Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gość po-la
Czesc dziewczyny! Tak sobie czytam wasze posty od jakiegos czasu i postanowiłam napisac,moze przestanę się denerwowac, bo w sobotę mam dostac @ a cholernie mocno bym nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dla Ciebie \_/> kozrystaj , bo poźniej moze byc odrzut ;) A jak sie czujesz Iza? dzisiaj miałas drugi raz testowac czy mi sie zdaje? POiwedziałąs męzowi?Czy plan pt. "Buciki " zrealizujesz?? Słodki plan. po-la witaj , zyczęzebys nie dostała @, daj znac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu urwało mi kubek , jeszce raz dla Ciebie Iza \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa już jakoś nie mam ochoty na kawę, mąż nie wie chociaż chyba podejrzewa :) czekam do soboty a test w piątek dla pewności...witamy nową koleżankę :) na cudownym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąsnie Maam tęsknimy :) Iza ale bedziesz miec super sobote , trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-la
Dziękuję za miłe przyjęcie dziewczyny:) Mam taką schizę już że "mam" juz wszystkie objawy wczesnej ciąży o ktorych zdążyłam się naczytać.;)Chciałabym sie zdystansowac ale mi cos ne wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne po-la. Ja tez tak miałam. My tak tego pragniemy ze sie juz poźniej doszukujemy wszystkiego;) Bedzie dobrze , byle do soboty blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-la
a długo się Kisa staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nam sie udało za drugim cyklem, wczesniej jakos zwlekalismy i tak upłyneło 5 lat ( tyle ma córunia) chyba musiałam dojrzec do bycia drugi raz mamą, a Wy długo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANE :D:D:D:D:D Jestem jestem tylko młody dzisiaj na 12.30 do szkoły ,a ja wczoraj balowałam ( oblewałam bliżniaki przyjaciół) więc dzisiaj sprawdzałam mu lekcję ranne odpytywanko i jeszcze go do szkoly odstawiłam :) a zimno wrrrrrr pada wrrrrrrrrrrr że saczę \\_/> czekolatkę goracą wam tez wysyłam \\_/>\\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaM no naszeszcie jestes:) Juz tęskniłysmy :D czekolade powiadasz .... ? sie skuszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- juz się robi \_/> goraca czekoladka :D JULY- jak skończy mi się @ to wprowadzam w zycie tesciki :) IZA- impreska się udala nawet brzucho mi nie przeszkadzało choc myslałam że mi się łeska zakreci ale widzac jak sa szczesliwi bo to zaplodnienie invitro 3 to ...geba sama się cieszyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :D czekoladke gorącą dostały to juz nie klikają \\_/> :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-la
my"pracujemy " juz jakies 4-5 mies:),wy Kisa bardzo szybciutko-gratuluję! Gratulacje wszystkim zaciążonym !:)a starającym się owocnych ,jak najszybciej ,staran!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę tak długo sie starali dom wybudowali i okazało sie ze on nie zabardzo moze miec dzieci ale kombinowali kombinowali aż za 3 razem się udało i to wpierw mysleli że tylko 1 dzidzia bedzie bo nie było widac na usg a tu nagle sa 2 cudne bombelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-la
Mamy juz synka 8 letniego(własnie wyspiewuje piosenki niemieckie z magnetofonem w swoim pokoju):)No i po tylu latach chcielbysmy powiekszyc rodzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki po-la:D Tobie takze zyczę owoców ze staran :) To Twoje starania na drugie czy pierwsze dziciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam PO_LA 🌼- zaczernij się aby nikt się nie podszywał pod ciebie i dopisz sie do naszej tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA................................................................................ AMAMA........................................................................... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........24.11.2008..........35..............POMORSKIE mAAm....................26.11/6.12.08......29........... ...W-wa NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIe POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie.. PO_LA dopisz się :) IZA AMAMA- uzupełnijcie tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO-LA- ja mam 9 latka więc prawie mamy dzieci w tym samym wieku :) KISA- kochana i jak czekolada doleciała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-la
własnie nie wiem jak mam sie zaczernic bo jak chce haslo wpisac to mi je odrzuca ajuz kilku probowalam:( nie jestem zbyt wprawiona bo nie siedziałam jeszcze na forach zbyt często,moze pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaM jeszce jedną bym wypiła , smakowite to mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-la
juz wiem,najwyzej troche zmienie pseudonim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola powiedź coś więcej o sobie, ile masz lat?, skąd jesteś co robisz w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×