Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kisa - ja w pierwszej ciąży nie miałam tego badania na poziom glukozy dlatego teraz tak panikuje, bo się tyle złego o tym nasłuchałam że mnie to po prostu przeraża. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Evika ja sien nie gniewam Kochana co Ty , pytałam o opnie i piwedziałas , uwazam ze masz duzo racjii w tym co miwsz spoko . Dowiem sie i Ci poiwem czy dało rade czy nie. Ja mojego gina mam fajnego jak ide po pierdołe jakas po rade czy recepte nigdy kasy nie wezmie ode mnie. Cudny jest ten lekarz. On nawet o kase sie nie upomni. Ile dizewczym wyszło i zapomniało zapłacic???? Nie wołał o kase. Same wracały zawstydzone ze zapomniały. Naprawde super gosc. Takze jak rodzinny nie przepisze , to skocze do niego wieczorem. Spoko spoko. Aaaaaa mówisz nie miałas tej próby z glukozą? No to Cie rozumiem. Jak sie duszkiem wypije i z cytryna to jest dobrze. Tylko minus taki bo to trzeba byc dwa razy kłutym i na czczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa nie może Ci gin. wypisać na przyszłość dwóch recept..żebyś miał leki w zapasie, Evika dużo płacisz za wizytę...moja gin. za badanie z usg bierze 50 zł..oczywiście jeszcze badania krwi płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moze mi wypisac i pewnie teraz mi wypisze dwie tylko ja byłam po te leki poza kolejnoscia , bo tak bardzo twardniał mi brzuch ze najpierw wyladowałm na Izbie przyjec i poźnije u niego i wypisał zeby brac i myslałam ze starczy mi do nastepnej wizyty, ale braknie mi tego na serce( Isoptin) 1 listka i dlatgeo tak wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia hej hej! Uda sie w nastepnym ! Trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - wiem że bardzo dużo płacę, jednak u mnie w mieście są takie stawki. Kurczę zdaje się miasto nie jest wielkie a takie ceny. Szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos cen u gina ja płace 100 zł. za wizyte. Faktycznie Evika troszke wiecej u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia w następnym miesiacu się uda...głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj cos Maam sie nie odezwała:D I tak mysle czasami co u naszej pierwszej zaciązonej Bety. Dłuuuuuugo sie nie odzywała. Chyba jeszce w tamtym roku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sobie to przypomniałam Iza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa- ja myśę,że rodzinny nawet musi ci te leki wypisac.To jest kontynuacja leczenia,nie trzeba po receptę do pecjalisty leciec. Ja nawet w ambulatorium pogotowia wypisuję jak ktos prosi (oczywiscie jesli jest grzeczny;);). Powiedz mu,że ginekolog zalecił Ci brac leki do konca,pokaż ostatnią receptę,czy kartę ciąży ,dlaczego miałby ci nie uwierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz kisa - jak Ci nasza kochana Po-la mówi że rodzinny przepisze te leki to jednak przepisze. :) Będzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny! Dziękuje Pola. Spróbuje dzoisiaj skocyzc wieczorem do ogólnego tak na koniec wizyt , bo nie mam zamiaruczekac z ludzimi zagrypionymi w poczekalni:( Kochane jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - bardzo rozsądnie mówisz. :) Nie siedź z chorymi, bo teraz o wirusy nie trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie koszule nocne do szpitala no i generalnie do karmienia. Odpinaja sie prawie do pępka :D. POmału szykuje sobie wyprawke szpitalna. No i dla dzidzi. Ale tak mysle jakby czlowiek miał to wszystko naraz kupic to majatek wyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja też zakupilam koszulę do spania taką bawełnianą - hmm antyseksualna :) Spałam w koszulkach satynowych ale brzuszek mi się nie mieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja ogladam tak co 5ty odcinek :) ale lubie sie posmiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - ja nie mam jeszcze żadnej koszuli :( Muszę chyba Was dogonić bo na porodówce będę z gołym tyłkiem latać :) Iza33 - ja też oglądam \"Brzydule\" ale tak tylko raz lub dwa na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam razem z moją córcią i ona nie może się doczekac kiedy będzie Ula ładna :) Ciekawa jestem czy Wiola jest w ciąży ...Socha gra rewelacja...chociaz wcześniej nie podobała mi się ...Kisa strona Twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no juz dzisiaj drugi raz zaczełam strone :D az mi głupio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa :) No dziewczyny koniec czwartku- lecę do kina - to niespodzianka dla małej - mam nadzieję że się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego filmowego popołudnia Iza!!! Na pewno sie ucieszy!!! Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze wszystkim....Mam prace w końcu!!!Praca w sklepie, jest fajnie.Umowę mam na 3 miesiące próbną i nie wiem kiedy mam dać zaświadczenie????Z tego co wyczytałam to po 12 tygodniu ciąży nie mogą mnie zwolnić i muszą przedłużyć umowę do dnia porodu.Ale czy tak jest naprawdę???Proszę o radę....i oczywiście pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska tak dobrze wyczytalas od 3 miesiaca ciazy chroni cie prawo i nie maja prawa cie zwolnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betabi
witam .pojawiam sie po raz pierwszy i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do grona nioeustannie pracujacych nad drugim bobaskiem.przejzalam kazda z 161 stron i tak sie zastanawiam dlaczego dopiero teraz trafilam na te strone . dodam tylko ze moj 6 letni synek nadal wyczekuje rodzenstwa a my z mezem od ponad roku nie mozemy spelnic jego prosby. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETABIBI - witaj u nas :) Dziewczynki ja na sekundkę życzę wam miłych snów :) poczytam was i klikne jutro bo po dzisiajeszym dniu padam dodam tylko że jeszcze miałam gosci 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×