesiaczke dodam ze mam pieczenie swedzenie pochwy i bialy nalot brak wydzielin. co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×