Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

POLA-no ta komoda mi się strasznie podoba choć tania nie jest rozważam natomiast kupno szafy bo ta komoda jest dośc pojemna więc nie wiem czy az tak mi potrzebna a w ikea zawsze ta szafe moge dokupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszyk fajowy:) ja tez lubię wiklinę białą,mamy kosz taki na bieliznę do prania i 4 małe koszyczki w łazience i przedpokoju na duperelki. Mi siępokoje w paski pomalowane podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam też chopla na wiklinke i mam jej wlasnie bardzo dużo w postaci koszyków koszow itd:) w całym mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne,na początku na pewno się szafa nie przyda, mozna dokupic pozniej:) my mamy sypialnię 13 m, łozko 2/2m, przejsc trudno do okna;),nawet łozeczko się nie zmiesci,dzidzia w salonie musiałaby spac. Nasz dom dopiero w planach, projekt kuplismy i na kredyt czekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ty w domu rękodzieła wytwarzasz?rzemiosło artystyczne?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- to może wiszacą kołyskę dla dzidzi na poczatek :) sa takie rozne sliczne a po tem w do salonu a dzidzi sypialnię HIHIH zanim domu nie postawicie :) Znam ból budowy ja mam dom na dzialce na mazurach 300m2 całoroczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ,ale bomba, to w bajce mieszkacie,ale super:)jeszcze powiedz ze nad jeziorem to padnę z zazdrości:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja jestem artysta plastyk :) z wyksztalcenia a z zawodu dekorator wiec u mnie to zboczenie zawodowe hihiihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA no ja na mazurach nie mieszkam moze jak juz będe na emerytce :) ale prawie kazdy wekendzik tam spedzamy , wiadomo jak wakacje jak wracamy skasc to reszte siedzę na mazurkach a dom mam 150m od jeziora z piętra go widać :) zreszta jest na zdjeciach w nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z kołyską to rewelka pomysł!! nie wpadłabym na to!:)dzięki mAAm. Prawdoodobnie puki zajdę i urodzę to juz zdążymy dom postawić..;)tempo mamy zabójcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!! super masz, piękny zawod, bezstresowe życie ,wymyslanie pięknych rzeczy,ale fajnie:):):)Wasze domy muszą bosko wygląać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj juz wraca z Wrocławia,lecę się wykąpac bo jak kocmołuch wyglądam po tym sprzątanku, a jak pachnę.....hmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- to rób sie na bustwo :D A czy zawód fajny no wiesz czasem mawiają że szewc bez butow chodzi :) hihihi:D ja non stop cos zmieniam w domu , i mój stary juz się smieje że co się przyzwyczaji to za moment juz jest inaczej :) A i z klijetami sie czasem meczyc muszę :o tak to juz jest :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- A co do tej kołyski to sa takie podwieszane do sufitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny....wczoraj pobiłam swój rekord w spaniu ...poszłam spać o 19:30 a wstałam dzisiaj o 8:00 aż mnie głowa bolała...na szczęście już przeszło...choinka rozebrana ...idę dalej sprzątać...jutra mam ochotę pójść na basen i pewnie się wszyscy wybierzemy :) mała już się pakuje :) Evika kochana daj znać co u Ciebie...Pola zazdroszcze pamiętam jak my załatwialiśmy wszystko do budowy domu a później w niedzielę uwielbiałam iść rano na budowę jak wszyscy spali i patrzeć jak nasze gniazdko rośnie - a najlepsze noce spędziliśmy jak jeszcze wykańczaliśmy wszystko ale dużo rzeczy było już w domu i spaliśmy w nim sami a rano wracaliśmy do teściów żeby się umyć ,przebrać....a zapach nowego domu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D ja dzisiaja też w sprzatanku :) bo mam wieczorem gosci kuzynka z dzieciakami mi sie zwala i wzwiasku z tym nici z sobotniego wypoczynku:o własnie sobie uswiadomilam że mam zła date w tabelce wpisana bo mam @ co 34 dni a nie co 30 cholera to chyba tak z przyzwyczajenia wpisałam wiec POLA testujesz przedemną:p:Di pierwsza zobaczysz II krechy :D Cześć Evika i cześć wszystkim! u mnie bez zmian. @ przyszła.. i w ogóle nie mam nastroju. Oby do wiosny Pozdrawiam ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................--------------...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29...............W-wa.. WODNISIA..............04.02.2009..........36............ ..ZACH-POM POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- zmień wpis w tabeli :) MONIA MAMA-Kochana co z tobą ???Są II krechy bo milczysz a miałas miec 15.01@ ????????????????daj nam znac i się odezwij :) EVIKA- Zdróweczka ❤️ antybiotyk wziełas ?????????? KISA- zdróweczka❤️ katarek przeszedł ????? JULY-zdróweczka❤️ jak się czujesz??????????? IZA- tylko nie mecz sie podczas sprzatanka za bardzo :) KLAUDIA- ty tez wpisz termin w tabelkę :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UpZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................--------------...