Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

kręgiel? A co to? Ogólnie źle nie jest, bom szczupła, nogi szczupłe, ręce chude :P Ale chyba najgorzej dobrać mi coś na górę. A no i mam długi korpus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie straszne tak się uzewnętrznic ;) ramiona - srednie piersi - srednie tułów - sredni talia - lekko zarysowana brzuch - płaski biodra - wąskie pupa- mała, zgrabna uda - zwyczajne przedramiona/lydki - -łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie nogi - długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurecze, powiedz mi gdzie to czytasz, bo ja mam tu zupełnie co innego. Albo po prostu sama sobie policz ;] policzyłam Ci, tym razem na jakiejś głupkowatej stronie, i tam też wychodzi, że jesteś kolumną, ale tam się nie podaje wymiarów tylko \"na oko\". Widzisz jak to jest ;] asia_malutka jesteś kolumną pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia.
Ramiona : -wąskie Piersi : --średnie Tułów jest : -krótki Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -płaska Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł mi
ramiona: srednie piersi: male tulow: sredni talia: bardzo widoczna brzuch: plaski biodra: proporcjonalne pupa: idealna uda: proporcjonalne przedramiona: minimalnie szersze na gorze, waskie na dole nogi: zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł mi
i jeszcze lydki: szersze na gorze, waskie na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia. jesteś jabłkiem noś dobrze dobrane staniki i szerokie dekolty, rozszerzane spodnie bez nadruków na nogawkach, najlepiej ciemne, kurtki i zakiety tworzące sztuczną talię czyli na 1 guzik i buty na małym obcasie oł mi jesteś gruszką. Noś odsłonięte ramiona i spórbuj je poszerzyć dekoltem w łódkę, noś marszczone sukienki o prostym kroju, zwiewne bluzeczki z \'pufkami\",lekko rozszerzające się, obcisłe spodnie bez nadruków, przecierań na nogawkach, proste, wysokie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sguh
Ramiona : -wąskie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -wąskie Pupa : -mała, zgrabna, nie jest plaska, ale jedrna i w miare wypukla Uda : -bardzo szczupłe Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -długie Dodam jeszcze, że mam 20 lat, 163cm i ważę niestety tylko 45 kg:( Chciałabym przytyć i ważyć 50, ale jakoś mi nie wychodzi:( Proszę o jakieś rady, w jakich ubraniach moglabym wygladac grubiej i na moj wiek? Nikt mi nie wierzy, że mam 20 lat i wszędzie mnie o dowod pytają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sguh
Jest tu kto??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś kolumną. pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie. Wprost stworzone dla dziewczyn o małym biuście są: duże desenie na kontrastowym tle (kwiaty, krata, wzory graficzne) duże, wyraziste ozdoby: cekiny, aplikacje, hafty, falbanki, marszczenia i wiązania na wysokości biustu jaskrawe lub jasne kolory poziome pasy (o ile jesteś szczupła) lśniące tkaniny (ładnie załamują światło i nadają piersiom ładny kształt) ubrania noszone warstwowo, na cebulkę duże szale - super ozdoba na jesień! golfy i dekolty w łódkę - zabudowana \"góra\" wygląda na większą przeżroczystości - dodają seksapilu, a przy małym biuście nie wyglądają wulgarnie i wyzywająco bluzki bez pleców - odwracają uwagę od płaskiego przodu i kierują ją na plecy (pilnuj więc, by były zadbane i seksowne) grube swetrzyska duże klapy (również futrzane) u płaszcza Teraz czas napisać, jakich rzeczy powinno się unikać, by nie spłaszczać i tak już małych piersi. Zapewne każda posiadaczka takowych dobrze wie, w czym wygląda nie najlepiej, ale przypominamy, by unikać: za małych i za wąskich staników (np. wyglądających jak bandaż poziomych pasków bez usztywnień) - strasznie spłaszczają biust ciemnych, jednobarwnych bluzek - spłaszczają całą sylwetkę, więc także biust dużych dekoltów - smętnie obnażają płaską klatkę piersiową gorsetów - służą uwypukleniu biustu, więc kiedy nie ma czego uwypuklać, to... same rozumiecie topów - tub (bez ramiączek) - bardzo spłaszczają biust! długich swetrów z cienkiej, przylegającej do ciała dzianiny - ciężko zwisają podkreślając drobne piersi. poszerzają sylwetkę :bluzki- poziome pasy, duze wzory np. kwiatowe, jasne wesołe kolory, ewentualnie marszczenia zwłaszcza na biuście, irękawy przy cienkich rękach najlepiej krótki rękaw lub do łokcia, uniaj koszulek bez rękawów. jeśli chodzi o spódnice to do szczupłych kobiet najlepiej pasują te z fałdami, zakładkami, plisowane, czy cięte z koła - ważne żeby były szerokie, unikaj przylegających do bioder, i długość przed lub za kolano, nie do kostek i nie mini. spodnie najlepiej z prostymi nogawkami i biodrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sguh
To bylo do mnie? Chyba cos sie nie zgadza... Napisalam, ze mam bardzo szczuple i dlugie nogi, a Ty odradzasz spodniczki mini.... Mam 20 lat, wiec chetnie takie nosze, bo akurat na punkcie nog nie mam kompleksow. A poza tym pisalam, ze mam 163 cm i waze tylko 45kg, bardzo chcialabym przytyc, a Ty doradzasz poziome pasy na bluzkach (o ile jestem szczupla). Jak o ile? Przeciez napisalam,ze jestem bardzo szczupla. Chyba nie przeczytalas dokladnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że tak napisałam, bo gdybyś była "bardzo szczupła" to nie nosiłabyś spódniczek mini, a tu okazuje się, że lubisz swoje szczupłe nogi i nie chcesz ich ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś więc się nie zgadza. A tak btw, jeśli chodzi o to "o jeśli" to kopiowałam to z mojego bloga, z czystego lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sguh
Uwazam, ze bardzo szczuple nogi wygladaja najlepiej w bardzo krotkiej spodniczce, a to dlatego, ze u gory, noga jest najgrubsza i dzieki temu widac mi jakies zaokraglenia. Gdybym nosila spodniczki do kolan, to wygladalabym, jakbym miala dwa patyczki zamiast nog:P Latem, gdy jest bardo goraco nosze wlasnie mini lub krotkie spodenki. Mysle,ze w dlugich spodniach wygladam chudziej, niz w krotkich. A co do gornej czesci ciala to chcialabym miec grubsze ramiona, ale z tym juz chyba nie da sie nic zrobic. Nie chce ciagle chodzic w rekawkach, gdy jest goraco to zakladam koszulke na ramiaczkach, ale wciaz rozmyslam nad tym, czy mam patyczkowate raczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może jakiś ćwiczenia na zwiększenie masy ciała? A co do tych spódniczek, moja kolezanka ma podobny problem do Ciebie, i owszem, w krótkich spodenkach wygląda całkiem nieźle, ale w spódniczkach - tragedia. Nosi spódnice przed kolano i wygląda całkiem nieźle. Do tego, kupiła na ten sezon modne szwedy, w których prezentuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sguh
Ja niestety nie znalazlam zadnych fajnych szwedow dla siebie. W kazdych, ktore przymierzalam czulam sie chudo;/ Wiec nosze albo bardzo krotkie spodenki/spodniczki albo dlugie dzinsy. Nie lubie rurek, bo wydaje mi sie,ze jeszcze bardziej mnie wyszczuplaja. W ogole ze spodniami to najwiekszy klopot, zeby jakies kupic to spedzam 2 h w sklepie;/ A co do dekoltow to chetnie nosze, bo jak ubiore fajny stanik typu push up to nawet nie jest tak zle:P Pojawia sie rowek miedzy piersiami;p;p Wtedy sie sobie podobam. Bez stanika nigdy w zyciu bym nie wyszla, bo nie mozna byloby odroznic czy stoje tylem czy przodem;p;p;p Ogolnie jestem bardzo drobna, moge podac moje wymiary dla zobrazowania: 82/62/82. Chcialabym dodac sobie kilogramow ubraniami, poszerzyc biodra... Tak na co dzien to jeszcze luz, ale w momencie gdy musze ubrac sie bardziej oficjalnie to juz dramat. Wszystkie eleganckie spodnie wisza i w ogole niz nie moge znalezc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sguh
