Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika ...wiesz to nasza druga wigiliia w naszym domu i wszyscy już w tamtym roku patrzyli na mnie...pytali ciągle kiedy drugie dziecko itp ...denerewujące te pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA a teraz wszytskich zaskoczysz hehhe , ale bedzie super. Pomysle o Tobie w wigilie ❤️ zreszta o kazdej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z wami tak czas szybciej leci :) już 12:00 hurraa....ja tak nie lubię poniedziałków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) to znowu ja .... :) BUZIAKI DLA WSZYSTKICH :) GRATULACJE Iza33 :) super, że Wam się udało ... i to tak szybciutko (prawie szybciutko) ;) wspaniale czytać, że na \"miom\" topiku ciągle są jakieś zmiany :) a u mnie .... znowu nic ... jestem lekko podziębiona od dziś mam brać 3 cykl duphaston (dziś 16 dc) .... a jak i w tym miesiącu się nie uda, to w nowym roku kicam do ginka po coś innego ..... ale fajnie by było gdybym w tym m-cu zaskoczyła. @ powinnam dostać 20XII. zaraz uaktualnie tabelkę i buziaki dla WAS WSZYSTKICH dziewczynki :) dla: Eviki77 :) mAAm :) kisa :) Wodnisia :) Iza33 ;) nuska :) malina :) - jeszcze się nie znamy :) po_la_ :) - my też się jeszcze nie znamy papappapappappa a kiedy ja w końsu zaskoczę :( .............. buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA..................................................... ........................... AMAMA................................................... ........................ ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........20.12.2008..........35..............POMORSKIE mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIe POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mama - dziękuje :) Może jednak grudzień będzie należał do Ciebie i sie uda:) trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA-MAMA Tobie też się uda zobaczysz. Iza33 ja uważam że to naprawdę najwspanialszy prezent pod choinkę dla całej rodzinki. Normalnie można się wzruszyć aż do łez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załozycielko !!! Grudzien Twój ;) Trzymamy kciuki Fajnie ze sie odzywasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) Witam po raz pierwszy założycielkę topika:)),no i nową koleżankę -malinę- hejka:)U nas w Z.Górze dziś pochmurno,ponuro i spać się chce..Trzymam mocno kciuki Monia Mama by przytulanka skończyły się w grudniu piękną i co najmniej jedną;) fasolką.My mamy swoje dni od piątku. Mam pęcherzyk wlewym jajniku 8 mm-byłam dzis u gina.Kazał mi przyjsc w piątek,pon i śr na obserwację,zobaczmy czy pęknie:) Póki co ,mam całą górę prasowania więc się biorę:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola widzę że profesjonalnie podeszłaś do tematu :) napewno się uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam podzielicsie z wami wrazeniami z milołajek. Otoz nasz mały w tym roku przygotowal dla mikołaja szklankę mleka, ciasteczka cukierki i zostawil to przy łóżku by sie mikolaj posilil. Zjedlismy w nocy smakolyki,wypilismy mleko ,młody rano bardzo sie ucieszył ale zdziwił sie ze mikolaj nie zostawił na podłodze sladów po butach i okruszków po ciasteczkach. Dobre nie? Myslelismy ze mały juz nie wierzy w Mikolaja,nieraz tak mowil.Ale wiecie co?Dzieci tak mocno kochają Mikołaja ze nawet jak mowią że nie wirzą to w głębi serca wierzą i to bardzo.. Nigdy nie będę tłumaczyć dzieciom że Mikołaja nie ma.Zresztą ja wierzę że on naprawdę istnieje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem , jestem :) troche dzisiaj biegałam po sklepach i kupowałam prezęciki , a teraz jakoś mi zimno więc herbacie z cytryncia piję \\_/> wryyyy , zimno troche mnie przewiało :) ja pojutrze zaczynam tesciki wprowadzac w czyn i zobaczymy co wyniknie z tego :) powiem wam że już standartowo jak co tydzień dowiedziałam sie o 2 ciazach jednej kolezanki i mojej psiapisiułki ta druga to kompletnie nie planowana wpadka bo ma już 2 dzieci 9 i 4 