Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

gruszka_złota :):):):):):):) innego podejścia do tematu nie widzę :):):) tak jak pisze Evika77 zrób test za kilka dni :):):) napewno będą 2 mocne krechy evika77dzieki napewno sie kiedys uda pozostaje mi tylko pracowac nad tym i czekać :P:P:P:P mAAm kochana jak tam pisiu mi tu ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKOP MAAM....................12.10.2008..........29.......... .....W-WA IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE JOFINKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE MONIA MAMA..........---------------..........---............------ ------------.. ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE uaktualniam tabelkę :):):) a pozostałe DŻESSI MAAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa. U mnie podobnie jak i u Ciebie. Przez cały weekend zero mdłości, czułam się fantastycznie, a dzisiaj znowu mnie mdli i znowu mi jest niedobrze :( :( Beta32 gdzie ty się podziewasz? Co u Ciebie? mAAm odezwij się do nas! Trzymam kciuki bardzo bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa mój mąz ma iść z małą do lekarza o 10.30, całą noc się kręciła nie mogła spać bolał ją brzuszek...nie cierpię jak jest chora wrrr na dodatek muszę być w pracy mam zamknięcie miesiąca a najchętniej byłabym teraz z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza no właśnie i jakby sie nie udało to będziesz przeżywac ale ale ale głowa do gory moja droga nic sie nie kończy :):):):):):):) czekaj do @ zresztą nie masz innego wyjścia :):):):):) a my bedziemy czarować żeby sie nie zjawiła kisa Iza Evika 🌼 ❤️ nasze kochane mamusie zdrówka dla was i dla waszych pociech i zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeero mdlosci oj jak wam fajnie brzuszki już pewnie zaczynają powoli wychodzić cuuuuuuuuuudnie po prostu :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wieerze ze chcesz byc z mała , rozumiem Cie dobrze. Ale mąz sie na pewno dobrze nią zajmie i na pewno wszytsko bedzie dobrze zobaczysz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza33 ile Twoja córeczka ma lat? Może to tylko wirusowe i szybciutko przejdzie. Nie martw się. mAAM POSZUKIWANA PILNIE LISTEM GOŃCZYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jofika kochana nie mów tak bo mi smutno :) Teraz taka pora że różne przeziębienia i wirusy nas łapią, dbaj o siebie i jak najszybciej wylecz swoją rodzinkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to napiszę i zaraz poczytam bo tak chybciorem was poczytałam :)👄 Dziewczyny u mnie dupa blada jeszcze nie dostałam ,ale cycki bola opuchnieta jestem no i temperaturka spadła :9 bo mam 36.7 :o wiec czekam tylko na @ i cóż nie tym razem to następnym się uda nie ma co gdybac i ryczeć BO JA NA NASTĘPNY MIESIĄC REZERWUJĘ 2 KRECHY:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm super że sie odezwałaś ufff ulzyło mi usta] dziewczyny staraczki widze że grupa nadal zwarta i gotowa do starań hahahahahah i bardzo dobrze w tym miesiacu znowu będa sie domy trzęsły nocami :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANAI_B- my to jednak na tym samym wózku jedziemy hihiii:D a po tem z tymi samymi wózkami :D ja czekam tylko na @ i zobaczę sobie przez miesiac jak tam ta temperaturka wykresik na tej stronce co Evika podawała www.28 dzni .pl powiem ci że w tym miesiacu podchodzę jakos spokojnie do całej sprawy :) ❤️❤️❤️ JOFIKA- witam witam 👄 MAMUSIE ,STARACZKI OGROMNE BUZIACZKI 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co bo do cholerki nad czym tu ryczec i płakać :) przeciesz nikt nam chłopów nie zabiera , ani tym bardziej ich Ś......W iec takie staranka są nawet przyjemne , a tak swoją droga to chyba luz nas moze tylko uratować :) wiec nie chlipiemy tylko działamy bo te 2 krechy czekaja na nas :D👄👄👄 IZA- zdróweczka dla małej :) i kochana do 20 jest jeszcze troche czasu a na poczatku ciazy to często sa obiawy jak przezd @ :D bedzie dobrze 👄 KISA,BETA, EVIKA- przewiduję 0 mdłosci dla was na dzisiaj :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to smutne że tempka spadła :( Ale jeśli mogę Ci coś poradzić to jeśli do jutra nie dostaniesz @, to zmierz też i jutro tempkę, czasem nawet u zaciążonych zdarzają się spadki jednodniowe tempki przed terminem @, ja tak np miałam. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę owocnych staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ok tak zrobię ale wiem że dzisiaj ona przyjdzie @ tak czuje :) ANIA- chłopów nie oddamy :) i co....dzisłamy kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jofika witaj witaj ❤️ Kochana załatw mi znowu ten pyszny soczek , bo mi smakował wtedy! Zachcianke mam na niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- soczek to chyba Evika robiła :) ANIA- ja zamiezam zrobic tak w tym miesiacu nic na siłę , tylko łykam co dzień kwas foliowy i zastosuję dietke nie taka radykalna ale będe jadła duzo warzyw owocow ryb , mniej miecha :) Myslę że jak by co do zawsze zdrowe i dla mnie i przyszłego dzidzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam też kupić testy ciążowe, zawsze wtedy jest łatwiej określić te magiczne dni, ja też ich używała i naprawdę polecam. Tak bym chciała żeby ta górna tabelka się powiększyła tak bardzo bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj koteczek rzeczywiście pomyliłam się, chodziło mi o testy owulacyjne. Ale oczywiście testy ciążowe też później wam naturalnie się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja wyciskałam w weekend soczki z marchwi i jabłuszka. Ale chyba się przepiłam :) Bo teraz na samą myśl o tym robi mi się tak niebardzo. Po prostu chyba przesadziłam z ilością soczku i teraz trzeba przystopować troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×