Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

jestem jestem...cały czas jestem...a z tym testem to sama nie wiem...chyba poczekam bo boję się rozczarowania i jednej kreski - tak już się nastawiłam po tych wszystkich objawach... wolę żeby @ sama się pojawiła...co ma być to będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOFIKA- to może na bete lekko podniesiona to juz jest znak :D A jesli chodzi o głowę to mi pęka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogle wydaje mi się że my wszytkie dzisiaj takie bez życia , jakies zdołowane chyba przez tą pogodę :o choc własnie u mnie sie leciuteńko słonko przezdziera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie jest pogoda w kratkę najpierw świeic słońce gasnie i zaczyna lekko padać przestanie i wychodzi słońce i tak w kółko oszaleć można :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- umnie tez w kratkę łepetyna juz naszczescie troszkę mniej ćmi :D no i chyba dostaje @ ta cholerę to abarocik za działanka trzeba bedzie się zabrac :D:D:D bo siła sie nie poddam :D a i jeszcze mój slubny mi powiedzial że ja nie 12 a 14 dostałam normalny okres :o więc juz sama nie wiem on wie lepiej niż ja hihiiii:D no zobaczymy mam nadzieję że jutro będzie tak jak mówiłaś;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amama
Hej dziewczyny:) U was bardzo wesolo widzę.Mogę dolączyć. Tez staram się o drugie dziecko. Na razie dwa cykle nie wyszly:) Ale u Was szczęśliwy topik to moze mi się uda. Wy już zżytre ze sobą ale może się wcisne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie i testujące i przyszle mamusie. Postaram się zaglądać jak mnnie zechcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mama oczywiście że cię przyjmiemy :D:D:D:D:D:D:D:D nie ma innej opcji wśród nas bedzie ci tu weselo i owocnie bo my tu czarujemy i wróżymy :P:P:P:P:P i pomagamy w staraniu testowaniu i awansowaniu na górną cześć tabelki :P:P:P:P:P spadam do domku huuurra papapappa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj amama oczywiście że Cię przyjmiemy. Jeśli masz ochotę to dopisz się do naszej tabelki, no i oczywiście zapraszamy do wspólnych pogawędek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam post i mi skasowalo, wrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!! Dopiszę sie do tabelki oczywiście. Poczarujcie trochę bo mi z pietwszym się tak szybko nie udalo więc moze z drugim będzie lepiej:) PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amama- Witaj u nas :D ja juz Ci zaklinam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ by naturalnie sie niepojawiała ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez sie staram juz 2 cykle :) mam juz 6 letnią córkę od wrzesnia uczennicę :) klasy 0 :) i tak pragne miec 2 dzidziusia , ,,,, a córką zaszlam w pierwszym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLAaaaa- Witaj to tak jak ja z synkiem to za pierwszym razem a teraz :o kolejne rozczarowanie :oAle wiem ze niebawem sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taką nadzieje ze mi sie wkoncu uda, nawet moja mam juz mi chyba delikatnie chciala zasegurowac , ze juz mam dziecko odchowane , ze znowu w pieluchy, ze nam tak dobrze , ale skolei przydało by sie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie :) mam takie same zdanie :) My kiedyś się zestarzejemy a rodzeństwu zawsze łatwiej niż jedynakowi u mnie to będzie już duża róznica wieku bo syn ma 9 lat :) ale barzdo chce rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie , ja mam córkę i widze jak ona sie bawi lalakami , jak je karmi, tuli , przewija , serce sie kroi a jak bawi malutkie dzieci na dworze, jak pragnie wózek z dzieckiem poprowadzic, bo taki wózek z laką to nie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje dziecie się lalkami nie bawi :D