Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ja mam na 16tą. Wydaje mi się, że zrobi mi USG ze względu na te łożysko. Super, ze już znasz wstępnie płeć, zapewne fajne uczucie. Kisa a ile płacisz za 3D/4D? Mój gin też ma takie USG i jak z nim rozmawiałam na ten temat to powiedział, że on woli robić normalne USG a nie trójwymiarowe, bo na takim też można zobaczyć czy dziecko dobrze się rozwija, no ale zapewnie jakbym go przycisnęła to zrobiłby mi też takie USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje oznajmę po 20tc jak bedzie na 100 pewne ;) Beta ja za 3d/4d płace 180. W tym płytka i zdjecie. A pewnie Beta w pierwszewj ciązy moj gin miał zwykłe USG , jeszcze tam o zadnym 3d/4d nie słyszałam i tez dobrze było. Wszystko bedzie dobrze i bedziemy miec zdrowiutkie sliczne bobaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie to o moim teście wiecie tylko Wy - ładnie kisa ;) ja sie tak nie bawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ty nie dobra, my tu już z ciekawosci wychodzimy Ty uparciuszku:) Kisa powiem Ci, że niedrogo płacisz, bo ja za zwykłe 130zł. Ale teraz na wizycie będziesz już miała połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta nie dopiero w 20 tc mam przyjsc ( bo to inny gin jest z tym 3d/4d- kolega mojego) moj ma zwykłe:) a 18.12 mam normalna wizyte , taka jak co miesiac , mam wyniki badan itd. USG pewnie tez zrobi , bo on na kazdej mi robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ciągle myślę jak moja córcia w przedszkolu , ona tak przeżywa Mikołaja ...jak wszystkie dzieci ale to cudowne ...ciekawe kiedy trzeba będzie ją uświadomić że Mikołaj nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bo cośik mi się niezgadzało, ale teraz już wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę się pochwalić, że już mam prezenty prawie dla całej rodzinki! tylko mąż mi został niestety i nagrosze jest to, że nie mam pomysłu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie myślałam o prezentach pod choinkę, po prostu to zależy od tego czy zjedzie się rodzinka z Lublina czy nie. Wtedy będę wiedziała ile mogę przeznaczyć pieniążków na prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko dla mojej córci dla Mikołaja, a pod choinkę hmm jeszcze nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dziewczyny po córcię ależ jestem ciekawa jej opowieści i jeszcze dzisiaj ma spotkanie w umiałkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - napewno córcia będzie zadowolona i pod wrażeniem spotkania z Mikołajem. Bądź dobrej myśli. Dla niej to ogromne przeżycie ale napewno będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko prezenty na Mikołaja dla mojej małej. Nie mam jeszce pod choinke , no i nie mam prezentu dla męza , a ma urodziny 14.12 :) Moze popatrze jutro za czyms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :))! Ja dopiero teraz zdołałam zasiąść przed kompem ale pewnie tylko na chwilkę...Od rana mam mlyn,najpierw z bratem po prezent dla mamy bo ma dzis imieniny(kupilismy jej maszynkę do mielenia elektr bo marzyla o takiej;)),potem moja papierowa robota,potem moi mężczyzni wrocili i musialam ich nakarmic no a teraz na 17 na imieninki lecę tylko z synusiem bo nasz tata pracuje do 20:(. I tak mi zleciało... Czytalam pogaduszki wasze dzisiejsze ,przemiłe,troszkę pozniej tez napisze o porodzie swoim i mojej siostrzyczki(bo z nią rodziłam :))-jej mąz był zsikany ze strachu:). No i mam smutną wiadomosc- dostałam okres:(:(:( 3 dni za wczesnie !! to sie nie zdarzało bym miala wczeniej,a miałamduzą nadzieję ze to tym razem,miałam wszystkie ciążowe objawy ,ale widocznie ciąży urojonej... na nic zdał sie wiesiolek, świeca przez 20 min po i różne cuda;)chyba prolaktynę zrobię w tym miesiącu i TSH..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie dam rady teraz klikac bo minet nie chodzil bo byla awaria i prondu nie miałam dopiero mnie wlaczyli i musze robotę nadgonic :( a wolala bym z wami sobie gadać :) ale jak sie obrobie to doczytam na spokojnie i naturalnie poklikam KOCHAM WAS WSZYTKIE ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opadłam z sił,mam jakiś sadek formy..Mój mały właśnie wylewa łzy krokodyle bo nie chce przepisać wierszyka z książki(muszę mu zadawać bo on słabo pisze), nie pomaga straszenie ze mikołaj nic mu nie przyniesie,ze bajek nie obejrzy ,że gry pozabieram...skaranie boskie!!1 mam małego leniucha w domu;).......uwaga.... uf chyba przemyślał bo zaczął coś robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj po-la. Nie martw sie tym ze dostalas @, nastepnym razem się uda, zobaczysz. Piszesz że chcesz zrobić sobie badanie hormonków. Napewno po wynikach się uspokoisz. Ja też miałam okresy jak w zegarku, regularne jak nie wiem co, kiedyś rozmawiałam ze swoim ginekologiem i powiedział mi że w takim wypadku hormony napewno są w normie. Jestem pewna że uda się Tobie trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D pewnie juz chrapiecie i na drugi bok się przekrecacie :) ja dopiero niedawno skonczyłam pracowac caly czas wyłańczali i włanczali prad bo jakas awaria była a ja jak na złość laptopa nie miałam podłaczonego i bateria siadła i juz jestem tak padnieta że na oczy nie widzę :( Więc tak szybciorem ja miałam poród rodzinny i rodzilam razem z misiem po mimo CC :) dzielnie wspierał mnie też mój 15.5 brat :D więc ja tylko taki poród widze dla siebie:D POLA- przykro mi że dostałaś @:( ale wiem że ten cykl bedzie twój :D ja tez myslałam że sie uda ale dupa kupiłam testy owulacyjne i zobaczymy może to coś da :) BETA❤️KISA❤️EVIKA❤️JULY❤️ ciesze sie że wam mdłosci ustepują :)i że mozecie już cieszyc się smakiem i zapachem i czekam z utesknieniam na wasze zdjecia pociech :) WODNISIA- tym razem sie nam UDA:) NUSKA- mam nadzieje że wszystko sie ułoży i ze los bedzie wm sprzyjał i finasowo i dzidziusiowo z całego serducha ci tego zycze ❤️ IZA- mamusiu :) jak ty sie czujesz skarbie mdłosci już sa :D uciekam lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczymy :) Dzisiaj rano powtórzyłam test i powiem Wam, że nie mogłam spać ...obawiałam sie troszkę ...ale wyszły dwie kreski :) Dzisiaj zakupy bucików na jutrzejszego Mikołaja dla męża :) a dla mnie krem na rozstępy ;) We wtorek dzwonię do gin żeby umówić się na wizytę. Maam mdłości nie ma ale zgagę już długo wrrr i pieri bolą ..Moja córcia wczoraj przyszła niezadowolona bo Mikołaj to była Pani przebrana za Mikołaja- mogli się bardziej postarać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewcyzny! No a u mnie wieczór i kawałek nocy wymioty mojej małej , poźniej gorączka :(. To dopiero pech bo dizisaj Mikołaj w przedszkolu. Tak mi jej zal , no ale nie moge ryzykowac. Na 11.00 mamy wiziyte u pediatry. Mysle ze to tak grypa zoładkowa. Az sie boje o siebie i dizdzie, ale jestem dobrej mysli. Iza faktycznie Mikołaj kobietą :( Ale ciesze sie ze te buciki i dwie kreseczki ❤️ ale fajnie. Opowiedz poźniej jak tam minka męza:D Maam pewnie teraz odsypia wczorajsze zarwanie nocy pracą:P July, Evika, POla, Beta całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa bardzo mi przykro, że mała jest chora i jeszcze ten Mikjołaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Iza33 - Cieszę się że masz dwie śliczne kreseczki. Daj znać nam wszystkim jak zareaguje Twój mąż na tę wspaniałą nowinę. A kobietą przebraną za Mikołajem się nie przejmuj - widać teraz panuje taki zwyczaj, bo u mojej córki rok temu w zerówce była identyczna sytuacja. Córka przyszła zła z przedszkola i powiedziała mi że nie było żadnego Mikołaja, bo to kucharka była przebrana i dzieci ją rozpoznały. także chyba teraz taka moda na Mikołaice :) Kisa - przykro mi że córeczka chora, ale zdrowie ważniejsze. Daj znać jak wrócisz od lekarza. Mam nadzieję że to tylko malutki wirus i szybko jej przejdzie. Uważaj też kochana na siebie abyś się nie rozchorowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jeszcze raz wielkie gratulacje - ale mąż będzie miał super prezent - ja cały czas pamiętam jak swojemu powiedziałam w dniu moich urodzin - myślał że zrobi mi niespodziankę zapraszając do knajpki wszystkich naszych znajomych a tu ja zaskoczyłam go jeszcze bardziej. Nie mógł uwierzyć! Napisz jutro koniecznie jak małż zareagował... Kisa, przykro mi że mała jest chora...teraz mnóstwo dzieciaczków choruje z tego co słyszę nawet od koleżanek w pracy - co drugie dziecko chore i na antybiotyku :-( A wczoraj mama powiedziała mi że usłyszała w TV że to dopiero początek - idzie do nas jakiś zmutowany wirus i połowę ludności może zaatakować :-( Cholercia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ja nie śpie tylko pracuję :)od raneczka juz wielki kubas kawy \\_/> wypiłam :) dziecie mam dzisiaj w domu bo ta woda w szkole ma być dopiero o 14.00 a on na 12.30 wiec piersza zmiana siedzi na swietlicy wiec stwierdzilismy z męzem że niech ma dzisiaj dzień wagarow :D bo ma dzisiaj religię , wf, 2 plastyki , i anglik wiec jak by co to nic nie traci bo z anglika i tak ma 6 wiec mu się upiekło dzisiaj :D Ja mam jeszcze @ bo mnie to zawsze 7 dni trzyma jeszcze za przeproszeniem troche się leje ale mam nadzieję że juz dzisiaj sie skończy, a najpoxniej jutro rano :D bo juz staranek sie doczekac nie mogę zresztą mój slubny też :D bo juz wczoraj mieł ochotę ale niestety :o IZA- jeszcze raz tak już oficjalnie GRATULUJĘ II KRECH❤️ i czekam na relację z bucikowej akcji :D KISA- duzo zdrówka dla córuni ❤️ i kup moze orsalit ( jest w róznych smakach i przy wymiotach, grypie zoładkowej dawał mi go pediatra bodobrze dziala na układ) EVIKA- jak ty dzisiaj sie czujesz ?? JULY- rany nie strasz ja tak chorubsk nie nawidze a tu jeszcze jakies mutanty:O WODNISIA- buziole staraczko👄 BETA- a co u pani ?? NUSKA- jak tam twoja @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×