Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

EVIKA- działamy , działam :D a co wyniknie z tych staranek to sie okarze niebawem :D no to kochana pierwsze lody przełamałas :) z prezezami pujdzie łatwo , a co najwazniejsze twój humorek się poprawi bo już się stresować nie będziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo witaj maam , sie troche zapracowałam i nie zauwazyłam ze pisałas. Super ze jestes i ze działasz. Ja trzymam za Was dziewczyny, bo tabela mogłabt troche przytyc nie tylko my :P Evika ja waze juz 2 kg wiecej ołoł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj marzę kochane o tej tabeli mamusiek :) Nie wiem czy to dobrze że działam z slubnym bo te gardło mnie boli i może nie powinnam jak myslicie ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JOFIKA.................._________..........29........... .....W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ magdafikus.............06.11.08..............32......... .......ŁÓDZKIE ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE amama.................----------------....... 34 ...............MAŁOPOLSKIE. DŻESSI.................. --------------..........31...............WIELKOP IZA33....................--------------..........33..... .... ....PODKARPACKIE KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE WODNISIA..............20.11.2008..........36............ ...ZACH-POM MONIA MAMA..........24.11.2008...........35..................POMOR SKIE mAAm...................24.11.2008/6.12....29............ ......W-WA... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tak ANIA_B- powinna testowac , a wogle się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa wyobraź sobie że ja też przytyłam 2 kg. Ale fajnie idziemy razem :) mAAm jeśli nie masz temperatury, tylko gardełko Cię pobolewa, to ja myślę że spokojnie możesz działać, no i muszą być efekty!!! Tak bym chciała abym Wam się udało, abyście mogły szybciutko do nas dołączyć :) Trzymam za Was bardzo mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ania czasem przez tę zmianę pracy nie zaprzestała staran ?? A gdzie jest Beta? July?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o ANIE_B to chyba racja że cos miala tam z pracą i moze zaprzestała działań no ale miała do nas klikac i co ....cisza:( Ja temperatury nie mam , tylko mnie te gardło boli :( Evika - a powiec mi ty moj osobisty doradco od tempki jaka jest jak jest owulacja :o??? bo mnie wczoraj bolał ten brzuch tak jak na okres i prawy jajnik a tempkę mialam 37.oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm wysoka ta Twoja tempka jak na owulację, ale może to od gardła. Mierzysz codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no własnie nie zabardzo mi to wychodzi :( Aby tak co dzień sprawdzać :( a jaka powinna byc przy owulacji ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Npisałam meila do ANI_B to może się odezwie :)to dam wam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mam jeszcze jedno pytanko jaka jest ta szyjak jak jest owulacja twarda, mieka otwarta, zamknieta bo to to juz absolutnie czarna magia dla mnie :o?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tAk wogle to teraz tez mnie boli jak na okres tak lekko podbrzusze i prawy jajnik mam mokro i szyjka chyba otwarta i mieka nie wiem bo nie znam sie na tym i śluz taki ni to bialy ni przezroczysty i kleisty taki troche ciagnacy :o rany sama juz niewiem opindolcie mnie bo znów fiksuje :o Zrobiłam sobie herbatkę z cytrynka i miodem jak macie ochote to zapraszam :D \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm przy owulacji tempka powinna być niziutko a dzień później powinna wzrosnąć do góry.Ale nie przejmuj się tym, przy przeziębieniu wszystko może wyglądać zupełnie inaczej. mAAm śluz płodny to jest śluz wyglądający dosłownie jak białko jaja kurzego - jest prawie identyczny konsystencją i kolorem. A w dniach płodnych szyjka powinna być mięciutka, bardzo mięciutka. Kochana nie przejmuj się tylko działaj a napewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - to ja i wczoraj i dzisiaj mam mieką A dzisiaj 23 dc:o temka dzisiaj to moze taka za dokładna nie jest bo dzisiaj sie budziłam troche w nocy :o a ten jajnik to mnie własnie teraz napindala :o Jejku jak ja zaskoczę ????TO NORMALNIE WAS WSZYSTKIE OZŁOCĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskoczysz zaskoczysz mAAm. Innej opcji nie ma!!! Trzymam kciuki bardzo bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- no skoro tak mówisz i tak mocno trzymasz kciuki to ja innej obcji nie biorę pod uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym.........:o:o:o:o ..........a może ja już saskoczyłam .....i nic o tym nie wiem :p:p:p:p hihihihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrr ZASKOCZYŁAM MIALO BYĆ!