Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

Gość michelleeeeee
Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -mała, zgrabna, choć trochę wystająca :P Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacooladka
Pomóż mi. Ubieram się w długie swetry które podkreślają moją pupę i przede wszystkim glebokie dekolty(mój rozmiar stanika to 80G). Teraz zaczęłam nosić rurki i wysokie (10cm) obcasy. Twój test wyszedł mi tak: Ramiona - średnie Piersi - b.duże Tułów - średni Brzuch - na górze płaski, a na dole mała fałdka Biodra - szerokie Pupa - idealna Uda - grubsze Przedramiona i łydki - łydki strasznie duże a przedramiona zwisające Nogi - zwyczajne. Prosze o pomoc w ustaleniu mojego typu figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hereinmyhead
Pomocy! Jak sie ubierac? ramiona -szerokie piersi - srednie tułów - sredni talia - lekko zarysowana brzuch- zaokraglony biodra - proporcjonalne pupa - w sam raz uda - zwyczajne przedramiona i lydki - szersze na gorze nogi - dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę o pomoc :) Ramiona : -szerokie Piersi : -średnie Tułów jest : -długi Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIULA3345
Dziewczyny co za nudne dyskursy! Czy nie milej byłoby pogadać o facetach i seksie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tessoossa
No dobra pani ekspert: Ramiona-szerokie. Cycki-duże i fajne,ale nie zwisają mi do kolan. Tłów-średni Talia-lekko zarysowana. Brzuch-troszczkę zaokrąglony Biodra-proporcjonalne Pupa-idealna Uda-zwyczajne Przedramienia i łytki-szersze na górze,waskie na dole. Nogi-długie Niecierpliwie czekam na odpowiedź.Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tessoossa -> patrz na datę topiku jest sprzed 3 lat autorka nie odpowiada już na niego od dawna. Jeśli potrzebujesz pomocy w dobrze ubrań poszukaj takiego na którym pomaga ktoś obecnie lub załóż swój na pewno ktoś pomoże. Odświeżanie topiku sprzed lat niestety nie za działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reader91
Moje wymiary: Wzrost: 163 cm Waga: 59 kg Szyja: 33 cm Ramiona: 97 cm Biust: 93 cm Talia: 71 cm Biodra: 100 cm Jaki jest mój typ sylwetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irencja
Cześć, czy mogłabyś mi pomóc, bo jestem w kropce? Ramiona : wąskie/średnie? wyglądają proporcjonalnie do bioder Piersi : zwykle małe, ale teraz średnie (karmię piersią) Tułów jest : ? chyba długi, bo jestem wysoka Talia : -bardzo widoczna Brzuch : zwykle płaski, ale na razie - po ciąży - wciąż zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne z ramionami Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Bardzo dziękuję z góry. Aha, jeśli mogłabym jeszcze zapytać o moją mamę! Jej ramiona są wąskie, nogi długie i szczupłe jak u gazeli, brzuch raczej duży... biodra normalne, pupa mała... Pozdrawiam. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka_98
Ramiona : -szerokie Piersi : -średnie Tułów jest : -krótki Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -szerokie Pupa : -oj...duża Uda : -uda? to raczej pnie drzew Przedramiona i łydki : -jak u gazeli oczko.gif Nogi : -krótkie Najdalej jest mi do papryki a najbliżej do jabłka... Nie, za duży tyłek i uda. Do gruszki... Nie. Mam brzuszek. Do klepsydry... Nie, nie mam talii. POMOCY!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwonek, a raczej dzwon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOloIsBack
Hej wszystkim! Tu AlaOlo (po tylu latach zapomnialam hasla do swojego konta) Szczerze myslalam, ze forum/temat juz nie istnieje, a tu prosze, nawet zainteresowanie jest! :) Zawiesilam swoja dzialalnosc z racji, iz mialam na glowie wiele osobistych spraw. Wyprowadzilam sie z kraju i teraz, na spokojnie, zaczynam znow doradzac, tyle, ze na wyzszym poziomie ;) Zasiegnelam kursow, porad, codzienna praca pomaga mi w zdobywaniu doswiadczenia (na co dzien pracuje z kosmetykami) zatem.. Chcialabym kazda z Was zaprosic na moja nowa strone, ktora prowadze w raz z kolezanka. thebeautyaddictions . uk jest po Angielsku, ale maile do nas mozecie pisac po Polsku, obydwie pochodzimy z Poznania ;) Zapraszam rowniez na Facebooka TheBeautyAddictions to zapewni latwiejszy kontakt z nami, przez wiadomosci :) mile widziany jest rowniez kazdy email thebeautyaddictionsblog@gmail.com na KAZDE pytanie odpowiemy, jestesmy dwie wiec pojdzie sprawniej :) na koniec jeszcze link do dawnego bloga Dominiki, tak, zebyscie mialy poglad na jej wczesniejsze prace dominikareis . com Zapraszam serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×