Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

a moja siostra dzisiaj robi oponki z serem pyyyyycchhhhhaaa wiec bede sie obżerac na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- aty dzisiaj działasz bo to 14 dzień :) ja chyba dam mojemu oddech złapac i jutro go pomecze bo ja będe miec jutro 14:) no chyba że on mnie dzisiaj zmeczy ale watpie aby po tym galimatjasie z chlopakami w domu ( 9latki) miał jeszcze siły i ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja kochane otwieram okno szeroko i prosze mi przesłac te gołapki i oponki bo juz mi slinka leci , a jezor zwisa i ocieka sliną :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA-b- to my znów tego samego dnia hihiihiiiii:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz moje mądre panie mam pytanie z racji mojego NIEDOSWIADCZENIA I BRAKU WIEDZY: otóz dzisiaj trochę mnie boli brzuch jakbym miała dostać @ ale tak delikatnie, czy to oznaka zbliżającej sie owulacji???? nie boli mnie jajnik i generalnie nie mam śluzu płodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobara to ja czekam w oknie :) Kochane fajnie sie z wami gada ale muszę to cholerstwo skończyc :( ale naturalnie jeszcze tu dzisiaj wpadnę :) A cha kochane trzeba tez utwozyc tabele naszych Mamusiek dziewczyny piszcie i wpisujcie termin porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to jeszcze szybciorem :) Nie wiem kochana bo kazdy organizm jest inny :) mnie lekko pobolewa jajnik , sluzu dzisiaj nie patrzyłam :) i piersi mam lekko nabrzmiale :) moze zaczyna ci sie owulacja :) CZEGO CI ZYCZĘ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm oczywiście że stworzymy tabelkę mamusiek, ja jutro idę do ginekologa na 16.00 i od razu po wizycie wpisuję się na listę i podaję dokładny terminek narodzinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dopisze sie we wtorek bo wizyte mam 29.09 wieczorem. Ale wg moich obliczen poród na 22.05.09 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja robię przymusowe 10 minut przerwy :) EVIKA-KISA - a mój ślubny jest z 21 maja hihhiihihi:D trzymam kciuki za wizyte u gina i mam nadzieje że wkleicie swoje pierwsze zdjecia maleństw hiiih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez staram sie o drugie dziecko. Córa ma juz 3 latka więc czas najwyzszy. Udało mi sie zajść w ciąże, cieszyłam sie jak głupia ,a dzis poroniłam:( W 8 t.c.Co sie dzieje? Powidzcie czy to jakies cholerne fatum? Dlaczego tak wiele z nas ma tak ogromne problemy najpierw z zajsciem w ciążę, a potem z jej utrzymaniem...Czy którejś z was udalo się juz zajść i szczęśliwi dotrwać do końca ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam przerwy a od siedzenia to mnie kość ogonowa boli jak jasna ch...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA - zagoń chłopa niech ci rozmasuje ;) w nocy tylko tak owocnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewcia. Strasznie mi przykro z powodu straty dziecka. Ja jestem teraz na poczatku drugiej ciązy i mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze. Jeszce raz wielkie wspolczucia. Bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ A dziewuszki macie już wybrane imiona dla waszych tyciuńkich perełek ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewcia. tak mi przykro z powodu Twojej straty. trzymaj się kochana. Uda się musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ewcia26 z całego serca współczuję 🌼 choć wiem, że żadne słowa nie ukoją bólu iżadne zapewnienia, że wszystko będzie dobrze ❤️ ale czas uleczy rany a ty musisz sie podnieść i dalej próbować :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA -ładnie mam przyjaciólkę Marte i świetna zniej babka :D u mnie synek wymyslal imie bo bardzo chce rodzeństwo i córa to Maja a syn to jeszcze nie wiem może olivier, oskar albo norbert :) z dziewczecych podoba mi sie jeszcze Luiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam śliczne imionka , mnie sie tez kilka podoba , ale te imona które podałam jakos razem z męzem przypadły nam do gustu :D no on tez cos ma do powiedzenia nie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×