Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Już jestem:) Ale piękna pogoda u mnie dzisiaj jeju, szłam sobie spacerkiem tak pieknie jest. Kurcze ze szkoły zadzwonili, że młody źle się czuje i puścili go do domu, jakiś pogrom na naszym topiku hm... July witaj kochana, fajnie, ze się odezwałaś, ciąża ciąży nie równa, ja w pierwszej to książkowo chodziłam, a w tej to cały czas coś. Witaj na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk ...puk... jest tam kto? Co tak cicho się zrobiło? wszystkie zapracowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta jestem , jestem, miałam troche pracy ale juz okejos jak tam Twoj syn , co mu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby wszystko ok, nie ma temperatury, na chorego też za bardzo nie wygląda. Dałam mu zapobiegawczo leki i zobaczymy czy coś się wykluje. Dzisiaj angielski ma popołudniu (niecierpi się uczyć) i tak myślę czy ściema nie poszła no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA no mozliwe ze cos sobie umyslął, no ale nie ma co. Zaobserwuj. Tak czy tak mam nadzieje ze bedzie wsyztsko okej. Kurcze ja sie troche uspokoiłam , ale co popatrze przez opkno, a pracuje na przeciw Sanepidu to mi sie ta glista przypomnia wrr Kurcze mam nadzieje ze ze wsyztsko bedzie dobrze. Kurcze musi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa napewno będzie dobrze, zobaczysz. Nie martw się na zapas. A może faktycznie dla świętego spokoju zrób to badanie kału, będziesz wtedy spokojniejsza, zresztą zobaczysz co powiedzą w przedszkolu. A to w grupie Twojej córci wykryli czy ogólnie w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąsnie tego nie wiem u kogo i w jakiej grupie. Licze ze dzisiaj bedize jakas informacja , bo kurcze zas czekac do jutra maskara jakas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę dziwne zrobili raban, a nawet nie wiadomo w której grupie, pogadaj z opiekunką to może Ci powie jak się dowiedzieli o tej chorobie, bo to trochę dziwne jest. Dobrze będzie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mam wielką nadzieje ze to jest bardziej rozdmuchane tylko. I jakos mam wielka nadzieje rózwnieżze to sie nie potwierdzi. Bo niby piwedziałay ze to podejrzenie jest- jeszcze nie fakt. I dzisiaj albo jutro wywiesza informacje. Ech szkoda gadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa to one jakieś niepoważne są bo niby skąd mogłyby wiedzieć, ze to glista ludzka bez dowodu, niepotrzebnie tylko stresują rodziców. Kisa ja też wierzę, że to tylko niepotrzebna panika, trochę sie pospieszyły z tą informacją i tyle, będzie ok. Na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby oby wiesz. Czekam cierpliwie. Głodna jestem jak smok , a nie mam pomysłu na obiad w ogóle. Choc chodzi za mna szpinak czujesz? Chyba sobie zrobie spagetti makaron ze szpinakiem. Matko ale zachcianka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dziwna:) ale co dzidzia chce, dzidzia ma. Ja dzisiaj mam chińszczyznę na obiadek bo jakoś tak mi sie zachciało, hm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta tez bym zjadła pychotka :) Kurcze a ja jeszce w pracy do 16.00 dobrze ze jakies dwa banany mam jakos przezyje. Oststnio sie z bananami przeprosiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedactwo to ja Ci przesyłam cobyś mi głodna nie była, proszę... Ty z bananami a ja z mandarynkami, kurcze mam takie ciśnienie na nie że szok, nikt w domu ich nie je bo jeszcze kwaśne czasem się trafią, a ja nie patrzę, wszystkie zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehheheeee a jedz ile wlezie widocznie tez potrzebujesz Ja mandarynki czasem , bo czasem mnie kłują w żeby jakos :) Chyba w sobote ide na zakupy biustonoszowe , bo cos mi ciasno w moich dzisiejszych. Balony mam a nie piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja tak samo wczoraj powiedziałam do męża i jutro wybieramy się na zakupy. No I trzeba będzie już chyba za spodniami się rozejrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje chyba tez poogladam spodnie , bo dzisiaj znowu nie tylko odpieta siedze ale i chodze odpieta z dłuzszą bluzką Ale mnie to cieszy wiesz ze tak juz teraz bedzie widac ze jestesmy w ciązy. Ach sie rozmarzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, super uczucie, a jeszcze jak się maleństwo wierci to już wogóle. Później strasznie będzie brakowało tego uczucia. No dobrze idę głodomorom moim kochanym obiadek dawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź idź Beta smacznego:). Ja tez sie pomału sprzatam. Do jutra dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam moje panie :) A wy gdzie znikłyscie , wkenndujecie już ;)Czy poleciałyscie po wygraną w LOTTO ????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Hej ❤️ Ja sie witam U mnie moze byc chociaz jakas podrazniona dzisiaj jestem, na wszytskich bucze. Bez kija dzisiaj do mnie nie podchodzic wrrr :P Nawet włosy mi sie dzisiaj nie ułozyły po mojemu Wierze ze z Wami minie wesoło dzien wiec sie nie poddaje. Wstajemy dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam KISA:)👄 Ja tak miałam wczoraj :) omijali mnie wszyscy z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam w przedszkolu ? dowiedziałas się czegos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. A ja dzisiaj mam dobry humorek bo przede mną dłuuuuuuuuuugi weekend aż czterodniowy, oj pośpię sobie za wszystkie czasy. Ostatnio to w ogóle nic nie robię tylko śpię gdy tylko nadarzy się okazja. Kisa a jak w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIIHI:) A ja nie będe spac tylko dzialać :p Evika ja mam chłopa juz od dzisiaj w domku :) zaraz uciekam po zakupki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Ja podobnie jak Evika mam świetny humorek, idę zaraz po odbiór 16zł w lotto (trójkę miałam):) Pieniądze wkońcu przelali mi z firmy ubezpieczeniowej za mój samochód, tylko słoneczka brak. Kisa jak w przedszkolu? Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dzieczyny ze cisza w tym przedszkolu.... zadnej informacji, moze i dobrze. Oby nie cisza przed burzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo skoro u mnie tak jak w LoTTO trzeba trafic to co mi tam :D jak leniuchowac to leniuchowac :) Rany tak jak wy juz bym chciała z brzuszkiem chodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta hej ja jeszce czekam na kase z ubezpieczenia ale wiesz ze mnie sie udało znaleźć sprawce mojego wgniecionego błotnika? Przybajmniej z jego ubezpieczenia pójdzie ufff. dajcie troche Waszego humoru i mnie bo ja zione ogniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×