Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

Kaktus66 jesteś wiolonczelą :) nos głebokie dekolty V, spódnice panelowe, widoczne kolory na dekolcie, suknie z zaznaczoną talią, dobrze skrojone spodnie i buty na korku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaaaaW
ramiona- średnie piersi - yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? tułów- długi talia- lekko zarysowana brzuch-plaski biodra- proporcjonalne pupa-mala zgrabna uda- zwyczajne przedramiona i lydki- szersze na górze, wąskie na dole nogi- zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona szerokie piersi mikroskopijne tulow sredni talia bardzo widoczna brzuch plaski biodra szerokie pupa idealna uda bardzo szczuple przedramiona i lydki lokiec/kolano przechodzi w nadgarstek/kostke niezauwazalnie nogi dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona szerokie piersi mikroskopijne tulow sredni talia bardzo widoczna brzuch plaski biodra szerokie pupa idealna uda bardzo szczuple przedramiona i lydki lokiec/kolano przechodzi w nadgarstek/kostke niezauwazalnie nogi dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartaaaaW jesteś kolumną, a Ty, UnderWorld... rożkiem :) więc MartaaaaW pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie, a Ty, UnderWorld... Noś asymetryczne kardigany, geometryczne suknie, dopasowane koszulki, rozkloszowane spódnice, płaszcze jednorzędowe lub marynarki na jeden guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus66
AlaOlo, bardzo dziękuję:)) Odpowiedz mi, proszę, co to jest spódnica panelowa? W googlach niczego nie znalazłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie zawsze wydawalo ze panele to sa na podlodze ... w sumie fajne latwo sie kladzie, w utrzymaniu dobre ale zeby w nich chodzic ... to chyba niewygodne za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus66
AlaOlo, dzięki za wyjaśnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ciebie tez :D chociaz na modzie dobrze (czyt. wogole) sie nie znam ;) dobrze ze jako facet nie mam takich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
Czy do jasnej blondynki pasuje różowy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasować-pasuje..ale się rozmyjesz..spróbuj inne kolory.. np łagodne, gołębie błękity, dymne szarości, delikatne fiolety i chłodne beże. Powinnas zrezygnować z wszelkich złocistych odcieni: łososiowego, pomarańczowego, brzoskwiniowego, rudego. Najbardziej zdobiące, to opisane na początku błękit i jasny lila, złamana biel, chłodne zieleń i czerwień, beż i brąz, aż do odcienia gorzkiej czekolady. Czernią jest zgaszony granat. Beże wyglądają trochę smutno, należy je zatem ożywić. Może to być szalik, apaszka albo malutka chusteczka w kieszonce żakietu. Znakomicie wyglądają dwie chusteczki w różnych odcieniach np.: cyklamenu, cytrynowego lub turkusowego. Warto podkreślić, że turkus jest stworzony dla Ciebie. Kolory powinny być jak delikatne. Wszystkie jakby rozbielone mlekiem albo lekko przyprószone fioletem bądź różem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megibumbumbum
Ramiona : -wąskie Piersi : -średnie Tułów jest : -krótki Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -mała, zgrabna Uda : -bardzo szczupłe Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez moze napisze :P 1) glowa 2) korpus 3) prawa reka 4) lewa reka 5) prawa noga 6) lewa noga jesli chodzi o kwestie ubioru to chyba tyle danych powinno starczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
hehe ja raczej jestem szatyneczka a nie blondi :P (nie chciałabym być) tak z ciekawości sie zapytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 20letnia
Ramiona - średnie Piersi - średnie tułów - średni Talia - bardzo widoczna Brzuch - zaokrąglony Biodra - szerokie Pupa - oj duża Uda - zwyczajne Przedramiona i łydki : jak u gazeli (12cm nadgarstek, 30cm łydka ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muniek..kurcze..biologia nie zna takich przypadków..ale chyba jesteś facetem ;P megibumbumbum jesteś jabłkiem więc noś dobrze dobrane staniki i szerokie dekolty, rozszerzane spodnie bez nadruków na nogawkach, najlepiej ciemne, kurtki i zakiety tworzące sztuczną talię czyli na 1 guzik i buty na małym obcasie studentka 20letnia jestes kręglem wiec przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie to cos dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -mała, zgrabna Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackNice jestes kręglem :) przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jolanta2
ramiona - srednie piersi - yy..zaraz..gdzie moj mikroskop? tulow - sredni talia - lekko zarysowana brzuch - zaokraglony biodra - proporcjonalne pupa - plaska uda - zwyczajne przedramiona i lydki - szersze na gorze, waskie na dole nogi - dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupia jolanta2 jesteś kolumną. pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona: szerokie Piersi: średnie Tułów: średni Talia: bardzo widoczna Brzuch: zaokrąglony Biodra: szerokie Pupa: idealna Uda: grubsze Przedramiona i łydki: szersze na górze, wąskie na dole Nogi: długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katina123 jesteś klepsydrą :) Jeśli Twoja figura przypomina kształtem klepsydrę, to znaczy, jeśli masz ramiona mniej więcej tej samej szerokości co boidra, noś spódnice ołówkowe, dobrze dopasowany stanik, kurtki i żakiety konczące się w talii, buty na obcacie i glębokie dekloty typu V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona:średnie Piersi:yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów:średni Talia:lekko zarysowana Brzuch:płaski Biodra:wąskie Pupa:mała,zgrabna Uda:zwyczajne Przedramiona i łydki:szersze na górze, wąskie na dole Nogi:zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona: wąskie Piersi: średnie Tułów: krótki Talia: bardzo widoczna Brzuch: zaokrąglony Biodra: proporcjonalne Pupa: idealna :):) Uda: zwyczajne Przedramiona i łydki: jak u gazeli :) Nogi: krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapie
Ramiona : -szerokie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×