Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witaj kasiek1977, gratuluję maleństwa, trzymaj się. Cieszę się że spodobał się Tobie nasz topik. Trzymaj się i życzę dużo zdrówka Twoim dzieciaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika hahahah jak baba w ciązy - to Ci się udało! beta tez mam takei przeczucia ze wszystklie zaskoczą w październiku ale bedzie impreza na forum ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kasiek1977 🌼 gratuluje pociech. Nasz topik jest cudny ze tak powiem skromnym zdaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie kochane 🌼 🌼 tak żeście mnie nabuzowały i natchneły wiara ze się nam staraczkom scharowanym staraniem :D:D:D uda ze w pracy ledwo wysiedzieć mogę ja już chce jechac do domu :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika no widzisz, smutasy wyrzuć za drzwi a uśmiech przyklej na swoją śliczną rozpromieniona buźkę :):):) a może twoja dzidzia się smieje i cie rozśmiesza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_B może i tak, dzidzia mnie rozpromienia dziś. Dziękuje. Ania_B uda się zobaczysz, musisz w to wierzyć kochana. Wiara czyni cuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co no w pracy to mnie znowu strasznie zdenerwowali bossshhhheee jak ja mam czasami dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa pracuje w dziale marketingu i mam kierownicze stanowisko i tyle moge pwiedzieć na ten temat :):) ech szkoda gadać każdy ma tysiąc pretensji tysiąc problemów i wszystko spada na mnie :(:(:( wogóle snobistyczny świat mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_B ja też pracuję w Dziale Marketingu. I do tego jestem jeszcze dodatkowo grafikiem komputerowym. Witaj w klubie kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie da się kobietko! Trzymaj sie, wierze ze dasz rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_B nie martw się, musisz sobie dać radę. Ja rozumiem że jak coś nie idzie tak to wszystko skupia się na Dziale Marketingu. Skąd ja to znam ??? :) Kochana trzymaj się będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie beta, ja swoich klientów tez krótko trzymam i tak jets dobrze , co mozna to mozna ale na głowe nie dam sobie wejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymać, bo jak się trochę popuści to później rady sobie człowiek nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki dziękuję ❤️ Evika czyli wiesz co sie dzieje :):) tylko, że wiecie ja najpierw musze się że tak powiem "wykłócić" o swoje z przedstawicielami, dyrketorami regionalnym, a na koniec jeszcze z dyrektorem marketingu :):):):) czasami mam dość ale sie nie daję :P:P:P:P dlatego te kłótnie inaczej bym siedziała cicho :):):):) a to nie w moim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA WAS WITAM WSZYSTKIE SERDECZNIE :D:D:D Jesli chodzi o moje wczorajsze staranka to ................dałam dupy przysłowiowo ze sie tak nieładnie wypowiem............. męzus poszetł sie wykapać , a ja wtym czasie ......................... ............................powiedział mi ranao ze spałam tak słotko że az zal bylo mnie budzic :) CHOLERA ja chciałam aby mnie obudził :o dziad jeden no hihihiii:Dmysle ze padłam tak wczoraj bo katar mi doskwieral i rutinoskorbin łykłam bo niewyraźna była ;) i apap i takie cos zielone na katar mysle ze to ewentualnie nie zaszkodzi jak by sie okazalo ze juz 2 dntemu zaskoczyłam co jest bardzo mało prawdopodobne :0 ale co mi tam iskierka nadzieji zawsze w nas drzemie :) dzisiaj będzie inaczej :) juz postanowiłam Kupuje winko winogronka i zbałamuce slubnego nie ma bata :D wczoraj jeszcze jak nigdy zeszłam z psem na spacer i