więc nie mam porównania :) ale jak bylismy u przyjaciół którym w czerwcu urodziła się córka to wogle nie chcial bawic się z ich córką tylko siedział nad malutką i przez tydzień o niczym innym nie mowił :) Ja tez mam młodszego brata i nie raz sie kłucilismy ale po pewnym czasie w ogień bysmy skoczyli za siebie :) Dla tego tez pragnędzidzi i nie ukrywam że mazy mi się córa ale z synka tez była bym szczęsliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ja mam córkę i marzy mi sie nastepna, ale coz , teraz to juz nawet tak nie plote, byleby byl dzieciaczek drugi , upragniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak drugi upragniony jak najbardziej i tego tobie ,sobie i wszytkim na tym topiku życzę :) Uciekam kompu,kopu do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Witak Olaaa wśród nas. Ja też mam jedną córeczkę już 7 letnią i trudno było mi się zdecydować na to drugie, bo córka już taka duża, odchowana i w ogóle, ale z drugiej strony, pragnęłam maleństwa, pragnęłam przeżyć jeszcze raz to wszystko od początku. No i udało się, choć nie od razu. Jestem teraz w trzecim miesiącu ciązy i bardzo się cieszę że się zdecydowałam. Czasami tylko dopadają mnie obawy czy sobie poradzimy, jak to będzie itp. Ale bardzo się cieszę. W poniedziałek idę z wynikami do ginekologa i mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! Wczoraj tak szybko zleciał mi dizen ze ani na moment sie nie mogłam tu pojawic. W srode byłam u lekarza. Moje wyniki są dobre, ciesze sie bardzo. Maluszek ma 12 mm ❤️ widziałąm jak sie tam rusza ( słoneczko moje:D). Dzisiaj byłam w labolatorium zrobic badanie na toksoplazmoze. No i nastepna wizyta za miesiać. Evika wczoraj miałm chyba najgorszy dzien mdłosciowy blee. nawet lodówki nie moge odtworzyc bo mnie dźwiga. Jestem zdana na łaske męza hoihi i córuni -pomaga mi moje słonce małe👄 Witam nowe kolezanki 🌼 amama dobrze ze jestes, OLAaaaaaa ciesze sie ze dołaczyłas🌼 Pozdrawiam wszystkie topikowe dziewuszki kochane moje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa, bardzo Ci współczuję z powodu tych okropnych mdłości. U mnie ostatnie jakby trochę lżej choć zrobiłam się bardzo wrażliwa na wszelkie zapachy, a jak coś mi nie podpasuje to wtedy zaczyna być mi niedobrze. Mój mąż i córcia też bardzo mi pomagają. Gdyby nie oni, to chyba bym sobie nie poradziła. Tylko śpię i bez przerwy czuję się zmęczona. Wizytę u ginekologa mam w poniedziałek i też mam nadzieję że będzie wszystko ok. Cieszę się że u Ciebie z dzidziusiem wszystko ok, trzymaj się i zaglądaj do nas!!! Ciekawe co tam u Bety32, w ogóle do nas nie zagląda, mam nadzieję że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika wiesz ze ja tez o niej ( beta) mysle. mam nadziej ze u niej wsyztsko gra , mogłaby sie odezwac , bo troche sie niepokoje. A u Ciebie tez na pewno wsyztsko jest ok. Zobaczysz w poniedziałek. Zreszta wszystko opowiesz jak wrócisz ja bede czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dzisiaj taka cisza?!?! Ja sobie siedzę dzisiaj z młodym w domku..pogoda straszna i nic się nie che :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Was:) Ja mam córkę ale 1,5 roczną i już chcę drugie:) czasem zastanawiam się cz y dam rade, no ale cóż lata leca a ja nie mlodnieje:D trzeba dzialać. Dziewczyny a ile się już staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja miałam to szczescie zaskocyzc za drugim razem :) Ciesze sie ogromnie i trzymam za wszystkie starajace sie dziewuszki. Uda sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki...Ja właśnie dostałam.Niestety....Kładę z mężem płytki będę później.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa no to super, wysylaj czary aby i nam sie udalo:) Nuska mam nadzieję ze się bardzo nie smucisz:) Koteczek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×