Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Wiecie kobietki nie wiem czy to jest dobrze, ale biorę ten antybiotyk od piątku i uważam że dalej mnie boli gardło, to już tyle dni martwię się, bo to dziwne. Może on wcale na mnie nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Iza jestem w pracy- mam dziś ważne spotkanie, a jestem sama jedna. Tu nikt tego nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobię iza, jak nie będzie lepiej, to po południu pójdę do domku i położę się. Dziękuję za dobre rady. Temperatury nie mam, ale katar okropny i jeszcze boli gardło. Zastanawiam się czy ten antybiotyk to chociaż działa na mnie? Skoro to już trzeci dzień jak go biorę a poprawa bardzo malutka. Sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzisiaj zostałam w domu. No nie poiwiem zeby szefowa była zadowolona , no moze mnie sie tak wydaje,ale trudno moje zdrowie i dzidzi wazniejsze. Stwierdziłam ze musze jeszce zostac w domu bo w dzien jest dobrze ale pod wieczór mnie łamie i mam stan podgorączkowy. Zobacze jak dzisiaj jesli sie nie powtórzy to pojde jutro do pracy. Evika bedzie dobrze , szkoda ze nie mogłas zostac w domu. Iza cudnie z tym basenem. Szkoda ze ja nie moge teraz chodzic:(. Jestem wielką fanką basenu. Wróce po porodzie. Odprawiłam włąsnie moja mała królewnę do przedszkola. Dzisiaj bal - wielki dzien:). Spała cała noc w papilotach zeby dzisiaj miec piękne pokręcone włoski, a ma długie. Wygląda przecudnie! To tak sie chciałam podzielic z Wami. Zmykam do łóżka. Moze poźniej zajrze. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa. Zdrowiej kochana. Ja też po spotkaniu idę do domu, muszę wyzdrowieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa napewno Twoja córcia wygląda cudnie :) w pracy wisi zdjęcie moje córci z balu z tamtego roku - była przebrana za królowa śniegu- cudnie wygladała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOBITKI :) A raczej powinnam zaczać chorowitki ;) Pamietacie jak pisałam wam o tym snie z zębami i o szkole że jestem w 3 klasie podstawówki i co...we snie w szkole snila mi się żona męża kolegi i okazało się że na drugi dzień po moim snie straciła dzidzię serduszko przestało bić była w 1 miesiacu bo przed gwiazdką dowiedziała się że zaskoczyła :( nie jest jakąś moją przyjaciółką a wręcz nawet nie przepadam za nią bo w przeciwiestwie do swojego męża chodzi zawsze z zadartym nochem do góry i jest apatyczna :o lecz mi mo to bardzo mi jej żal bo długo się starali i to pierwsza dzidzia :( oczywiście wlazłam na sennik i wyczytałam że jak sni się szkoła to jest wiadomosć ajak brunetka ( a ona jest) smutna wiadomośc a zeby to już same wiecie :o no ale ciach na temat bo nie o tym topik :) KISA- tobie kochana to duzo zdróweczka i cieszę się że dzidzia ok i że mogłas przezyć taką cudną chwile :) Mam też nadzieję że wklejsz w NK zdjęcie córki w lokach i moze zdjatko z USG było by fajnie 👄 EVIKA- a no własnie ja też mam nadzieję że nie dostanę @ a te nie porozumienie to wynikło z tego że wkleił mi się wpis wodnisi do ciebie:) kochana ja ci nakazuję marsz po spotkanku do domku i kuruj się :) a co do gardła to psikasz tartum verde???bo ono pomaga dosć szybko tylko ja za miast psikanego kupuję w cukierkach bo szybciej i lepiej działa :) zdróweczka❤️ i już się nie mogę doczekać jak ty nam opiszesz usg👄 IZA-Ja dzisiaj też miałam kolejny głupi sen moze nie koszmar ale tez dziwny obudziłam się o 4.30 i kręciłam się z boku na bok :O az zasnełam i snilo mi się że rodzę dziecko przez CC była to sliczniutka dziewuszka buzikę pamietam do teraz a po tem ryczałam ze nie umie ssać mleka tyle że za miast córki leżał kolomnie moj syn który wygladał jak 4 latek :o obudziłam sie ze łzami :O i jak juz zasnełam to spałam do 11 :(buziolki👄 POLA- kotek klikaj do nas bo tęskno bez ciebie :(👄 JULY- jak zdrówko ????👄 WODNISIA- heloł hihihihih:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO???????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????HALO??????????????????????????????????????????? ???????HALO???????????????????????????????????????HALO??????????????????????????????????????????????????????????????????????HALO??? ?????????????????????HALO?????????????????????HALO??