Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

ramiona - średnie piersi - mikroskopijne tułów - średni talia - bardzo widoczna brzuch - zaokrąglony :P biodra - wąskie pupa - idealna :D uda - zwyczajne przedramiona i łydki - szersze na górze, wąskie na dole nogi - zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia16 jesteś kolumną pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie laavia jesteś jabłkiem noście dobrze dobrane staniki i szerokie dekolty, rozszerzane spodnie bez nadruków na nogawkach, najlepiej ciemne, kurtki i zakiety tworzące sztuczną talię czyli na 1 guzik i buty na małym obcasie kapie jesteś wazą dobrze wyglądasz w dopasowanych dżinsach, spódnicach ołówkowych, kwadratowych biżuteriach i \"poskręcanych\" dodatkach ;) a pokaż sie też jesteś kolumną pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkomko
ramiona - szerokie piersi - mikroskopijne tułów - średni talia - bardzo widoczna brzuch - zaokrąglony biodra - wąskie pupa - idealna uda - zwyczajne przedramiona i łydki - szersze na górze, wąskie na dole nogi - zwyczajne a ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena1985
ja tez proszę o okreslenie typu figury: ramiona: wąskie piersi :duże tułów: średni talia: lekko zarysowana brzuch : zaokrąglony ale lekko i tylko w dolnej części biodra: proporcjonalne pupa: podobno idealna - tak mowi moj chłopak uda :zwyczajne przedramiona i łydki: szersze u góry wezsze na dole nogi: zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak
Ramiona : -średnie Piersi : -duże Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkomko jesteś rożkiem noś asymetryczne kardigany, geometryczne suknie, dopasowane koszulki, rozkloszowane spódnice, płaszcze jednorzędowe lub marynarki na jeden guzik. lena1985 jesteś wazą dobrze wyglądasz w dopasowanych dżinsach, spódnicach ołówkowych, kwadratowych biżuteriach i "poskręcanych" dodatkach ;) a ja jak jesteś kręglem przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona: wąskie piersi: średnie tułów: krótki talia: bardzo widoczna brzuch: płaski biodra: proporcjonalne pupa: idealna :D uda: zwyczajne przedramiona i łydki: jak u gazeli nogi: zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze o ocenę ramiona średnie piersi średnie tułów średni talia lekko zarysowana brzuch zakokrąglony pupa płaska biodra proporcjonalne uda raczej grubsze przedramiona i łydki szersze na g órze, węższe na dole nogi zwyczajne Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielgachna Kachna
Skąd bierzecie te opisy, chętnie zobaczyłabym tą stronkę w necie, ewentualnie kupiła książkę ....a teraz czekam na ocenę Ramiona : -szerokie -Piersi : -yy..jakie piersi ? Tułów jest : -krótki Talia : -lekko zarysowana / -niewidoczna Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -płaska -oj...duża Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi : -krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabulous jesteś jabłkiem noście dobrze dobrane staniki i szerokie dekolty, rozszerzane spodnie bez nadruków na nogawkach, najlepiej ciemne, kurtki i zakiety tworzące sztuczną talię czyli na 1 guzik i buty na małym obcasie nacik jesteś kolumną pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie wielgachna Kachna jesteś gruszką. Noś odsłonięte ramiona i spórbuj je poszerzyć dekoltem w łódkę, noś marszczone sukienki o prostym kroju, zwiewne bluzeczki z 'pufkami",lekko rozszerzające się, obcisłe spodnie bez nadruków, przecierań na nogawkach, proste, wysokie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyyyyyy
AlaOlo moglabys zajrzec jeszcze na moj temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielgachna Kachna
wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon tree
ramiona: srednie piersi: male tulow: sredni talia: bardzo widoczna brzuch: plaski biodra: proporcjonalne pupa: idealna uda: grubsze przedramiona: troszke szersze na gorze, waskie na dole nogi: zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona rumburaka
Ja tez chce:) Ramiona : -szerokie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais nin
ramiona-wąskie piersi- mikroskopijne tułów-długi chyba, bo cała wysoka jestem talia-b wyraźna brzuch-płaski biodra-proporcjonalne tyłek-no niby mały nie jest, ale źle nie wygląda uda-trochę za tłuste przedramiona łydki-gazela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemon tree i anais nin jesteście gruszką. Noś odsłonięte ramiona i spórbuj je poszerzyć dekoltem w łódkę, noś marszczone sukienki o prostym kroju, zwiewne bluzeczki z 'pufkami",lekko rozszerzające się, obcisłe spodnie bez nadruków, przecierań na nogawkach, proste, wysokie buty. zona rumburaka jesteś wazą, dobrze wyglądasz w dopasowanych dżinsach, spódnicach ołówkowych, kwadratowych biżuteriach i "poskręcanych" dodatkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upola_uty
a do rożka pasują rurki?? Bd wdzieczna za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyy
AlaOlo jestes aniołem:) żeby wszyscy tak chetnie chcieli pomagac innym... zazwyczaj jak zaloze jakis temat to nikt sie nie wpisuje bo kazdy ma gdzies czyjes problemy.. Dzieki za pomoc :) Byc moze wyleczylas mnie z kompleksow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba troche przesadzasz, ale dziekuje, to miłe :) i nie ma za co :) jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torki_anielica
Ja nie umiem określić jakie co mam więc podam wymiary w obwodzie:) Ramiona - 90 cm Biust - 80 cm Tułów(długość liczona od ramiona do końca czy też do początku majtek:P) - 50 cm Talia - 63 cm Brzuch w najszerszym miejscu 72 a więc trochę zaokrąglony:P Biodra - 80 cm Pupa - 84 cm Uda - 46 cm Łydki - 30 cm Przedramiona - 20 cm Nogi 88 cm Wiem, wiem jestem grubym kurduplem no ale cóż taka się urodziłam:P Bd wdzięczna jeżeli określisz mój ty figury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torki_anielica
znaczy ta długość tułowia do od barków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torki_anielica
Aha a mierzę sobie 158 cm:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torki_anielica
ejjjj AlaOlo gdzie jestes?? kto mi powie jaki mam typ figury?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś wazą :) dobrze wyglądasz w dopasowanych dżinsach, spódnicach ołówkowych, kwadratowych biżuteriach i \"poskręcanych\" dodatkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torki_anielica
ojc a wiesz ze przedtem pisalam po dinnym nickiem i napisałas mi że jestem kolumną:P tylko wtedy podawałam tak na oko to wszystko - czyli chyba lepiej wymiary podawać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torki_anielica
ale patrzylam na fotki wazy i w sumie to ja nie mam takiej figury:P bo ona ma takie szerokie uda a moje hmmm...wygladaja raczej tak chudziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja? 176 cm wzrostu Ramiona wąskie, opadające Biust 89 cm, mały talia widoczna, 67 cm biodra szerokie, 96 cm uda masywne, chociaż szczupłe łydki proporcjonalne, ale krzywe :P waga 59 kg Czyżby gruszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, trudno mi jest oceniać po wymiarach, kiedy w książce mam takie mozliwosci ;) a na tych rysunkach, nogi wszystkie prawie są takie same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×