Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

martyna, miłego szalenstwa:) honza- jeszcze zdążysz się napracowac:) a tak w ogole to marzą nam się rybki:) takie wieeelkie akwarium:) i do tego pan w zestawie do czyszczenia jego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w ramah dziwactw to mam swojego M.:) zawsze jak idziemy na zakupy to idzie w sklepie obok mnie, tylko od strony półek, kiedy przystaję, by coś zobaczyc, on też- i wtedy zawsze zasłania to co chce zobaczyc:)) zawsze! już z tym nie walczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki już były, ciuchy też to teraz czas na przepisy kulinarne :D gulasz... mniammm... ja bym sobie żurek zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mieszkam z rodzicami i o obiadki martwić się nie muszę ;) a dziś mam pomidorówkę... pychota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te rybki to tak przyszlosciowo:) na razie nie mam warunkow:)) oj, tak, żurek- pychota:) gust kulinarny też mi się zmienił, kiedyś nie lubiłam ryb, teraz czasem tesknię za śledzikiem:) kiedys pomidorowa byla moja faworytką:) (chociaz pomidowrowa mojej mamy jest nią nadal) teraz wolę włśnie żurek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, co ja bym dala, zeby nie musiec sie martwic o obiadki:) teraz tylko, gdy do mojej mamy lub mamy M. się wybieramy mam taki luksus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybki? a próbowałyście pstrąga upieczonego i obsmażonego na patelni.. skropionego cytryną..niebo w gębie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
a ja nie lubie gotowac :( niestety i moj facet wlasnie dlatego powiedial, ze jestem malo kobieca :)) buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
wlasnie kogos takiego szukam :) zeby mi gotowal :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dewolaje z kurkami już przygotowałam i sie pieką . A pomidorówka to moja ulubiona ale musi byc z ryżem . Ja lubię gotowac nawet po podstawówce skonczyłam Zasadniczą Szkołę Gastronomiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż nic nie robi w kuchni . Może to i lepiej bo ja mam obsesje na punkcie porządku. I wole jak mi się nikt nie kręci w moim królestwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
no ja tez nie wiem co sie z ta poczta dzieje :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój nie ma żadnych specyficznych zdolności:) za to z ochotą zjada wszystko co przygotuję, nawet jesli jest malozjadliwe:) poklepie sie po brzuszku i powie,ze bylo pyszne:) uwielbiam te klamstewka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak go poproszę to ścina, kilka razy pofarbował, choć muszę zaznaczyć, że nie pracuje on już w swoim zawodzie! wiesz ja strasznie nie lubię swoich włosów :O są bardzo gęste i falowane- tragedia! więc najchetniej wiąże je w kitka i mam spokój :P ale faktem jest to, że przestałam wydawać majątek w salonie fryzjerskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×