Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

wiem, że wazon :P ale jakoś tak mi ładniej brzmiało, bo to rodzaj żeński :P te ksiazke dostala moja siostra na urodziny ;) i nie po polsku tylko po angelsku, juz dawno temu :P a co do "jak sie nie ubierac" nie mam, tu akurat wole korzystac z ich strony, bo to samo i za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek mmm
A moglabys mi podac linka do tej strony? Bo ja zastanawialam sie nad kupnem tej ksiazki ("Jak sie nie ubierac") dla mnie i dla mojej bratowej na urodziny, ale nie wiem czy warto. Chcialabym najpierw ja sobie przejrzec, a potem ewentualnie kupic. Ostatnio jak bylam u mnie w miescie w ksiegarni to jej nie mieli, wiec zastanawialam sie nad zakupem przez internet. Ale nie chce zamawiac tak na slepo, wolalabym najpierw zobaczyc, o czym dokladnie jest i czy jest godna uwagi:D Bardzo prosze o link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek mmm
Hmm.. sama nie wiem, szczerze mowiac te linki niewiele mi daly:P To moze zapytam w ten sposob. Czy z ksiazki "Jak sie nie ubierac" mozna dowiedziec sie czegos wiecej niz z "Ksiega kobiecych sylwetek"? Czy jest to wlasciwie jedno i to samo? Roznia sie w ogole te ksiazki od siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, w księdze sylwetek masz przy swojej sylwetce wszystko skompresowane - biust, brzuch etc, a tam po prostu jest rozpisane..nie wiem czy mnie rozumiesz :P w sensie jest osobno rozdział o biustach, osobno o brzuchach itp. wiec jak juz masz tę,tamta Ci niewiele da, tylko się naszukasz a efekt taki sam. lepiej zajrzec na stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek mmm
Chyba podalas mi zly link, bo pokazaly mi sie opisy figur z ksiegi sylwetek, w dodatku po angielsku... A prosilam o link do "Jak sie nie ubierac"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaaa
ja też chce ramiona- srednie piersi- duże tułów-średni talia-lekko zarysowana brzuch-duuuuży :) biodra-szerokie pupa-płaska uda-grubsze łydki i przedramiona- szersze na gorze wąskie na dole nogi-zwyczajne no i jak?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek mmm http://www.trinnyandsusannah.com/ na tej stronie są porady z ksiązki jak się nie ubierać, trzeba poszukać ;] dziaaa jesteś wiolonczelą, nos głebokie dekolty V, spódnice panelowe, widoczne kolory na dekolcie, suknie z zaznaczoną talią, dobrze skrojone spodnie i buty na korku. Wrocławianka jeśli nie dostałaś odpowiedzi na maila to niestety nie doszedł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj jeszcze raz, na ten na tlenie, bo naprawił się i częściej tam zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia11111
ramiona srednie piersi male tułow sredni talkia baaardzo widoczna brzuch plaski biodra dosc szerokie ale jescze proporcjonalne pupa dość duża ale zgrabna uda zwyczajne przedramiona baaaardzo szczuple wrecz chude łydki zgrabne i szczuple nogi dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia11111
prosze o opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia11111 jesteś kolumną pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia11111
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia11111
a czy powinnam nosic mini ? bardzo dobrze sie w nich czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz, jak piszesz, ładne, szczupłe, długie nogi, to jak najbardziej się nimi chwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócę za parę minut, jak nadal nie będzie to wyślę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak, nie jestem Ola tylko Ala :) I co do Twojego problemu mam parę rad :) Ze względu na Twoja jasną cerę i szatynowe włosy, jesteś latem. "To twój typ, jeśli masz lekko niebieskawy odcień karnacji. Jasny i delikatny lub różowy, ponieważ skóra jest dobrze ukrwiona. Twoje włosy są koloru platynowy blond lub brązowe, a oczy brązowe lub niebieskie, zazwyczaj "miekkie" i zamglone.Możesz mieć piegi o ubarwieniu nieco szarobrązowym. " Pasujesz do opisu, prawda :) ? Wykonując makijaż należy pamiętać o jego chłodnej tonacji. Podkład i róż powinny być beżoworóżowe. Pastele do powiek mogą być, nawet na dzień, perłowe, jeżeli są właśnie modne. Kolory błękitne, rozbielone róże, zielenie i szarości najdoskonalej ozdobią Twoje oczy. Tusz do rzęs najlepszy jest grafitowy lub w kolorze gorzkiej czekolady. Najlepsze odcienie szminki to jasny róż i łagodny, niebieskawy fiolet. Jeśli chodzi o makijaż specjalnie dla Ciebie, to tak : masz bardzo ładną, jasną cerę, która na codzień nie wymaga podkładu. Radze lekko musnąć ją jasnym, transparentym pudrem, żeby uniknąć błyszczenia. Wymodeluj też twarz różem, skoro uważasz, że jest "za gruba".Aby optycznie wydłużyć nieco twarz, z obu stron pociągnij smużkę różu od skroni - zaczynając tuż przy zewnętrznym kąciku oka - w kierunku kącika ust. Smużka kosmetyku powinna skończyć się dwa centymetry od ust. Co do makijażu oka, radzę Ci taki, jaki zamieściłam na blogu - "odmładzający makijaż oka". Brązowa kredka, brązowy tusz i cienie - na każdy dzień inny :) poniedziałek brąz, wtorek zieleń, środa rudawo-złoty, czwartek róż, piątek błękit, sobota (tu zmiana) grafitowy tusz w dużych ilościach i taki sam cień, niedziela - odpoczynek dla oka, mało grafitowego tuszu, lekkie muśnięcie perłoym cieniem :) Na "okazje" proponuje pełny makijaż. Podkład dobrany do karnacji, malujemy nim dwie cienkie kreski na policzkach - od ucha do kącika ust (jeśli masz róż w płynie, między tymi kreskami namaluj nim tez jedną), jedną na czole i po jednej na brodzie i nosie (fluidem). Dokładnie rozsmaruj. Do tego róż na usta i oko - czekoladowa kredka, czekoladowy tusz. I tym razem robimy tzw "efekt motyla". Nakładasz perłowy cień na ruchomą powiekę i łuki brwiowe, brązowym cieniem bądź kredką obrysuj zagłębienie górnej powieki i podkreśl linię górnych rzęs. Jeśli masz cień to zrób to pędzelkiem z wąską końcówką. Szerokim pędzelkiem bądź palcem rozetrzyj bardzo starannie ciemny cień od zagłębienie górnej powieki aż po łuk brwiowy ALE NIE NA NIM !! Jeszcze pomaluj tylko górne rzęsy brązową mascarą, muśnij twarz transparentym pudrem i gotowe :) Mam nadzieję, że pomogłam :) jeśli masz inne pytania, słucham :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow, ale wyczerpująca odpowiedź. Musze spróbowac to wszystko ogarnąć. Oczywiście, że nie mam różu ani podkładu ani cieni do powiek, tym bardziej błękitnych i zielonych :D Mam tylko tusz do rzęs i to w złym kolorze i bezbarwną odżywkę do rzęs :D I transparentny puder w kamieniu, którego nie używam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×