Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Cześć kobietki! I znowu mamy poniedziałek, oj jak się nie chciało rano wstawać do pracy :( Całą niedzielę przeleżałam w łóżku, miałam ogromnego lenia :) mAAm, Po-la a co to za smutne humorki, @ do was nie przyjdzie, nie ma takiego prawa!!! Po-la nie przejmuj się objawami jak na nadchodzącą @, ja też tak miałam a @ nie nadeszła. Powodzenia kochana! mAAm mam nadzieję że Tobie też się uda w tym miesiącu. Byłoby super, ale bym się cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki!Ja tylko na momencik bo do roboty lecę:) Otoz,ja juz odpadam,tym raze tez ie nie udało. Trzymajmy kcuki za mAAm:):) miłego dzonka papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la kochana jeszcze się uda, zobaczysz. Każda z nas przeżywała to tyle razy, każda z nas była załamana wiele razy, aż w końcu przyszedł taki dzień i udało się. Ja wiem że każdej z nas się uda, jeśli nie w tym miesiącu to w następnym, ale uda się. Nie martw się, zobaczysz już niedługo... POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...Pola przykro mi...ale jestem przekonana, że sie uda ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Pola bedzie dobrze , nastepnym razem zaskoczysz :) Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) to i ja witam was z ranka :D ...tak...tak... to ja najwiekszy spioch topiku hihihihihii:) Ślęczę juz od 7.00 nad robotą i tak mnie oczy bola że szok :o a tak po za to jak narazie ok tylko troche mnie krzysz boli chyba jakos krzywo spałam :o jakiś masazyk by się przydał hihihii POLA- słonko zobaczysz przyszły miesiac Twój:) ja juz zaklinam twoją @&&@&@&@&@&@&@&@!!!!!! Widzisz ty już przynajmiej możesz planować staranka a ja ....jeszcze muszę czekac a te dni tak sie dłużą jak cholera :o Życzę ci szybkich , bez stresowych 12 h w pracy !!!!👄 EVIKA- tobie tez niech szybciorem minie czas i napisz , czy juz rodzince pokazywaliscie dzidzię nagrana na dvd?? KISA- jak tam dzisiaj??? IZA- a jak u ciebie ???? JULY- halo????? MONIA MAMA- HALO?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny jeszce raz :) Ja cos dzisiaj mało humorzasta jestem. Wciąz waham sie pomiedzy pracą a pojsciem na L4 , dla mnie to bardzo trudna decyzja. Choc po tym co moja przyjaciółka mi nagadała powinno byc łatwe. A nagadałą mocno ze az mnie wyprostowało. Dodam ze to matka czwóki dzieci w tym bliźniaki, chyba wie co mówi Ech.... Niby te twardnienia ustały ale jestem tak w srodku roztrzęsiona ze boje sie ciągle ze znowu skurcz przyjdzie , ze wczesnie urodze , ze nie donosze no same czarne scenariusze , kurcze wiem ze musze sie otrzepac, ale jakos cięzko mi to przychodzi. Nawet miewam koszmary ostatnio znowu....:( jedynym posieszeniem jest mysl o mojej małej , to jak ja czuje bo mnie kopie mocno i to jest cudne , albo włąsnie gdy patrze na zdjecia lub na ekran gdzie widze jak sie rusza to jest dla mnie niesamowite i ta cała radosc kiedy moja obecna córka ciągle gaa ze swoja siostra przez moj brzuch...... a gdzy gdzies sie zamysle znowu mam stracha. dziewczyny czy to schiza????? Evika fajosko ze byłas na tym USg. Ja bardzo go przezyłam pozytywnie. I wfajne tak jak mówisz są te nagrania i zdjecia. Mozna właczac do woli. Ja sie lubie gapic na moje małe :) Ty z pewnoscią tez :) Pozdrawiam Cie mocniutko i kazdą z Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- to normalne ze sie martwisz i nie uważam tego za schizy :o kazda cięzarna matak mysli tylko i wyłacznie aby z dzidzią było wszystko ok :) I U CIEBIE TAK JEST KOCHANA I BĘDZIE !!!!!!!!!WIĘC LEC NA L4 I LENIUCHUJ !!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja...u mnie po malutku. Brzuchol rośnie z dnia na dzień, mdłości coraz mniej, kopnaczki już czuję od jakiegoś czasu - więc wszystko super. Na dniach się przeprowadzamy do większego mieszkanka więc teraz żyję meblowaniem i oglądaniem w necie wszystkiego czego nam brakuje :-) Niestety odczuwam skutki siedzenia w pracy - na wieczór boli mnie brzuch...myślałam że to chwilowe ale cały zeszły tydzień tak było natomiast w weekend kiedy polegiwałam w tak zwanym międzyczasie, spacerowała - bólu nie było....Wizytę mam w połowie lutego i zobaczę co gin na to powie...mam nadzieję że nie będę musiała pojawić się u niego wcześniej. Niebawem też wybieramy się na kolejne usg gdzie tym razem poznamy płeć :-) Rodzinka już robi zakłady i obstawia - a my chcemy wiedzieć żeby wreszcie na jakieś imie się zdecydować... Mykam na herbatkę... Pozdrawiam wszystkie dziołchy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! mAAm - Ty nasz śpiochu kochany nie