Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

Ramiona : -szerokie Piersi :średnie Tułów jest :-krótki Talia : -bardzo widoczna Brzuch :zaokraglony Biodra :proporcjonalne Pupa : -mała, zgrabna Uda :zwyczajne Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jaaa - owszem, najlepiej dopasowane na biodrach i udach i lekko rozszerzające sie od kolan :) rurki odradzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanesa, Ty też jesteś kolumną :) pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona szerokie Piersi średnie tułów długi talia lekko zarysowana brzuch zaokraglony biodra waskie pupa plaska uda zwyczajne przedramiona i łydki , szersze na gorze waskie na dole nogi dlugie bardzo stresujaca ankieta:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jaaa
O kurcze a rurki to moje ulubione spodnie...:/ a slyszałam że dobrze w nich wyslądam:( teraz to się załamałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dobrze je łączysz z góra ? napisz jak i się nie załamuj, przeciez możesz nich dobrze wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaa1428745
ramiona średnie tułów długi biust yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? talia lekko zarysowana brzuch płaski biodra wąskie pupa mała zgrabna uda bardzo szczupłe przedramiona i łydki łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. nogi długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona - średnie piersi - średnie tułów - średni talia - lekko zarysowana brzuch - zaokrąglony biodra - proporcjonalne pupa - idealna uda - zwyczajne przedramiona i łydki - szersze na górze, wąskie na dole nogi - zwyczajne i co? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysiaa1428745 - jesteś kolumną :) pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie a Ty, zafascynowany uparciuchu, jesteś kręglem, jak ja :) przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie a Ty, madchen, jesteś wazą :) spódnice ołówkowe, obcisłe dżinsy, kwadratowe dekolty, akcesoria i biżuteria na bazie koła to cos dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę... podpowiesz mi?? ramiona - średnia biust - baaardzo mały tułów - średni talia - bardzo widoczna brzuch - płaski biodra - szerokie pupa - mała, zgrabna (przynajmniej tak mówią...:/) uda - grubsze przedramioa i łydki - szersze na górze, wąskie na dole dziękuję za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_mi86 jestes gruszką :) Noś odsłonięte ramiona i spórbuj je poszerzyć dekoltem w łódkę, noś marszczone sukienki o prostym kroju, zwiewne bluzeczki z 'pufkami",lekko rozszerzające się, obcisłe spodnie bez nadruków, przecierań na nogawkach, proste, wysokie buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaaa
czy ja wiem, łączę praktycznie ze wszystkim, po pierwsze mam16 lat więc zakładam jakieś kolorowe t-shirty i tuniki(choć szczerze już się przekonałam że one do mnie nie pasują bo jestem za niska, powoli odstawiam)Jak będę miała czas to prześlę jakąś fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala ola, dziekuje, chyba sie zgadza, bede pamietac na przyszlosc przy zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojoja
Zawsze myślałam, że jestem gruszka, ale jestem ciekawa, bo pewnie wyjdzie coś innego, wybór masz większy niż standardowo, więc: Ramiona : -wąskie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -szerokie Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jojoja-a widzisz, blisko blisko, ale jesteś kręglem :) przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie i jaaa-czekam na zdjęcie, gdybyś wysłała mi zdjęcie swojej postury w tych spodniach, podpowiedziałabym Ci, w czym najlepiej wygladasz na górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz trick ;) u mnie na blogu trendy na wiosnę - lato 2009 :P teraz w sklepach dostaniecie to po normalnych cenach, za pół roku może być gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kiepsko
Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -szerokie Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : --szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne kurde, niezaciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuniaaaaaaaaaaaaaaa
Ramiona : -średnie Piersi : -duże Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -wąskie Pupa : -płaska Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PszczolaOsa
ramiona-średnie piersi -średnie tułów-średni talia-BARDZO WIDOCZNA brzuch-prawie płaski biodra-szerokie pupa-większa, ale zgrabna uda-proporcjonalne przedramiona i łydki-prawie jak u gazeli ,bo ładnie przechodza z kolana w łydke..ale z tym że mam przy tym dośc grobsze kostki..tak, ze łydka przechodzi niezawazalanie prawie, ze w kostke nogi-średnie NO I CO MI PORADZISZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiecwa
Ramiona: wąskie Piersi: mikroskopijne Tułów: średni Talia: bardzo widoczna Brzuch: płaski Biodra: szerokie Pupa: duża Uda: grubsze Przedramiona i łydki: szersze na górze, węższe na dole Nogi: zwyczajne Wydaje mi się że gruszka.. dobrze myślę? Przy tym jestem niska- 160 wzrostu..Doradź mi proszę w czym będę dobrze wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhhhhhhhhhhmmm
a ja? mam swój typ, ale powiem, że za każdym razem się zmienia ;p Ramiona : - RACZEJ szerokie, ale trudno mi ocenić :( Piersi : -duże Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -wąskie Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PszczolaOsa & oj kipesko - wcale nie tak kiepsko ;) jesteście kręglem, więc --> http://osobista-stylistka.blog.onet.pl/2,ID336221660,index.html :) Ewuniaaaaaaaaaaaaaaa & mhhhhhhhhhhmmm - jesteście wazą więc --> http://osobista-stylistka.blog.onet.pl/2,ID335555712,DA2008-08-11,index.html :) Kwiecwa - dokładnie, jesteś gruszką :) więc http://osobista-stylistka.blog.onet.pl/2,ID335749803,DA2008-08-12,index.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez moge? ramiona: srednie piersi: rednie (C 85) Tułów: średni Talia : lekko zarysowana Brzuch : płaski Biodra : -wąskie Pupa : mała, zgrabna Uda : zwyczajne Przedramiona i łydki : jak u gazeli Nogi : zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja, poproszę o diagnozę: ramiona- średnie piersi- średnie tułów- średni talia- lekko zarysowana brzuch- płaski biodra- proporcjonalne pupa- idealna uda- zwyczajne przedramiona, łydki-szersze na górze, wąskie na dole nogi- zwyczajne, ale bliżej im do długich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona srednie piersi srednie tulów sredni talia bardzo widoczna brzuch plaski biorda szerokie pupa plaska uda grubsze przedramiona szersze na górze, wąskie na dole nogi dlugie jaki to typ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek na drzewie
oto ja: ramiona-średnie piersi-średnie tułów-sredni talia-niewidoczna brzuch-zaokraglony biodra-waskie pupa-idealna uda-zwyczajne przedramiona i lydki-jak u gazeli nogi-zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×