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm kochana. To niestety ten Twój straszny sen po części się sprawdził :( To smutne, nawet bardzo smutne :( Współczuję bardzo Twojej koleżance :( mAAm kochana ja już jestem po spotkanku i uciekam do domku, nie czuję się dobrze. Położę się i prześpię się trochę. W głowie coś szumi, robi mi się gorąco to znów zimno. Do tego dalej boli mi gardło i to mnie najbardziej martwi. Biorę antybiotyk od piątku i nie widzę poprawy :( Martwię się bardzo :( Psikam też tantum verde, ale jakoś bez rezultatu. Martwię się że ten antybiotyk nie działa, a nie chcę zaszkodzić maleństwu :( Chyba normalnie rozbeczę się z tego wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy nie wiedziałam to czułam się lepiej :( 19 stycznia to najbardziej nieszczęśliwy dzień w roku. Według psychologów mamy mieć dzisiaj wszystkiego dosyć - będziemy ubolewać na brak pieniędzy, dotykające nas choroby oraz całe zło tego świata. Psychologowie mówią, że „blue monday” (dosł. smutny, przygnębiający poniedziałek) wyznacza taki dzień w roku, gdy kumulują się wszystkie niekorzystne zdarzenia: niskie nasłonecznienie, świadomość niedotrzymania postanowień noworocznych, a także czas, który upłynął od Bożego Narodzenia, gdy kończą się terminy płatności pożyczek związanych z zakupami świątecznymi. Eviki może też łapiesz doła...spóbuj się umówić do lekarza na wizytę kontrolną niech sprawdzi czy jest poprawa i siedź w domku kochana ...aha najszczęsliwszy dzień w roku to 20.06 - tak więć już niedługo :) Maam jak przygotowania do imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Włąsnie wsta łam z łózka , cały czas spałam i dopiero teraz szykuję sniadanie. To zaszalałam! Evika dobrze ze poszłąs do domu. Musisz to chyba wylezec i bedzie poprawa oby oby oby. Ja trzymam kciuki za Ciebie. Maam straszny zwiastun ten sen brrrr. Współczuje tej dziewczynie:( Iza kurcze gdzie to wynalazłas o tym 19.01. Az sie zaczynam bac :D U mnie moze byc jak narzie i jakos nie chce zeby sie cos złego wydarzyło. Mam zamiar cieszyc sie dniem mimo wszytsko zwłaszcza ze mój M ma dzisiaj imieniny:D I Wam wszystkie zyczędobrego dnia , trzeba pokonac ten 19.01 , przeciez my umiemy! Nie mozemy sie poddac. Usmiechy na buzie i głowy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane czas do domku....ależ ja nie lubię poniedziałków brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nie chce zapeszac ale mdlosci przeszly i to o duzo;) dobrze juz sie czuje tylko chwilami mam ssanie w zoladku to szybko cos przegrysc ide zaraz jesc spagetti piersi tylko strasznie bola na poczatku lutego do ginka ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UpZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................?08.2009...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............04.02.2009..........36............ ..ZACH-POM POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) Pół godziny wam pisałam ,tyle napisałam i mi wcięło!!!!!no ręce opadają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- jesli jutro nie będzie poprawy to idz na kontolę do lekarza. Trzymam kciuki,musi byc rano lepiej i się oszczędzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza,masz rację styczen to w ogole najgorszy miesiąc, ludzie masakrycznie chorują,jak nigdy w roku. A 19.01 na szczęście juz sie konczy;) mAAm:) moja współstaraczko kochana,wspołtowarzyszko niedoli:) za tydzien u mnie @ i nie robie sobie wielkich nadziei;) bardzo wspolczuję twojej znajomej,to wielka tragedia:(widocznie tak miało byc... A ja dzis skonczyłam maraton w pracy i teraz bede tydzien odpoczywac, bede z wami przez najblizsze dni:):)bardzo się cieszę:) Dobranoc kisa, mAAm, Evika, Iza,klaudia i cała reszta kobitek,kolorowych i spokojnych snów:):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) ależ bym jeszcze pospała ..hmm ledwo wstałam ..Evika jak się dzisiaj czujesz? Muszę się zmobilizować bo mam dużo pracy :( miłego dnia dziewczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki:) Dopiero wstałam i jemy z małym sniadanie.:)U nas dzis deszczowo,ponuro, sałam 10 godz i mimo wzystko mam jakąś ciężką głowę..Miałam leciec dzis z małym do chirurga dziecięcgo bo ma takiego ropnia na brzuchu,podrapał jakiegos pryszcza i wczoraj wyglądało to okropnie,czerwone, ropiejące,duże i twarde..Posmarowałam na noc