pokazywałam jeszcze rodzicom ani siostrze zdjęć ani płytki DVD naszego synka, ponieważ wszyscy są przeziębieni i musiałam odwołać wczorajszą wizytę u nich, ponieważ nie chcę się zarazić. Ale w następny weekend napewno nadrobię zaległości :) kisa - nie martw się humorkami. Wszystkie to mamy :) Jeśli chodzi o Twoją decyzję co do L4 to powinnaś posłuchać swego wewnętrznego głosu i chwilkę zastanowić się nad tym co Ci podpowiada :) Zrób tak jak uważasz za słuszne. Jeśli naprawdę będziesz czuła się bezpieczniej i spokojniej to idź na L4, dzidzia jest najważniejsza. Ja to jestem taki niespokojny duch, że bez pracy bym nie wytrzymała, dlatego ja np - gdy teraz jest wszystko w porządku nie wyobrażam sobie co ja bym robiła przez tyle miesięcy siedząc w domu. Ale kisa, jeśli źle się czujesz, albo nawet jeśli czujesz potrzebę odpocząć, lub boisz się o zdrowie maluszka to idź na L4 i nawet nie zastanawiaj się nad tym. Dzidzia jest najważniejsza. July - witaj. Fajnie że napisałaś. Kiedy masz kolejne usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- witaj :) gratuluje mieszkanka i juz zazdroszczę urzadania :) ale oczywiscie zazdrosć jest pozytywna jak najbardziej :Dnapisz kiedy masz USG to my tez zaczniemy obstawiać kogo pod serduszkiem nosisz :)👄 EVIKA- kochana ja spioszek a ty pracuś hihihiii :D juz nie mogę się doczekać opisu reakcji rodzinki jak zobacza takiego duzego chłopa :) 👄 powiem wam że gdzie nie klikne na tv to wszędzie o dzieciach od rana mówia ;) a to jak tatus ciażę znosi , a to że ciężarne pala i tad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochaniutkie, właśnie się dowiedziałam że mój kochany braciszek cioteczny się żeni. A to oznacza że na jego weselu będę bawiła się w ósmym albo w dziewiątym miesiącu ciąży! Jakoś sobie tego nie wyobrażam :( A tak bym chciała być na tym weselu ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja pamiętam jak byłam w ciąży i najpierw byłam na weselu u szwagra w piątym miesiącu ciąży a potem u brata ciotecznego właśnie w 8 miesiącu - no cóż - ubawić to ja się nie ubawiłam...ale za to się najadłam :-) A usg mam 10 lutego więc już po mału odliczam dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wsparcie! Evika włąsnie problem u mnie tez w tym ze ja lubie pracowac i tez nie iwm co miałbym robic przez tyle czasu w domu, ale tak jak móiwcie dziecko najwaznijesze . Tak mysle ze przyobserwuję siebie jeszce przez pare dni. Jesli cos mnie ebdzie nie pokoic bardzo to mykam do lekarza po zwolnienie, bo nie ma co :) No no wesele w dziewiątym miesiacu , moze byc ciekawie Evika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July trzymamy kciuki za usg, masz rację kochana, przynajmniej najeść się będę mogła dowoli :) kisa - masz rację poobserwuj siebie, popatrz jak będziesz się czuła i wtedy zadecyduj. Ale pamiętaj zdrowie dzidzi najważniejsze. Kisa - ja jak zacznę tańcować w 9 miesiącu na weselu to może szybciej urodzę, :) A że wesele będzie w Białymstoku, hm tam i Kliniki lepsze i opieka lepsza hm itp. Trzeba przemyśleć sprawę :) Moja mama zaczęła mnie rodzić trzy tygodnie przed terminem jak zjadła 6 kartaczy na obiad :) :) Hm, może to jest sposób :) Braciszek wybiera się do mnie w gości w najbliższym czasie, więc podpytam co i jak i gdzie, no i czy szpital położniczy jest bliziutko. A jak nie to niech zmienia salę weselną i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no to kochana mozesz jesc do oporu bez wyzutu że przytyjesz tylko mu nie zrób prezetu i nie zacznij rodzic po 24 .00 hiiiii a co do watpliwosci to pewnie pamiętasz jak ja sie starałam i mi te wesela wypadały :) ale teraz to bym brzucho miała małe :)hihii no ale jeszcze nie bioadole bo puki co II kresek jescze nie zobaczyłam :) uciekam do sklepu👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM pamiętam kochana jak rozmyślałaś o weselach a ja Ci radziłam żebyś nie czekała :) Ale dwie kreseczki na teście są już coraz bliżej :) Ja to wiem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny alez mnie w okolicach pępka brzuch swędzi. Za niedługo nie bedzie tego pepka widac hihii juz mi sie tam "dołek wyrównuje" brzuch rooooooosnie ;) Smaruje kremem. W aptece kupiłam ale mimo to sie delikatnie musze podrapac :D Mała dygresja w ciągu dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa kochana - to ciesz się że możesz smarować brzusio. Bo dla mnie tak śmierdzą wszystkie balsamy i oliwki, że nie jestem w stanie otworzyć butelki :( Mąż już od dawna robi sam pranie bo ja nie wytrzymuje tak śmierdzą mi proszki do prania i płyny. Szok. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju Evika dalej masz mdłosci? Współczuje Ci ❤️ Ja juz nie pamietam co to jest. I naprawde dizekuje Bogu ze moge wsyztsko jesc , pic , ze znosze zapachy rózne. Długo Cie trzyma ;) Byle do maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - ja tylko rano źle się czuję, tak do godziny 10.00, później jest już ok. W pierwszej ciąży miałam tak aż do samego porodu, także teraz jest to samo. Jestem strasznie wrażliwa na wszystkie zapachy - nie używam perfum, kosmetyki kupiłam sobie bezzapachowe, bo każdy zapach mnie drażni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooj to wspołczuje... U mnie tak mocno słonce swieci ze mi goraco strasznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa jakie słoneczko???? Ale Ci dobrze! U mnie strasznie pochmurno, brzydko, ciemno i pada jakaś mżawka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przesyłam Wszystkim nasze słonce . Jeju tak goraco ze w krótkim rękawie siedzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- to ja slonka proszę bardzo dużo :) Ja juz obiadek popichciłam dzisiaj cebulowa z grzaneczkami i fasolka bo bretońsku:) a co łatwizna bo mi sie ziemniakow obierać nie chce :) Evika- z tym zamianem sali weselnej to dobre hihihi:D chyba by się braciszek zdziwił jak byś mu wypaliła z czyms takim HIHIIHI:D Kochane lecę się ogarnać i wracam do was 👄 KLAUDIA P- halo ?a ty gdzie dzisiaj się podziewasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, ale tu pustki dzisiaj :( Nikogo nie ma:( Iza33 - a Ty gdzie się podziewasz od kilku dni?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Mam dużo pracy ale proszę o mnie pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja. Oj ciężko było wstać przed 6....człowiek jeszcze by się powylegiwał pod ciepłą kołdrą...W piątek postanowiłam że idę na kolejne pobieranie krwi żeby mieć wyniki na następną wizytę u gina. Obmyślam już co trzeba będzie kupić...niby mamy wszystko po młdoszym, i w super stanie tyle tylko że urodził się w grudniu a co za tym idzie ubranka są ciut grubsze niż te co będziemy zakładać w czerwcu :-) No a tym bardziej jak się okaże że na przykład będzie dziewuszka a nie chłopaczek...ale już nie mogę się doczekać jak ruszę na buszowanie po sklepach z ciuszkami...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Ja mam dzisiaj normalnie taki dzien :o że nic się niechce :O czekam własnie na mechanika bo wczoraj wylala mi pralka i miałam wody prawie do kostek WRRRRRRRRRR więc nie wiem czy nowej kupować nie będzie trzeba :o a dzisiaj od 8 rano mam dyskotekę piętro nize j i tak mnie głowa boli ze szok:O Powiem wam że jeszcze na dobre się ten dzień nie zaczął a ja juz bym chciała aby sie skończył :o Co do mnie to czuje sie dobrze nic mnie nie boli cycki tylko strasznie ciezkie i nabrzmiałe ale nie bola wiec mogę spokojnie czekac na @ i powiem wam że jakas dziewnie spokojna jestem i nawet jakos nie myslę o ciazy ,nie szukam obiawów tylko czekam spokojnie na @ .I jakos tak sama nie wiem jak to wyjasnić ale tak jest :) EVIKA- kochany ranny ptaszku 👄 IZA- pracusiu kochany 👄 JULY- juz ci zazdroszczę kupowania ciuszków chcyba nie ma nic milszego:) i nie wazne czy sie jest w ciąży czy nie to i tak sprawia przyjemnosć :)👄 a powiedz gdzie sie przeprowadziłas moze gdzies blizej mnie hihihih:D pytam bo wierz..no o te spacery mi chodzi hiiihi...👄 KISA- a ty gdzie ? bo wierz do pracy chodzic nie musisz ale na nas to my ci L4 nie damy 👄 POLA- kochana jak tam odespałas już 12h ?czekam na ciebie 👄 KLAUDIA P- a co u ciebie dziasiaj????👄 MINIMONIA- halo???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........NO............................NIE....................................... ........................a....................wy................................................................gdzie...................................................................to ja tu już.........................po .................mechaniku..................... ......................i to tak obleśnym...............fajami................... ...............dawał..............na.............li;ometr..............ale ..... ...pralkę..................naprawił.................to mu..........się.... ..............chali...............i klikac...............mogę ............. ...a........was.............nie................ma .......................... ..............:(😭:(..............:(😭:(..............:(😭:(..............:(😭:(..............:(😭:(..............:(😭:(..............:(😭:(..............:(😭:(........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×