lata zreszta nasi synowie sie przyjaxnia i chodza do tej samej kalsy od zerówki :D I jak tu sie bez stresów starać jak w koło wszystkie wpadaja tylko ja nie mogę :( MONIA MAMA- kochana grudzien jest mój, twój, wodnisi więc ...konczyc nie muszę :) IZA- to co wpadasz na czekoladkę jak będziesz w wawie :) a co do lekarza to ja bym poszła do tej nowej a jak by się cos niedaj boze zaczeło dziać czego ci oczywiscie nie życzę to myslę że zawsze znajoma tesciów cię przyjmie :) EVIKA❤️KISA❤️- wiem że farbowanie u fryzjera jest bezpieczne bo fryzjer zawsze farbuje tylko włosy a nie tak jak w domu samemu ze i po głowie sie pędzlem przezjedzie wiec rubta się kobity na bustwa :) JULY- a co u ciebie???? WODNISIA- czekam tu na ciebie ??? ANIA_B- a za tobą to już list gończy wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki iza:) postanowiłam nie dreptać w miejscu tylko działac:) ,tym bardziej ze moj wiek zobowiązuje juz do szybszych ruchów w ciążowych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola pomysł z Mikołajem świetny - do wykorzytania w prezyszłym roku :) Maam chyba faktycznie już czas na prezenty...zwłaszcza, że troszkę muszę tego kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- normalnie aż mi się łezka zakręciła jak przeczytałam o mleku i ciasteczkach :) A co do wieku to kocjana grudzień nasz :) wiec działaj , działaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a ja wierzę że Wam wszystkim uda się w tym miesiącu, bo grudzień to jest taki magiczny miesiąc. Trzymam za was bardzo mocno kciuki i działajcie kochane! Ile tylko się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie własnie zobaczyłam że ja jak zobaczę II krechy ( o ile zobaczę) to na sylwestra bedzie miał co moj slubny oblewać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- hihiiii ty juz kciukow nie trzymaj bo ponoć kciuki zdradzają :p ale pozytywne fluidki sa jak najbardziej wskazane :) a teraz powiem wam że podczytuję czasem jeden topik i tam jest KOTECZEK i własnie ma II krech na tescie :) Szkoda tylko że juz z nami nie klika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóz ...faktycznie szkoda .... Maam a Tobie te upragnione fluidy slę...... ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS. MALINA- bardzo , bardzo serdecznie witam :) przepraszam że dopiero teraz ale jakos mi umknełaś :) w tych wszystkich postach 👄 dopisz sie do tabeli :) IZA❤️za fluidki EVIKA❤️ za fluidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA-❤️za fluidki powiem wam że jak mam tyle fluidkow to cholera musi się udac innej obcji nie dopuszczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co napisałam do niej i pogratulowałam jej od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- kochana 100 stronka twoja :D Wklejam wam co jej napisałam :) HEJ( sory za prywatę )ale czasem was podczytuję KOTECZEK!!!!!!!!!!!!GRATULUJEMY CI WSZYSTKIE II KRESECZEK I MAMY NADZIEJĘ ŻE KLIKNIESZ I DO NAS CZASEM POZDRAWIAMY I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ MAAMA, EVIKA, KISA,BETA,WODNISIA,MONIA MAMA , IZA I RESZTA DZIEWCZYNEK Naturalnie wszystkim zaciązonym i staraczką z tego topiku też wszystkiego NAJ, NAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam fajnie, że jej pogratulowałaś...Dziewczyny to już 100 strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałam ten zaszczyt :P nieswiadomie zacząć naszą 100tną strone hihii Maam fajnie to załatwiłąs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie mAAm że od nas też jej pogratulowałaś. Szkoda że do nas nie pisze :( Rzeczywiście to nasza 100 strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 100 stronka bo my i kobitki na 100 jestesmy!!!!!!wszystkie bez wyjatku :D kochane ja uciekam po dziecie do szkoly wpadne po tem :)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudzień należy do mAAm, Moni Mamy, Malini no i do mnie:) ale będzie zabawa!! czy kogoś pominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×