Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gratulacje dla kolezanki Maam , a filmiki o dzieciach słodkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- dziękuję :) A flmiki sa faktycznie słodziutkie więc wam wklilam dl tego :) A gzie reszta pan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JEST JESZCZE KTÓRAŚ ????????????????????:o Słuchajcie to u mnie sprawa się rypła :O czekam na waszą radę @pojawila sie 29 .11 i powinna się skonczyc 2 dni temu ale od 2 dni mam lekkie plamienie ( wydaje mi sie ze mi sie @ TROCHĘ wydłuzyła , boli mnie tez prawy jajnik ) po mijam juz to że jestem chora :o ale poszłam do kibla i wziełam tes owulacyjny a tam 2 krechy :o a to dopiero 11dc i jeszcze te plamienie :o 1 krecha jest bardzo widoczna druga troszkę jasniejsza ale nie muszę się dopatrywać bo widać ją jak wół!!! i co ja mam o tym myślec :o czy to mozliwe ze jeszcze mi się @ nie skonczyla a tu już owulacja ?Rany co mam robic bałamucic chłopinę czy go meczyć czekam w nerwach na odp.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć MAAm. Może pownnaś zrobić test ciążowy, czytałam że gonadotropina kosmówkowa jest podobna do LH i moze dlatego ten test tak wyszedł...cholibka dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Kurczę mAAm, nie słyszałam o takim przypadku. Może naprawdę zrób test ciążowy. Dziwna sytuacja, nie wiem sama co Ci poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM podejrzewam że dzisiaj jak zrobisz test owulacyjny to kreseczka będzie jeszcze widoczniejsza i wyraźniejsza, jeśli nie jesteś w ciąży to podejrzewam że rzeczywiście powinnaś brać mężusia do roboty i starać się o dzieciątko. Ale ogólnie to jest bardzo dziwna sytuacja, ale bardzo możliwa. @ miałaś bardzo długą a tu zaraz i występuje owulacja. Ja na twoim miejscu zrobiłabym dzisiaj teścik owulacyjny i jeśli kreska wyjdzie ciemniejsza to bym mężusia siłą do łóżka zaciągnęła ;) Testy owulacyjne mogą wychodzić pozytywnie kilka dni, a nie tylko jeden, także powodzenia mAAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...Maam dziwne to faktycznie ale napisz kochana co zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej dziewczyny! Wcinam śniadanie własnie i sie witam :) Co tam słychac u Was ?? Iza ? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa miałam okropny sen ...brrr ale dlatego, że wczoraj ogladałam film ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nabazgrałam sie tyle i mi ucieło :( jeszcze raz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Ty teraz nie oglądaj jakichs strasznych filmów, Straj sie lekkie i przyjemne. Tak samo z muzyką słuchaj dobrej dla Ciebie miłej, otaczaj sie ładnymi obrazami. Staraj sie byc wyluzowana. Wiesz ja tez mam kilka zaległych filmów , ale wiem ze są mocne , takie psyhologiczne i narzie ich nie zobacze , nie ebde sie straesowac i siedziec w napieciu. Poczekam i obejrze po porodzie. Dbajmy o siebie. A o koszmarze juz nie mysl, to tylko sen:) Przesyłam Ci słoneczko które własnie swieci u mnie i buziki dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ze ja tez Iza. Widziałąm jej wpis i tez mnie to zastanawia troche dziwna sprawa. No nic mam nadzieje ze nie długo sie odezwie :) Beta tez sie nie odzywa juz długo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - czytam czytam ale jakoś nie mam weny do pisania...dzień ciągnie się za dniem a ja bym tylko spała...a to niestety niemożliwe :-( Pytanie do naszych najbardziej zaawansowanych ciężarówek - do kiedy chcecie chodzić do pracy? Bo ja jak na razie myśle o jakimś zwolnieniu żeby troszkę odpocząć i odespać... mAAm daj znać co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July.. a nie możesz wziąć parę dni wolnego?, odpocząć troszkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie pare dni wolnego zawsze cos , iza ma racje. Mnie tak na poczatku męczyło tez chciałam isc na zwolnienie , ale jakos przetrzymałam , a teraz czuje sie dobrze i narzie bede pracowac dopoki sił mi starczy :) Daj Boze 🌼 W pierwszej ciązy pracowałam do 7 miesiaca poźniej poszłam na zwolnienie, musiałam , bo czesto przeziębiona chodziłam i lekarz powiedział ze mam sie w koncu wyleczyc i od razu wypisał miesiąc i poźniej drugi. Poza tym twardniał mi brzuch wczesniej i brałam fenoterol - chciałam juz odpocząć wszak to juz zima była - rodziłam w marcu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! U mnie też dzisiaj śliczne słoneczko, aż żyć się chce :) Ciekawe co u mAAm? Czekamy z niecierpliwością na jakieś wieści. July jeśli chodzi o ciążę to ja podobnie tak jak i kisa będę chodziła do tej pory aż starczy mi sił. Planuję chodzić do pracy do samego końca jeśli oczywiście wszystko będzie w porządku. Iza33 nie oglądaj strasznych filmów, nie możesz dodatkowo się stresować i my na to tobie napewno nie pozwolimy. Po prostu po dobranocce musisz wyłączać telewizor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :D Ja teraz tak szybciorem bo muszę młodego do szkoły odstawić :) więc tak troche mnie boli jeszcze zoładek ( ale wiadomo chora jestem) wczoraj gadalam zmeżem ze to jakos tak dziwnie z tym testem a mezus nie wiele myslac wziol się za staranka :D ale musze wam powiedziec ze to tak troche dziwnie wyszlo bynajmiej mi sie tak wydaje :o rozmawiałam wczoraj z kolezanką i ona powiedziałam mi to samo co Evika i nakazała abym wrazieczego zrobiła test ciązowy :o a co fajniejsze wczoraj gadałam z mamą i pytała się jak ja się czuję to jej powiedziałam a ona czy ja w ciazy nie jestem na co ja że nie bo własnie mi sie okres konczy a nawet mam go 2 dni dłuzej :o a ona ze jak była z moim bratem w ciazy to miała normalnie okres do 3 miesiaca i ze 2 pierwsze były normalne a 3 był juz słaby :O cholera to mnie normalnie pocieszyła :( Ja dzisiaj o 16 zrobię znów test owulacyjny,i zobaczę co mi pokarzez i oczywiscie dam wam znać :) Teraz idędo szkoly z synem więc poklikam za jakies 1.5H w domku to kliknę wkleję wam może fotę wczorajszego testu i same zobaczycie :) Bola mnie jeszcze cycki bo są nabrzmiałe więc może to faktycznie owulacja ?!Ja to normalnie stwierdzam że jakas lewa jestem i normalnie w instystucie powinni mnie badac jako dziwny przypadekOd co :D BUZIAKI DLA WSZYSTKICH 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm czekamy na wiadomości od Ciebie. Jak wrócisz to daj znać co i jak z teścikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm dla pewności zrób test ciążowy bo kto wie, kto wie... Dziewczyny a co Wy takie pracusie że chcecie pracować jak najdłużej się da? Ja to na pewno się wyłamie - wolę posiedzieć w domu i porozkoszować się moim stanem, pospacerować, poczytać...no i spędzić czas z synkiem - bo teraz wciąż mi go za mało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July ja bardzo lubię swoją pracę i dobrze się czuję wśród ludzi, wśród znajomych z którymi pracuję. Ja np wychodzę z założenia że jeszcze i tak nasiedzę się w domu, a że pracuję w godzinach 7.00 - 15.00 i do tego jest to praca biurowa także nie czuję się za mocno zmęczona. Ale oczywiście July jeśli chcesz posiedzieć w domku i czujesz taką potrzebę to jak najbardziej powinnaś zastanowić się nad wolnym. Organizm każdej z nas napewno indywidualnie czuje czego potrzebuje, tak mi przynajmniej się wydaje. Buziaczki wszystkim kobietkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July ja lubie pracowac . Lubie byc miedzy ludzmi wiedziec co sie wokól mnie dizeje. I mimo czasem duzej bieganiny cieszę sie i rozkoszuję moim stanem. Nadal spotykam sie z przyjaciółmi i znajomymi i pracuję , Ciąza mi w tym nie przeszkadza. Czytam tak jak mówisz( wczoraj skonczyłam nawet jedna cegłe wczoraj, dzisiaj zaczynam nastepną ksiązke) i zajmuję sie córunią. Poki co daję rade i oby tak dalej. Zycze sił i radosci kazdej znas w tym niesamowitym cudnym stanie. ❤️ Bużka July dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuje jakis oryginalny przepis na sałatke , mam w niedziel imprezke urodzinową mojego męzula. Mam kilka pomysłów ale moze macie jakis hit ostatni :P Wiem ze jest mase przepisów w necie , ale co polecone przez ukochane kolezanki z topika to co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×