Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika po wizycie melduj ciotką co i jak...Dziewczyny jeszcze chwilkę, ja znikam 14:15 ależ mam lenia dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak ja Ci zazdroszce ze o 14.15 wychodzisz ja juz wyprosiłąm szefowa zebysmy o 15.00 poszły bo ja na stojąco spie. Tyle dizisaj papierów zrobiłąm ze nie jestem pewna czy tam błędów nie ma :( Spaaaaaaać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooo muszę.....na nogach trzymam mnie mysl ze z moją Kinulką jest juz dobrze ....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja musze uciekac do obiadu :( EVIKA będę i czekam na wiesci o dzidzi kliknij prosze jak przyjdziesz jak tam rosnie perełka :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!Ja już jestem po wizycie u ginekologa. Dzidzia rośnie jak szalona, machała do mnie rączką :) Ma już prawie 11 cm i kręciła się i wierciła w tym moim brzusiu że aż miło było oglądać to na monitorze. ;) Cudowne uczucie :) Doktorek nawet śmiał się i pokazał mi że właśnie mrugała do mnie oczkiem. ;) Niestety co do płci to muszę poczekać do stycznia, bo gin wychodzi z założenia że nie warto informować pacjentki wcześniej przed 20 tygodniem, bo pomyłki wtedy zdarzają się bardzo często. Tak więc około 10 stycznia może dowiem się już napewno kto tam zamieszkał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- bardzo się ciesze :D i przyznam że to już kawał dzidzi :D i jaka kontaktowa tu rączka macha tu oczko puszcza czyz by to chłopiec ?????Buziolki {usta] tego to niestety dowiemy sie po 10 :(dopiero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA MAM COS DLA WAS NA MIKOŁAJKI :D _____________ _/\\_ ______________ > _< ___________o`* o.@*o`. __________.\' \'*Q o *o@ __________( () o*o* @ o\'. _________.-\' o *0_Q.-\'-o) _________.\' 0 Q @0@ ()* `-. ________* @ o*o @. ‘Q * o ) _______o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _______.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _______*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ______* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ______(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. _____o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. _____.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ ____.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' ___* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' ___\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* ___;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o ___.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. ___* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* ___;\'-.__@_Q . 0 () oQ * @ o * Juz Mikolaj grzeje sanie. Czego pragniecie niech sie stanie. Każde z marzen skrytych w głębi Swiety Dziadek może spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam piękna choinka... Chciałam podzielić się z wami dziewczynami wydarzeniami z wieczora. Już wczoraj chciałam powiedzieć mężowi ale wytrzymałam...Dzisiaj był zaskoczony ...mocno mnie przytulił i zakręciła mu się łza, wiem że nigdy tych Mikołajków nie zapomni...ale z drugiej strony miał żal, że od razu mu nie powiedziałam ... i jak tu wszystkim dogodzić :) myślę że muszą emocję opaść ja sama jeszcze nie mogę przyzwyczaić sie do myśli, że jednak sie udało...Wieczorem mieliśmy gości i mąż już śpi ciekawa jestem co jutro rano powiem...drugie dziecko to przewrócenie całego życia do góry nogami ale...bardzo tego pragnęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA JA NIE MAM SŁÓW:D Bardzo się cieszę i ślę 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza serce ściska normalnie. Pozdrawiam Cie cieplutko i przytulam :) Evika czytałam wczesniej Twoja wypowiedz. Całuje mocno i ogromnie sie ciesze z Twojego szczęscia. Byle do maja no nie? ;) Maam dzięki za choinke cudna jest, tak jak Ty ❤️ Sciskam wsyztskie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i znów poniedziałek ...:( ale niedługo święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! I znowu poniedziałek. Brakuje mi jakoś dzisiaj humorku ;( Nie wyspałam się w nocy i teraz ciężko siedzieć mi w pracy. Muszę iść do fryzjera bo już nie mogę patrzeć na te swoje odrosty ;( mAAM dziękujemy za choinkę, jest śliczna i od razu milej na serduszku :) Kobietki dziękuję że cieszycie się moją kruszynką. Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki Kochane❤️ U mnie okej. Cos mnie tylko noga pobolewa przy chodzeniu dosc mocno tak przy udzie, bede musiała o tym wpsomniec u lekarza Evika włosy zrobie przed samymi swietami , ale kurcze wierz mi ja tak samo jak Ty nie moge na siebie patrzec. Mam ciemne włosy i 3 cm odrosty blond szok!!! Jakos wytrzmam jeszce te 2 tygodnie :( Iza ❤️ Reszta dziewczyn gdzie jestescie ? Jak tam od poniedziałku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa a ja umówiłam się do fryzjera na czwartek, już dłużej nie wytrzymam. Zaczyna się piąty miesiąc ciąży, myślę że jest już bezpiecznie farbować włoski. Może samopoczucie będzie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny próbuje umówić się do lekarza, chciałam najpierw do znajomego, który był przy moim pierwszym porodzie i wspominam to bardzo dobrze- pomimo że początkowo się go krepowałam ale bardzo mi pomógł - porad praktycznie bez bólu :) ale niestety nie jest już na oddzale w szpitalu :( jutro mam dzwonić do innej lekarki - nowej jeszcze u niej nie byłam ale czytałam na forum bardzo ją sobie chwalą ...sama nie wiem...mam jeszcze znajomą moich teściów ale ja osobiście ją za bardzo nie lubię - wprawdzie prowadziła moją pierwszą ciąże i jak dostałam plamienia to przyjęła mnie od razu w domu...sama nie wiem :( pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika bez amoniaku farbuj. Tak mi mówił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moze spróbuj do tej nowej, zobaczysz jak jest i czy Ci spasuje. Po co chodzic do kogos kogo nie lubisz. zauwaz ze bedziesz u niej przynajmniej 9 razy wiec po co z niechęcią? Jesli nowa nie spasuje , spróbujesz te znajomą od tesciów albo poszukasz jeszce kogos innego. Głowa do góry! Na pewno ktos odpiwedni sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Chciałabym się do Was przyłaczyc. Staramy sie z mezem o drugie dziecko. Mój synek ma 5 miesiecy. Teraz chcielibysmy miec córeczkę. Obecnie jestem w 15 dniu cyklu wiec przytulanko trwa. Zobaczyny co z tego wyniknie. Staramy się dopiero piewszy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina witaj :) Z nami napewno Ci sie uda :) Kisa nie mówiłam małej bo wszystkim by powiedziała :) najpierw muszę iść do lekarza, powiemy jej w wigilię i reszcie rodziny też...ale rozmawiam z nią o tym, że będzie starszą siostrą itd...ale i tak mam przeczucie, że będzie zazdrosna ale mam nadzieję że będzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza na pewno bedzie dobrze. Córa bedzie szczęsliwa jak nie wiem zobaczysz.... A w wigilie fajny czs na ogłoszenie .... super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr mam jechać w środe na zebranie zarządu do Warszawy ....nie mam ani ochoty ani nastroju oby nie...i jeszcze nie mam w co sie ubrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Iza a musisz? Moze jakos uda sie ominąc .... Kurzce jakby wiedzieli o ciazy moze by odpuscili , no ale tak szybko to pewnie im nie powiesz w pracy.... ale jakby co to ubiór na pewno jakis wymyslisz :D Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Witaj malina. Z nami napewno Ci się uda zobaczysz. Iza33 - w Wigilię taka nowina to naprawdę świetna pora i wymarzony prezent pod choinkę - napewno wszyscy będą uradowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa no własnie nie chcę na razie nikogo informować...na 100% dowiem się jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio tak myslałam Iza , ale trzymaj sie. Zyczę Ci zeby po Twojej mysli poszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×