Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA- ogarniesz wszystko w trimiga :) a gosci szybciorem z domu i bara bara bara riki tiki tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie wiem ile wtym prawdy ale co tam można zadzaiałac przeciesz to czysta przyjemnosc ;) tak baraszkowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm, ja jestem kochana. Nie smuć się. Nie miałam dziś czasu w ogóle do Was zajrzeć. Jak się czujesz? Powiedz jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- :D no wczoraj to kiepsko bo syncio tempki dostal i nie bardzo było jak a to był 14 dzien :( ale zobaczymy ja mam cykle co 32 dni nie liczac opoźnienia i tak jak liczyłam to powinnam 30.09 dzialac pisałam juz wczesniej ze i moja gin i kumpela polożna (dzwonilam dzisiaj do niej ) mowią że płodne powinno sie liczyc od końca :o sprawdzałam na kilku stronach z kalkulatorami plodnosci i tez mi wychodziło ze 30 no ale zobaczymy bo wież że te opóxnienie miałam 12 dniowe :(Ale jestem dobrej mysli bo to SZCZESLIWY TOPIK jak narazie syncio ma 37.0 wiec jutro jedzie z dziadkami na dzialeczke a my bedziemy miec troche czasu dla siebie :) to moze cos zaowocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację mAAm, będzie dobrze, życzę aby się udało. 14 dni przed @ występuje właśnie owulacja-ten nasz magiczny środeczek. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA77- ❤️ nie dziękuję ❤️ a jak dzisiaj sie miewa twój maluszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszek miewa się dziś super. Dziękuję że pytasz. Jest najedzony, zadowolony, dostał witaminki i ma się super. I wcale za mocno się nie rozpycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- niebawem zacznie cię boksowac w brzucho ale z tego co pamietam to jedno z piekniejszych chwil z bycia w ciazy :) fatastyczne uczucie :)👄 kochane znikam bo syn chce grac w jakas gre na kompie mam nadzieje że sie nie zbłaźnie i dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam kiedys z czystej ciekawosci to sprawdzałam , bo nie wierze w takie rzeczy i nie na wszystkich sie sparwdziło.... takze nadal nie wierze :P Buźka dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- mi się niby sprawdziło ale mojej mamie nie :) i siostrze też i z tego się ciesze bo mi sie córa marzy a tu mi wychodzi że byłby chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nici z teta te z ślubnym bo jednak nie chę ryzykowac że syncio się gorzej dorobi ale noce sa nasze :) i dyskusja będzie:) teraz mam chwilke bo syncio z slubnym grają na psp2 wiec mogę klikac ale wy pewnie już leniuchujecie ,a co poniekture dzialają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziewczynki ja miałam dzisiaj bardzo cieżki dzieńw pracy wręcz jeden z najgorszych :(:(:( ale własnie wróciłam z zakupów z moją siostra (też miała zły dzien) no i nastrój sie nam poprawił. Teraz sobie siedze w domku popijam piwko i mam wszystko gdzieś :):):) potrzebna mi chwila relaksu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo starania to jutro postaramy sie z moim kochaniem coś wykombnować :o:o:o:o:o ja tuz chciałabym miec wszelki czas oczekiwań za sobą i do was dołaczyć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo teraz chyba ja jestem sama :(:(:( wiecie co dziewczyny mam dzisiaj jakis stan depresyjny, czuje sie od wczoraj jakas taka napompowana gruba i brzydka 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 w sylwestra rzuciłam palenie wiecie i raz na jakiś czas dopada mnie depresja rozmiarowa 😭 😭 w sumie przytyłam tylko jeden rozmiar ale i tak mam deprsje :(:(:(:( no chciałam sie wam wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B- kochana to teraz ja cie do pionu stawiam koniec z dymi dołami , deprechami bo my tu czasu na to nie mamy kochana :) tu trzba działac , aby te dwie krechy były :) ja mam dziecie w domu ale wieczorem oj slubny bedzie biedny ale co mi tam :) ja bede cierpiec dłuzej bo 9 miesiecy więc chlopa za wsiarz :) , a deprechom dziękujemy :)👄 WODNISIA- ty tez kochana tylko pozytywne myslenie bo jako pierwsza zmieniasz tabelke :)👄 POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE I MAMUNIE I STARACZKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. moze mnie przyjmiecie? ja też mam problem z zajściem w ciąże , mam już synka prawie 3 latka.stram sie 6 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK- witaj u nas :) pewnie że cie przygarniamy :) dzisiaj pewnie będzie cisza ale w tygodniu dziewczynki się rozpisują :) głowa do góry u nas ci się uda bo ten topik czyni cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kilka słow o mnie .lada moment skończe 25 lat i pewnie powiecie o młoda i tu pisze , niby jestem młoda ale problemy z ciążą i z jej zachodzeniem mam niezłe. pierwsza ciaze miałąm 21 lat starałam sie rok i poroniłąm w 6tc. druga ciąża 22 lata automatycznie zagrożona całą ciążę brałąm leki na podtrzymanie, udało sie....mam syna który w grudniu skończy 3 latka i od 6 miesiecy staramy sie o rodzeństwo dla naszego szkraba bezskutecznie wierze ze niedługo sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koteczek19833 trzymaj się zobaczysz napewno się uda. Trzeba tylko mieć dużo siły i cierpliwości. Powodzenia i Witaj wśród nas! Ten topik jest zaczarowany :) więc prosze być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) znowu pponiedziałek - czasem mam wrazenie że tydzień składa się z poniedziałku i piątku... Koteczek z nami ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×