do apteki bo mam w bloku całodobowa i kupilam swój prywatny termometr ;) dzisiaj rano jak głupia spałam do 9.30 ijak mezus wychodzi i minie obudził to jak tylko drzwi trzasły to ja za mego osobistego termometra chwyciłam :Da miałam go kolo lózka to nawet wstawac nie musiałam ;) i po raz pierwszy zmierzyłam temperaturke w pochwie przez 5 minut ....i no własnie nie wiem ile ona powinna wynosic :( bo u mnie bylo 37C a jak zmierzyłam pod pacha to 36,6C i teraz nie wiem czy to dobrze czy nie :( oczywiscie jak nawiedzona poleciałam ogladac sluz i dziisj ciagnie sie juz na 5cm :D rany ja to normalnie nawiedzona jestem :) wescie mnie doprowadxcie do pionu bo mi chyba już odbiło :D o rany ale wam poemat walnełam sorki kochane ❤️👄 IZA33- Trzymam piastki za owocne staranka :D u mnie juz masz dwie kreski zarezerwowane na październik:)👄 ANIA_B- to my jak zwykle razem dzisiaj działamy 👄 EVIKA77- Normalnie co to mi za nerwy i kłutnie :o teraz najwazniejsza jesteś ty MÓJ OSOBISTY EKSPERCIE ❤️ a brzucho boli bo pewnie macica sie rozciaga 👄i spokojnie mi !!! BETA- i bardzo dobrze ci sie wydaje bo ja zamierzam dołaczyc w październiku do was :D może mi się uda marze tak niesmiało ;)👄 KISA- tak samo jak u Eviki - pewnie macica wam sie rozciaga i stat te bole brzuszka :)👄 WSZYSTKO JEST OK !!!! A gdzie wodnisia - co tam z tobą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM aleś tego nabazgrała ze czytalam z 5 minut hihihi:P fajne masz na dzis palany trzymam kciuki oj mocniutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jak to Ty zasnęłaś?????? To ja tu czaruję jak mogę a Ty sobie w najlepsze idziesz spać!!!!!!!!!! No kochana !!!!!!!!!!!! żeby mi to było ostatni raz zrozumiane?????????????????? A dlaczego ta Twoja tempka taka wysoka 37 stopni i to niby z tego co piszesz w pierwszej połowie cyklu? Napewno dlatego że jesteś przeziębiona, bo taką tempkę to powinnaś mieć dopiero po owulacji a przed owulacją powinna być znacznie niższa. I prosze mierzyć przed wstaniem z łózka i cały miesiąc od początku do końca, no i nanosić to na jakiś wykres a potem ja pomogę Ci wyciągnąć wnioski z wykresiku!!!!!!!!!!! I żeby z tym spaniem to mi się dzisiaj nie powtórzyło!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAm coś ta Twoja tempka za wysoka, albo jesteś już po owulacji albo to z powodu przeziębienia. Ale kochana staraj się staraj ja nadal czekam na efekty i nie odpuszczę Tobie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM no nie moge zasneła sobie w najlepsze :D:D:D:D:D:D:D a tówj slubny to powinien przyjąć pozycje na śpiącego ty sobie bys spała spokojnie a on by zrobił co miał zrobic i tez poszedł by spac i obie strony załatwione :):):) ja swojemu powiedziałam jak zasne to ma sie sam zająć sprawą :P:P a jak on zasnie to ja już bede wiedziała co zrobić :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA77- cholercia to mnie załamałas z ta temką :( ja nie jestem pewna było albo 37C, albo 36,9 C to ile powinna ta temperatura wynosić ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM ,WIEM,WIEM, DAŁAM WCZORAJ CIAŁA DZIEWUSZKI ALE ZAKLINAC MI TU ,ZAKLINAĆ A OBIECUJE ZE DZISIAJ SIE POSTARAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B- własnie też jestem tego zdania że slubny powinien przejac inicjatywę i tak na spiocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm mierz cały miesiac od początku do końca wtedy będzie łatwiej. To napewno przez przeziębienie. Nie martw się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje w razie czego położyć sie do łóżka z kartką z instrukcją obsługi w razie czego :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×