Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

a rozmawiacie ze sobą o tym?? nie chodzi mi o kłótnie tylko spokojne rozmowy? miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
on unika tematow, ktore sa dla niego niewygodne wqrwia go to, ze czasem za szybkokojarze jakies faktyi mam niestety swietna pamiec zarowno do miejsc jak i ludzi, czasem za duzo wiem a z takich sytuacj to np. wylaczyl tel, bo jak sie okazalo poszedl soie do klubu i nie chcial, zebym mu przeszkadzala, a powiedzial, ze idzie z kolega na piwo, nastepnie wracajac z klubu ok 4 rano zadzwonil pijany i opowiadal o jakiejs sexy dziewczynie, ktora wlasnie poznal na przystanku itp.. czulam sie jak idiotka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
zara spadam dodomciu, nie chce mi sie dzisiaj do niego jechac :/ jeszcze sie zobaczy... dobrze, ze juz koniec pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonka ja tez już mam dość pracy na dziś i lecę do domku :) Agnes trzymaj się, jestes silną kobietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, jak tam mija pierwszy dzień długiego weekendu?? ja dopiero się dobudzam, ale cały weekend mam zamiar spędzić aktywnie :) i nacieszyć się kochanym moim aż do następnego wyjazdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
jestem ja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
ja po dlugim weekendzie?? u mnie porażka, zaczynam poszukiwania lepszego modelu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a co się stało? Twój znowu szaleje? u mnie impreza goniła imprezę.. M. wrócił i na początku było dziwnie, ale potem wszytsko się ułożyło.. wczoraj zabral mnie w końcu do moich rodziców, było miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
odkryłam parę rzeczy, ale nie chce o tym pisać, bo szkoda slow... zaczynam szukac kogos nowego, bo inaczej sie nie uwolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
hejka! ja mialam intensywny długi weekend. Impreza za imprezą, mimo że pogoda była kiepska to i tak bawiłam sie super. Teraz siedzę w pracy zmęczona i marzę tylko o tym, aby się porządnie wyspać:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurkuma - oj ja teraz to mam dość imprez na jakiś czas ;) a za 4 dni mam urodzinki ukochanego Agnes- przykro mi.. tym bardziej, że mam w rodzinie sytuację, która niesamowicie kojarzy mi się z Twoją ( nawiasem mówiąc jesteście nawet ten sam rocznik i identyczne imię ... ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
troche mi ciezko pogodzic sie z tym ze ktos ma mnie az tak gdzies, a mimo to caly czas zawraca mi glowe, nadal chce, ebym z nim zamieszkala, ale ja nie wiem po co, przeciez wtedy nie bezie sobie hodzil, tam gdzie chce, itp w suie w d...pie z tym, musze zaczac sie ogarniac, a nie myslec o jakms palancie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze w końcu tego kwiatu pół światu :D ja już chcę do domu :(:( nie lubię poniedziałków, zwłaszcza kiedy za oknem tak pięknie .. jest tu jeszzce ktoś??? coś mi się zdaje że wszyscy pozapopominali o forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
witam co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, witam Was po mojej nieobecności, otóż w weekend przez tą koszmarna pogodę nigdzie nie byłam:(za to sporo imprezowałam i na jakieś 2 tygodnie mam dość:D ;) Ogólnie z facetem mi się nie układa juz od ponad tygodnia, :O Chciałam z nim porozmawiać, ale oczywiście on nawet to ma w dupie.:( Wczoraj aż sobie pobeczałam, na dodatek mój psiak jest chory (przeziebiony i strasznie mi go szkoda) Teraz siedze w pracy a po pracy muszę znów z nim iśc na kontrole, bo wczoraj dostał zastrzyki. eh.... Także u mnie nie ciekawie:O chociaż tyle, że słońce świeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie :) no mój znów wyjechał.. po kłótni.. ciężko jest mi pogodzić się z jego pracą.. ale wiecie co?? zapisałam się na forum jako chętna na książkę pt \" Dlaczego mężczyźni kochaja zołzy\" i dziś ją dostałam.. zaczynam czytac, ( w pracy :P ) a może zmienie swoje życie :D wczoraj miałam dołek a tu pustki... nikogo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie juz nad zmianą:O Mój facet nie pamiętam kiedy mnie przytulił, nigdy nie napisze, że tęskni, przyjeżdża do mnie kiedy jemu pasuje...:O ehhhh Zobaczymy co to będzie, ale od 3 dni myśle o rozstaniu, chyba, że zmieni swoje podejście do mojej osoby, z drugiej strony mam w d....pie żebranie o uczucie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×