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............04.02.2009..........36............ ..ZACH-POM POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie... s. skopiowało mi sie z postem do Eviki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja spanikowana :( Katar nadal i to jeszcze mnie tak nie martwi , ale to ze jestem jaks obolała i ze znowu mam 37,2 stopnie. Sama juz nie wiem co robic. Chyba podjade do lekarza dyzurnego , zeby mnie osłuchał, a o tej 15 na to USG i tam skonsultuje jeszcze z ginem. Szczerze boje sie jakos o dziecię. Boje sie zeby gorączka nie urosła. :( Pozdrawiam Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa masz rację biegnij do lekarza a później porozmawiaj z gin. Daj znać co i jak, Evika odezwij się ....Maam nawet mam dzisiaj nastój na sprzątanie....lecę ....teraz łazienka do sprzątania....i jeszcze córci pokój ale to już z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna strona moja :) Wiecie że szkoda by było naszego topika ...bardzo by mi Was brakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Przepraszam, cały dzień prawie śpię. Boli mi mocno głowa, ledwo żyje.Antybiotyk wzięłam ale za wcześniej jeszcze jest i nie czuję znaczącej poprawy. Może jutro będzie lepiej... Kisa - zapytaj lekarza, uważam że temperaturka lekko powyżej 37 nie jest jeszcze wysoką temperaturką i nie trzeba jej zbijać. Uważaj na siebie i nie daj się chorobie chociaż Ty kochana. Napisz jak wrażenia po wizycie usg 3d/4d. Jestem bardzo ciekawa. mAAm - nie przejmuj się słoneczko, widocznie tak musiało być. Może następnym razem uda się. Życzę Ci tego z całego serca. iza33 - to dobrze że dużo śpisz, organizm jest wypoczęty.jeśli masz czas i ochotę to śpij ile tylko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam sama jedna :( Wyspałam się przez cały dzień a teraz siedzę i nie wiem co mam z sobą zrobić :( Kisa - jak wizyta u ginekologa? jak wrażenie? opowiedz choć troszkę. Nasze kochane brzuchatki pewnie już śpią :) A kochane staraczki pewnie działają ile tylko mają sił :) Powodzenia kobietki. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- :D kotek ja nie mam @ :D pomyliłam się wpisujac datę w tabeli :D a nad tabelą był wpis wodnisi do ciebie i niechcacy mi się skopiował :D uciekam spac bo juz padam po gosciach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Maam a Ty co spac nie mozesz? :P Evika to badanie jest bomba! Widac twarz dzieciątka i nie tylko. Moja Kruszynka jest podobna do mojej małej czyli do swojej siostry no i do mnie :D, lekarz tak stwierdził. Swietnie widac jak dziecko otwiera buzie, wymachuje rączkami. Widziałam , mózg , nerki, zoładek serduszko (komory , zastawke itd) nawet tętnice, a i widac nawet jak porusza językiem. Rewelacja takei badanie cos niesamowitego. Polecam. Super jest to ze widzisz swoje dziecko i wiesz jak wyglada zanim sie jeszce urodzi. No cuda , cuda 🌼 Byłam tam godzine a le to takie przyjemne tak wpatrywac sie w swoje dziecko. Ach! takam szczęsliwa! Jesli chodzi o moje przeziębienie to jest lepiej. Nie mam juz temperatury. Lekarz nie wiele mi przepisał. Do nosa Euphorbium(homeopatyczny) no i pani w aptece zaproponowała Stodal ten który mi polecałyscie. No i sama leczyłam sie malinkami , bzem , miodem i cytrynami . Mam nadzieje ze wystarczy. Życzę Wam wszytskim zdrowia dziewczyny! Aaaaaaa Evika zapytałam tez mojego gina o ten Duomox. Jest faktycznie bezpieczny. Takze to opinia nie jednego a juz kilku lekarzy. Takze spokojna głowa wszystko bedzie dobrze! Caluje Was i do zklikania nastepnego pappaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Jak minął weekend? Ja cały weekend spędziłam w łóżku lecząc się antybiotykiem. Dopiero dzisiaj - pierwszy dzień czuję nieznaczną poprawę. Dalej mam okropny katar, zachrypnięty głos i nie jestem zdrowa. Strasznie długo mnie to trzyma i martwię się tym bardzo. Kisa - tak się cieszę że wszystko u Ciebie w porządku, że przeziębienie mija i że usg super się udało. Musiałaś być naprawdę szczęśliwa móc tak szczegółowo i dokładnie oglądać swoje maleństwo. Ja mam usg 3d/4d w najbliższą sobotę, nie wiem jednak czy do tego czasu wyzdrowieję, bo jestem chora już od środy i tak naprawdę poprawa jest tylko nieznaczna. Czyli wiesz już na sto procent że będziesz miała drugą dziewczynkę, super :) Dziękuję że zapytałaś gina o ten antybiotyk DUOMOX, im więcej fachowych osób mówi mi że jest bezpieczny, tym mniej się boje skutków jego przyjmowania. mAAm - to mnie nastraszyłaś z tą swoją @. Całe szczęście że jej nie masz. I nie będziesz miała przez najbliższy rok!!!!! przesyłam buziaczki dla wszystkich naszych wspaniałych kobietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ...Kisa alez to musiał być przeżycie :) Evika jak się dzisiaj czujesz? Mnie znowu śniły się koszmary wrrr ...a na dodatek znów poniedziałek :( Przynajmniej wizyta na basenie się udała :) była z nami chrześnica mojego męża - ma 2 latka i nie chaiała wyjść z wody :) W niedzielę znowu się wybieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×