detreomycyną i dzis jest duza poprawa,więc nie idziemy,pojdzie do szkoły:) A tak w ogóle POBUDKA!!!!!!!!! bo narazie to Iza i ja tylko obecne,a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo dooooobra juz wstaję:P A tak powaznie czesc Wam i czołem. Przyszłąm dizisja pierwszy dzien do pracy wiec musiałam cos porobic ale juz jestem. Czuję sie duzo lepiej. mam co prawda jeszce katar, ale ka6ar u mnie to z 2 tygodnie sie poźniej ciągnie. Najwzniejsze ze nie ma zadnej temperatury i ze gardło nie boli. Musi byc dobrze. Ciekawe jak u Eviki, martwie sie o nią. Pola dobrz4e ze obejdzie sie bez chrurga:) Iza pracusiu, duzo siły, ale nie przemęczaj sie teraz :) Podosze podbudke Poli !!!! Wstawac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki kochane! Witaj Iza, witaj Po-la. Po-la jesteś kochana - Ty wiedziałaś że dzisiaj będzie ze mną lepiej. Kochane dopiero dzisiaj czuję poprawę swojego stanu zdrowia, 5-ty dzień brania antybiotyku i dopiero dziś mogę powiedzieć że jest troszkę lepiej :) Ale się cieszę. Co prawda jeszcze boli mnie gardło, jeszcze mam duży katar i mocno kaszlę, ale już widzę dziś poprawę i ogólnie lepiej się czuję :) A już martwiłam się o maleństwo. Kurczę, chyba złapał mnie jakieś zmutowany wirus, że tak długo trzyma. Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. A już chciałam przekładać swoje sobotnie usg na inny termin, ale chyba nie będę - może wyzdrowieję :) U mnie w pracy co druga osoba jest przeziębiona, w ogóle czytałam dziś w internecie że w moim województwie panuje straszna grypa. Iza33 - pracusiu Ty nasz, odpoczywaj ile tylko możesz i nie przemęczaj się w pracy. To nie wskazane dla Ciebie kochana! Powiedz jak się czujesz? Powiedziałaś w pracy o swoim maleństwie? Kisa - a Ty gdzie się podziewasz? Jak się czujesz? Mam nadzieję że lepiej. mAAm a Ty gdzie się podziewasz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa. Świetnie że jesteś. Cieszę się że u Ciebie lepiej. Nie przemęczaj się za dużo w tej pracy i dbaj o siebie. Musisz nabrać sił po przeziębieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zostałam sama :( Wiecie co kobietki, u mojej córki jutro w szkole jest choinka. Miałam pójść na tą choinkę, ale postanowiłam zrezygnować i pójdzie na nią mój mąż. Po prostu u córki w klasie panuje grypa - w ubiegłym tygodniu w klasie było tylko siedmioro dzieci. Boję się że mój organizm jest osłabiony i znowu mogłabym coś złapać. Poza tym jeszcze nie wyzdrowiałam tak naprawdę. Trochę mi smutno i przykro z tego powodu, bo bardzo chciałam pójść, ale chyba rozsądniej będzie jak zostanę w domu prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika lepiej zostań w domku...w pracy powiem dopiero w lutym ale wiecie że brzuszek mi już widać :) nawet moja córcia powiedziała że musze uważać bo dzidziuś rośnię :) rano nie chcę mi się wstawać ale chciałabym jeszcze popracować :) Ciekawe kiedy zabawa u mojej córci - jutro dzień babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała miała dzisiaj dzien babci , a jutro ma dzien babci i (dziadka oczywiscie) na kusie tanca. Kurcze same imprezy. Dzisiaj jeszce idziemy do kolegi na urodziny w niedziele nastepne urodziny....... No mnie sie tak od stycznia włąsnie same impry zaczynają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! pomozcie mi!! jestesciew starsze i bardziej doswiadczone! nie mam ochoty na sex w ogole mnie to nie kreci jestem w 8 tc moj maz ma juz tego dosyc nie moze dotykac mnie po piersiach bo tak bola nie wiem co robic po prostu nie chce mi sie ! a on tego nie rozumie! co robic!? ja bym chciala zebysmy tak namietnie sie kochali jak jeszcze nie dawno ale nie da rady co jest ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - w drugiej ciąży jak sama zauważyłam brzuszek rośnie o wiele szybciej. Tak to już jest chyba z nami wszystkimi :) Widzisz, nawet córcia prosi abyś dbała o siebie. Ja też powiedziałam w pracy dopiero na początku czwartego miesiąca ciąży. Będzie dobrze zobaczysz. Ja też rano mam problemy ze wstawaniem z łóżka. Pracuję od godziny 7.00 rano, więc od 5.40 zazwyczaj jestem już na nogach. Kisa to baluj kochana ile się da, tylko ostrożnie i pamiętaj zdrowie najważniejsze. Najpierw wyzdrowiej a później delikatne imprezki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×