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm prosze!!!!!!!!!!!! Musi się udać!!!!!!!!!!!!! Musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- juz pisałam że innej obcji nie przyjmują :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrrrrrrrrrrrrrr PRZYJMUJĘ miało byc co sie dzisiaj dzieje ze mną :o IZA - wpisz w tabelkę kiedy powinna być twoja @ co byśmy wiedziały kiedy będziesz mogła testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny...Maam wpisuje się do tabelki...a herbatę z cytyna to bardzo poproszę - też czuję się nie najlepiej, katar , ból gardła, głowy - martwię się żeby mała się nie zaraziła - dzisiaj kupuje kilo czosnku ;) mleko i miód musi pomóc :) NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JOFIKA.................._________..........29........... .....W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ magdafikus.............06.11.08..............32......... .......ŁÓDZKIE ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE amama.................----------------....... 34 ...............MAŁOPOLSKIE. DŻESSI.................. --------------..........31...............WIELKOP IZA33....................28.11.2008..........33..... .... ....PODKARPACKIE KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE WODNISIA..............20.11.2008..........36............ ...ZACH-POM MONIA MAMA..........24.11.2008...........35..................POMOR SKIE mAAm...................24.11.2008/6.12....29............ ......W-WA... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Jak wasze samopoczucie? Ja jestem dziś bardzo śpiąca. Obudziłam się o 2.00 nad ranem i już nie zasnęłam do rana. Teraz boli mi głowa i chce mi się spać. Nie wiem jak wytrzymam do 15.00 A co u Was kochane staraczki i mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam kobitki :D Mnie gardło boli :o ale temperatury nie mam nawet kataru :o chodzę jakaś śpiaca i leniwa choc za oknem piękne słonko :) Dzisiaj mam zebranie rady rodziców w szkole i aż mnie zalewa postaram sie urwać z niego wcześniej bo nie mam siły siedzieć nas nim ( a czasem trwaja do 22.30 :o) W czoraj ze staranek były nici :( bo oboje padlismy spac jak dwie kłody :o Ogolnie mowię wam najchetniej to bym spała i spała normalnie same mi się oczy zamykają :o Dzisiaj chciałam sprawdzic rano tempkę i jak na łośc przy strząchaniu termometru wyleciał mi z ręki i walnoł w scianę :o na szczęście się nie zbił ale jakos nie mialam zaufania go sobie wtykać :o więc muszę sobie kupić nowy. Mowię wam chyba szykuje mi sie dzień do dupy :( IZA - To życzę zdrówka :) i pytam jeszcze raz bo chyba nie widziałąs posta jak pisałam :) MASZ KONTO NA NASZEJ-KLASIE ????JESLI TAK TO DOPISZ SIE DO NAS BO MY W WIEKSZOSCI JUZ TAM JESTESMY :) daj znac to wkleję linka z naszą klasą👄 EVIKA- a co dzisiaj u pani :)👄 KISA- halo, halo:)👄 BETA- gdzies znikła:(👄 JULY👄 WODNISIA- gdzie te staranka ??co ???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej - ja właśnie jestem po rozmowie w pracy....stwierdziłam że nie będę dłużej czekać bo może się okazać że któregoś dnia nie dam rady przyjść do pracy a nie chce kłamać przez telefon że mnie grypa bierze czy cuś...albo jak będę musiała zrobić rano badania i wiadomo że się spóźnie to ściemniać że są korki...także już jest po - i cieszę się - bo jakaś spokojniejsza jestem...A jutro wizyta u gina i pewnie masa badań do zrobienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czołem dziewczyneczki! :D Ja dzisiaj pracuję w domu z racji znowu \"smierdzących\" oparów czy co to kurna jest na tym dachu hali- opowiadałam wczesniej. Szefowa powiedziała ze mam isc do domu bo w biurze jak w lakierni normalnie. No i siedze w domu tzxn. wiecej leze i przygotowuję sie do dzisejszej wizyty u gina. Nie moge sie doczekac 17.00. Trzymajcie za mnie kciuki.Przesyłam całuski dla kazdej. Maam zyczęCi zdrówka i Tobie Iza tez nie dajcie sie dziewczyny ! Evika ❤️ przyjdziesz do domku od razu nyny:) July ❤️fajknei ze powiedziałąs juz w pracy :) beta [serce} gdzie jestes? Tęsknimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u gina. Napisz jak wizyta i jak rośnie maleństwo. mAAm oszczędzaj się kochana, żebyś się nam za mocno nie rozchorowała, bo awansik w tabelce czeka :) Ja przymierzam się dzisiaj do powiedzenia o ciąży prezesom, tylko cały dzień ich nie ma w biurze, gdzieś \"latają\" i nie wiem czy ich dzisiaj złapię. Troszkę się stresuję :( Może dlatego że są to faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nic się nie martw - ja tam wolę że mam dyrektora i kierownika faceta - jakoś z babą chyba trudniej byłoby mi się dogadać. A tak pójdziesz powiesz i już - będziesz miała z głowy - zwolnić nie mogą Cię zwolnić więc luz. Dobrze będzie - trzymam kciuki! Kisa Tobie i zazdraszczam i współczuje - fajnie siedzieć w domu ale pracować już nie bardzo. Powodzenia na wizycie - napisz od razu jak wrócisz co i jak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nic sie nie bój i nie stresuj. Poiwesz i juz i na pewno bedzie dobrze. ZyczęCi zebys szybko to miła za sobą, bo to czekanie chyba bardziej stresuje niz to poiwedzenie. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×