Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczynki zaciążone a jak u was z talią? Wyglądacie tak jak przed ciążą? Bo ja u siebie stwierdzam że brzuszek już mi się powiększył jakieś 2 - 3 cm i niestety ja całe życie szczupła chudzinka już nie jestem taka szczupła w talii. Gdy nakładam obcisłą bluzeczkę widzę już dużą różnicę. A jak to jest u Was? Widzicie już same róznicę w wielkości brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki beta , evika , bo wałsnie ja nadal wszystko stosuje i zaczełam jak głupia czytac skład :D jeszce zebym to rozumiałam po łacinie hee :P to mnie uspokoiłyście. Beta dobrze ze z tym kotem mi napisałas , moja przyjaciółka ma kota i niewyobrazam sobie zebym przestała ja odwiedzac albo ona mnie nie jednokrotnie z kotem :D maam posyłąj miło sie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika ja jeszce wchodze w swoje ubrania, generalnie tez jestem szczupła i mam talie :D jeszce :P ale ostatnio mnie cisnie juz brzuch i nawet siedze rozpięta hihii:D dobrze ze pod burkiem nie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 TYDZIEŃ❤️ **************************** Twoja macica ma juz wielkośc dorodnej gruszki :) a na koniec ciązy bedzie wielkosci dorodnego arbuza;) moga was meczyc zaparcia :o pijcie duzo wody jedzcie dużo błonika , kwasu mlekowego NIE STOSUJCIE ŚRODKÓW NA PRZECZYSZCZENIE !!!!!!!!1 Poniewasz BŁEDNIK kształtuje sie tak wczesnie, dziecko niemal od poczatku reaguje na ruch :niepokoja go gwałtowne zmiany pozycji, uspokaja go miarowy rytm gdzy pływasz, maszerujesz, lub tańczysz :) Jesli nic złego sie niedzieje nie musicie rezygnować z seksu choc mozecie odczówac suchosc w pochwie , mozna wtedy stosowac zele nawilzajace , choc na sex mozecie nie miec wcale ochoty :o minie wam jak przejdą nudności i obrzęk piersi :) w pierwszych tygodniach ciązy nie powinno się farbowac włosów chemiczne zpachy ,odczynniki moga ci zaszkodzić :o Jesli chodzi o farbowanie po tem to wiem ze mozna tylko raczej u fryzjera bo farbujac nie dotyka skóry tylko same włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ufff ulżyło mi bo myślałam że to tylko ja mam taki problem. A ja juz we wszystkie spodnie swoje nie wchodzę, tzn na siłę wchodzę ale gdy siedzę to mnie po prostu cisną i też siedzę rozpięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam jeszce że jak miało sie cesarke to w nastepnej ciazy szybciej widac brzucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie miałam cesarki, rodziłam naturalnie a mam wrażenie że już widać troszkę. W pierwszej ciąży do czwartego miesiąca nie było nic a nic widać, a tu ledwo drugi i już moim zdaniem troszkę widać. A jestem dosyć szczupła - ważę jakieś 52 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie moje kumpelki STARACZKI:o ANIA, IZA, WODNISIA, MONIA MAMA,???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodziłam pierwsze naturalnie maam, wiec zobaczymy keidy ebdzie juz dobrze widac. a z tym farbowaniem włosów ubolewam , bo ja farbuje całe. musze sie chyba pogodzic z odrostami :( masakara, no przynajmniej przez 3 pierwsze miesiące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja też robię pasemka i już mam tak duże odrosty że normalnie patrzeć na siebie nie mogę. Jak patrzę w lusterko to normalnie popadam w depresję. Nie wiem jak wytrzymam do czwartego miesiąca.... Nie mogę patrzeć w lusterko normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam CC wogle moja ciąza nie nalezała do ksiązkowych i teraz przezd druga mam małego pietra :o mysle ze dla tego tez tak zwlekałam z podjeciem decyzji o drugiej dzidzi ,ale zobaczymy wpierw to musze zaskoczyć :) bo jak narzie to....chciało by się a nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba na zapas ;) farbnę je jutro bo juz lekki odroscik jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika to jakos mi razniej, damy rade nie? mnie lekarz keidys mówił ze moge uzyc tej bez amoniaku , no ale dizsiaj zapytam jeszce raz , bo wiesz jak to jest wole 10 razy zapytac niz cos zle zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam zaskoczysz zobaczysz i teraz dla odmiany bedziesz miec łatwo lekko i przyjemie, zyczęCi tego i kazdej z nas bezproblemowej ciązy i szczęśliwego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ty tu nie gadaj głupotek że się nie uda.Uda się i koniec!!! Jak to wiem. Tylko troszkę cierpliwości!!!! Kochana uda się i Tobie zobaczysz. Już wkrótce napewno będę Ci gratulowała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lalalala jak tu tematycznei i miło sie czyta :D:D:D:D:D dobrze ze nie jestm pierwszą mamuska na tym topiku bo ja sie dopiero ucze wszystkiego na temat ciąży i objawow i wogóle :):):):) hehehehe no ale narazie nie mam nic do powiedzenia bo co :P:P:P:P ale przynajmniej wiem co może mnie czekać hahahah bomba!!!!!!!!!!!!! szczegi i wymioty, których na boga nienawidze !!