A marynarki powinnam miec dluzsze czy krotsze? Ja mam krotkie, ale nie wiem czy dobrze. Wlasciwie mam tylko 2, czarna i czerwona z krotkim rekawkiem. Co moglabym ubrac na jakas oficjalna okazje? Np. rozmowe kwalifikacyjna:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o poszerzenie bioder, to koniecznie pokuś się o spódnicę a la bombka lub tulipan. Te fasony złagodzą linię twoich kształtów i sprawią, że będziesz wyglądać bardziej kobieco. http://www.we-dwoje.pl/files/Image/art_bonus_oryg/we_dwoje_2_7708.jpg W grę wchodzą spodnie biodrówki, ale niestety - wychodzą z mody, więc radzę postawić na spodnie z wysokim stanem jednakże z paskiem w biodrach http://e.snobka.pl/sn97/75882663001d04294815a1eb Jesli chodzi o ubranie oficjalne potrzebny ci jest umiar i wszystko co wąskie, ale nie opięte. http://www.we-dwoje.pl/files/Image/art_bonus_oryg/we_dwoje_4_7708.jpg Albo np. elegancki, kobiecy, jednoczęściowy kombinezon. Drapowana, zawiązywana na szyi, podtrzymująca biust błyszcząca góra połączona jest z szerokimi spodniami z miękkiego materiału. Wygodny, elegancki fason tylko dla szczupłych ciałek:) http://e.snobka.pl/sn603/9a9b78dc00257d86457489de Co do jeansów, rurki do kostek sprawią, że wydasz się bardziej kobieca. W towarzystwie obcasów są wyjątkowo seksowne. Korzystaj, póki są w modzie. Jeśli chodzi o szwedy, poszukaj dobre, bo świetnie wyglądają na szczupłych dziewczynach o kształtnej pupie. Jeśli nie szwedy, to dzwony, dobre dla chudziutkich ud, bo to one są tutaj najbardziej podkreślone, ukryją mało kształtne łydki. Ładnie wyrównują proporcje bioder, pupy i ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jeśli chodzi o marynarkę, z krótkim rękawem czy 3/4 będą idealne, do tego duże klapy, żeby powiększyć biust, najlepiej jednak gdyby kończyły się na linii bioder, to je optycznie poszerzy, zawsze będzie wyglądał na za mały, a w związku z tym pupa na zbyt dużą, a prosty z paskiem podkreśli talię, a tym samym poszerzy biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugarpiece
Ramiona : -wąskie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -jak u gazeli ;) Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugarpiece jesteś wazą. dobrze wyglądasz w dopasowanych dżinsach, spódnicach ołówkowych, kwadratowych biżuteriach i "poskręcanych" dodatkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona- średnie piersi- średnie tułów-długi talia- bardzo widoczna brzuch- płaski biodra- proporcjonalne pupa- oj duża uda- grubsze przedramiona i łydki- szersze na górze, wąskie na dole nogi- krótkie jeśli możesz- pomóż... bo często mam problem jak się ubierać. A raczej jak się nie ubierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojamoja jesteś gruszką. Noś odsłonięte ramiona i spórbuj je poszerzyć dekoltem w łódkę, noś marszczone sukienki o prostym kroju, zwiewne bluzeczki z \'pufkami\",lekko rozszerzające się, obcisłe spodnie bez nadruków, przecierań na nogawkach, proste, wysokie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj i tuuu
Hej, tez prosze o pomoc :) Ramiona : srednie Piersi : srednie Tułów jest :sredni Talia : widoczna Brzuch : leko zaokraglony Biodra : szerokie Pupa : duza Uda : duze Przedramiona i łydki :szersze na górze, wąskie na dole Nogi :krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj i tuuu jesteś kręglem ;) noś przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek mmm
Te opisy sa z ksiazki "Ksiega kobiecych sylwetek" Trinny&Susannah, prawda?:> Ja tez ja posiadam, ale w sumie troche zaluje, ze ja kupilam. Bo wlasciwie po zapoznaniu sie ze swoim opisem dalej nie ma juz co czytac:P Bo co mnie obchodza porady np. dla babek bardzo puszystych, skoro mnie to nie dotyczy:P Chyba troche mnie ponioslo, gdy ja kupowalam, jej cena byla zabojcza.... Tobie nie bylo na nia szkoda pieniedzy?:P A ich druga ksiazke "Jak sie nie ubierac" tez masz?:> A tak w ogole to w ksiazce jest podany "wazon", a nie "waza" :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×