Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

nielegalna- pijesz czasem zieloną herbate? dobrze robi na cerę:) jak byłam młodsza nie miałam zadnych problemów, dopiero teraz po zjedzeniu słodyczy wyskakują mi różne "twarzowe" niespodzianki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora -- rozumiem Cię, bo znam to uczucie.. ostatnio u mojego M. znalazłam nie moją ( jak mi się wtedy wydawało) spinkę do włosów :D ufam mu bezgranicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ostatnio wokół mnie mnóstwo związków się rozpada, pozornie szczęśliwych i pomimo, ze przez caly okres trwania naszego związku, nie dał mi powodu do cienia podejrzeń, jakos nie mogę się zupełnie uwolnic od tego typu myśli... ale moze to dobrze:) zawsze czujna:) zawsze na posterunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KOTKI2- jak wpadniesz tu to koniecznie przeczytaj: w deklaracji, którą podpisywałąs przy przyjęciu na studiach na pewno jest punkt odnośnie spraw finansowych, któy brzmi mnie j więcej tak:" nie uiszczenie opłaty do dnia (np.) 5 dnia kazdego miesiaca, poczytuje się za rezygnację ze studiów i nastepuje skreslenie z listy studentów" cos mniej wiecej takiego... jezeli rektor nie uchyli Ci tej należności, powolaj sie na ten punkt- czyli: brak opłaty=rezygnacja= skreslenie z listy= brak naleznosci= bezpodstawny nakaz opłaty. to tak w wielkim skrócie:) tak mi się przypomniało, bo sama miałam taki punkt i jakby co to własnie na to bym sie powołała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora, dzięki, postaram się wypróbować zieloną herbatkę (bardzo ohydna jest?:D ) serrenka - całkiem fajna torba:) ja ostatnio kupiłam sobie białą torbę z eko skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do herbatki można się przyzwyczaić:) a nawet polubić:) ja lubię:) podobno jest zbawinna na wszystko- tego nie stwierdziłam, bo nie na wszystko choruję, ale na cerę pomaga:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam takie forum na kafe, gdzie dziewczyna sama szyje i sprzedaje takie cuda za 20 zł :) zakochałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tora tora tora, sprobuje gdzies znalezc ta umowe- chodz istnieje mozliwosc ze ja wyrzucilam :( Co do opalania ja bym chciala miec ciastko i zjesc cistko. Tzn lubie byc blada z twarzy-wydaje mi sie ze pasuje to do mnie, ale nie lubie miec bladego ciala. Wiec ogolnie od czasu do czasu chodze na solarium i mam taki sredni kolor skory. Wczoraj moj M. mnie wkurzyl, tzn wszystko co mowil bylo prawda i mial racje ale i tak mnie to wkurzylo. 1. dlaczego pale a potem go caluje on nie lubi tego i ze do ladnej dziewczyny papieros nie pasuje i mam to wkoncu dla niego rzucic. 2. jego rodzice wyjechali i obiecalam ze w tym czasie zamieszkam u niego- a jeszcze ani razu nie spalam- nienawidze tamtego mieszkania. 3. wpladl tylko po jakiestam paczki do mnie a chcial sie na szybko kochac a ja nie. Wieczorem mi napisal czy go w ogole jeszcze kocham.... A ja jestem z Piekar Śląskich tu sie urodzilam i tu bym chciala mieszkac. Lubie to miasto- jest male a przy tym wszystkim jest blisko wszedzie. Wszedzie mam znajomych i coraz czesciej mam wrazenie ze tu sie wszyscy znaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cery. Jak zmienilam diete to na poczatku zaczelo mi wyskakiwac wiecej niz wczesniej a teraz jest super :) mimo ze pije alkohol i to czesto w zbyt duzej ilosci. jesli tak bardzo nie smakuje Ci zielona herbata to dawaj do niej np druga owocowa bedziesz miala pol litra dobrej herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do palenia, moj M. nie pali, ja palilam jak smok, ale w zeszlym roku rzucilam, on do tej pory jets pod wrazeniem, przeszkadzlo mu to, ale sie juz przyzwyczail... a z tym szybkim seksem- to normalne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem... ale ja joks nie lubie duzo ani czesto ani z zaskoczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotki:)a co konkretnie zmieniłaś w swojej diecie? moja mama cały czas mi mówi,że to przez słodycze,chipsy i ble ble ble :D tylko,że ja w sumie zawsze odżywiałam się tak (niezdrowo),więc już sama nie wiem,z drugiej strony - mama ma zawsze rację :D więc tym bardziej nie wiem:/ najchętniej wybrałabym się do kosmetyczki, tylko jak na razie - jak to u mnie bywa - jestem spłukana.....a właściwie bardziej opłaca się do kosmetyczki czy do dermatologa, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę Wam dziewczyny,że macie seks na zawołanie :D kotki, ja lubię dużo, często i z zaskoczenia,ale jak na razie pauzuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dermatolog taniej i to jest leczenie. kosmetyczka drogo i wyciskaie syfow tylko na poczatku odrzuycilam fast foody, pieczywo, ziemniaki makarony ogolnie duzo tego. Teraz jem pieczywo staram sie ciemne ale czasem niewychodzi. Jak sobie zrobie chili con carne to np nie jem tego z makaronem tylko samo. wiecej posilkow a mnie wegli. jogurty naturalne teaz bardzo oczyszczaja. rano po przebudzeniu wode z cytryna-tego juz dlugo nie robie. no i zestaw witaminek. wyciag ze skrzypu, witamina a +e, bratek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to natura obdarzyła mnie nie najgorszą cerą, ale wiadomo zdarzają się gorsze okresy.. wtedy 2 razy idę na solarkę lub wychodze na słoneczko i mija... próbowałyście tak zadziałać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze napisac list motywacyjny do firmy do ktorej jestem juz przyjeta. Jak mi sie nie chce tego robic. Nienawidze pisac LM. A co wy dziewczynki tak ucichlyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nieee...solarium na mnie działa bardzo syfkotwórczo:( a ja nie zrezygnowałam z pieczywa i makaronu, tylko uzywam wszystkiego pełnoziarnistego- ryż, makaron, pieczywo... no i czasem cukier nierafinowany:) suplementy tez łykam:) serenka, dasz link do tego topiku z dziewczyną rękodzielniczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×