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o ale co tam damy rade razem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam cc synuś był źle ulożony, tzw. wysokie proste stanie główki i zakończyło sie cc, więc mam nadzieję, ze teraz będzie dobrze, chociaż gdybym miała wybierać wybralabym chyba cc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez wiesz, ze jesteśmy razem umowione :P:P:P nawet na porodówce razem lądujemy więc ty mi się tutaj nie wymiguj teraz :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem czy rozpoznam że jestem w ciąży hmmmmmm nieraz czytałam, ze dziewczyny bardzo szybko czuje ze się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rodziłam naturalnie całe 12 godzin, ciążę miałam bardzo książkową, zero dolegliwości, zero chorób, tylko mdłości i wymioty. Nie było najgorzej gdyby nie te wymioty tak średnio 2 - 3 razy w tygodniu. Bleeeeee obrzydliwe. Chciałabym teraz też tak szczęśliwie przechodzić ten okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- ślę wielkiego KISSA do ciebie 👄 oby twoje słowa sie sprawdziły i nawiedziły mnie dwie krechy :D Ja miałam zatrucie ciazowe inaczej gestoze :o chodziłam do lekarza prywatnie i na niczym sie nie poznał :( choc juz wczesniej mówiłam że duzo puchne :( i nagle jak mi sie obiawiło w 36 tygodniu to trafiłam do szpitala i wydzwaniał do mnie cały czas mnieli wziąsc mnie odrazu na porodówke ale lekarz byłna wymówieniu i przetrzymał mnie 2 dni dłuzej miałam miec odrazu ciecie a ten idiota stwierdził ze moze sama urodze miałam skurcze ze powinno byc juz po wszystkim ich nie czułam wogle , i nagle była zmiana lekarza i odrazu mnie zabrali na CC mały urodził sie w zamartwicy na 3 punkty ale bardzo szybko rosły i w sumie był an a8 punktów . miala 49cm i 1950 kg Bo przez te moje zatrucie nie przyjmował całego pokarmu :) 5 dni był w inkubatorku tak naprawde to mial 3 dni 37 tyg. ale oni zawsze uznaja tydzień ukończony wiec urodził sie w 36:) i dzieki bogu nie mielismy zadnych problemów tak jak niektóre pary z wczesniaczkami po 1 miesiacu dogonił dzieci w soim wieku i od 4 tygodnia pieknie trzymał główke jest wogle bardzo silnym , gietkim i zywym chłopakiem :)I wcale nie widac po nim że urodził sie wczesniej :) Rozmawiałam z ginem i powiedział mi ze na 30% bedzie te zatrucie ale że juz o tym wie i wtedy wrazie silniejszych obiawów daje sie leki i ono mija po 3-4 dnia wiec jestem dobrej mysli :) cholercia znów sie rozpisałam :0 Ale zkim mam sie dzielić jakimis obawami jak nie z wami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm tylko z nami oczywiscie kurcze mialas palanta lekarza, a to co piszesz jest mi bardzo dobrze znane bo moja bratowa (i przyjaciółka) tez miała zatrucie ciążowe i urodziła synka pod koniec 7 miesiąca ważyl 1700 kurcze był taki malutki, trochę opieki potrzebował na wszystko by uczulony miał astme alergie i co tam jeszcze nie było. Ale teraz to chłop jak dąb ma 6 lat i jest zdrowy i straszny rozrabiaka :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA-❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄 DZIEKUJE ZA PRZYWOŁANIE DO PIONU TEGO MI CHYBA TRZEBA BYLO👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam kurcze to faktycznie rozumiem obawy ale teraz bedzie dobrze u mnie nie było jakis wiekszy doleglwosci oprócz własnie mdłosci i raz w 7 miesiacu lezałam w szpitalu kilka dni po poplamiłam na rózowo ale wszystko okej , okazało sie ze chyba przez małe bara bara cos sie ruszyło wiec teraz bede ostarożniejsza z męzulem:D. a poród noo.... od pierwszych bóli jakies 22 godziny :D na samej porodówce 8 godzin bóle straszne a rozwarcia zero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam mAam co tu pisać przeciez to naturalne, że plemniki wędrują na swoje miejsce co nie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA ❤️ WODNISIA❤️IZA❤️MONIA MAMA❤️ 2 TYDZIEŃ ❤️ *********************** W twojm organiźmie wzrasta poziom estragonów.czujesz sie lepiej niz przed @ładniej wygladasz, masz ochote na sex. Twoja wydzielina intymna byc moze zmieniła juz swoja konsystecję. Jesli suchosc w pochwie sie skończy a w pochwie pojawi się rzadki rozciagliwy i przejrzysty śluz,oznacza to POCZATEK OKRESU PŁODNEGO.Śluz pomaga przetrwac plemnikom w drogach rodnych nawet do 6 DNI :) Powinnas juz zaczac brać KWAS FOLIOWY pomaga on zapobieganiu chorub UKŁADU NERWOWEGO u płodu.Lepiej od razu zrezygnuj z jedzenia :serów plesniowych, surowego miesa (tatar) surowych ryb ( sushi) bo wiaze sie to z zarazeniem bakterią LISTERIĄ groźna dla kobiet w ciąży .Wylecz zęby i stany zapalne w jamie ustnej .Czy wiecie że na spłodzenie dziewczynki macie wieksze szanse w okresie płodnym rozciagliwego przejrzystego śluzu .Na kilka dni przed owulacja , zas chłopca powstaja zazwyczaj w dniu owulacji :) oczywiscie to tylko teoria:) 3 TYDZIEŃ ❤️ ************************** Na około 14 dni przed miesiaczką pojawia się owulacja :) w czasie owulacji kobieta jest w swojej szczytowej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm dzięki mAAm no wiesz ja to przez cały cykl jestem w szczytowej formie :D:D:D:D:D oczywiście wykluczając 2 dnie przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×