Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kisa - jeśli chodzi o śluz to ja zauważyłam że w ciąży mam go więcej, on jest taki mleczny, biały i jest go teraz więcej niż np w pierwszym trymestrze. Po-la mnie też brzuszek bolał jak na @ i to chyba z tydzień więc proszę uśmiech na buzi :), bo ja tu nie na darmo piłam te świństwo jednym łyczkiem za wasze podwójne kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la nie możesz tak myśleć, ja nie pozwalam :) póki @ nie ma nadzieja jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dzięki , bo ja tez mam taki białawy ale u mnie jest go nie za duzo , ale myslałąm ze lepiej jak wcale nie ma dlatgeo sie denerwowałam troche. Ale mnie uspokoiłas. Pola głowa do góry! Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa- to normalne że jest ten śluz jeśli i to jest jak najbardziej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam,że śluz w ciąży jest,jest wskazany,mże byc go sporo,ale to rożnie bywa. Slus produkowany jest przez rozpulchniony w ciąży nabłonek pochwy i szyjki macicy. Chroni przed dostaniem się infekcji do szyjki macicy i jamy macicy.Piszę prawidłowym białym sluzie,bo może byc tez wydzielina zapalna,ale to się chyba czuje:swędzenie,pieczenie,kwasny zapach itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz kisa, nasza Po-la wie najlepiej i potwierdza że jest u Ciebie ok :) A co do pęcherza to leć do lekarza jak nie przejdzie, może potrzebne są jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Evika tak zrobie. Pola łykam dwa razy dziennie ten Urosept. Starczy mysle co? Tak przez 5 dni sobie go wezme. Kupie jeszce zurawine w zielarskim i bede sobie łykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa-urosept bierze się 2x 2 drażetki, a robiłas bad og moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ostatnio jak robiłam to były jakies bakleryjki i lekarz przepisał własnie urosept i jeszce dorzucił mi tam PImafucin + nystatyne , wszytsko przeszło , ale teraz mam wrazenie ze znowu cos jest na rzeczy . Wizyte mam za tydzien u gina. Czekac az wypisze skierowanie , czy samej isc zrobic wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja dzis byłam w hurtowni bobas i rezerwowałam wozek dla szwagierki bo ona jest w 6 mcu ciąży.Wczesniej oglądała,podobał jej się a my robimy im prezent:) ach..chciałabym dla siebie tez juz wybierac..Widziałam tam zel na rozstępy ziołożel(na ziołach)gdybycie były zainteresowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zrob albo sprobuj sie z nim wczeniej spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zrob sobie sama po wyniku zadzwon do niego :)Moze po wyleczeniu powinnas podtrzymujące dawki leku brac ,profilaktycznie,by inf nie nawracała-ale o to musisz spya specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide jutro na badanie zawioze moje sisusiu do szpitala i zobacze wynik po południu. Od razu z nim polece do gina. Przyjmuje prawie juztro to mu to pokaze. Pola krem na rozstepy mówisz? :P Juz niedługo wózek bedziesz dla swojego maluszka kupowac zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dorsza swieżego i smażę:) robię z frytkami i surówką,no pachnie nieziemsko. Może ktoras kochane skorzysta z mojego dzisiejszego pomysłu??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno bedzie pyszne! Ale ja wczoraj miałam rybke wiec juz dzisiaj spasuję :D Ja mam ochote na barszcz czerwony i jakiegos kotletka bym wsuneła z sałatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa-zrob tak,będzie rozsądnie,po co maszsie denerwowac i myslc cały tydzien. Zel nazywał się "ziołożel". Ja cos tam sobie bede smarowac jak w koncu zajdę:) Widziałam tez taki kalendarz cwiczen gimn dla kobiet ciąży,super,po kolei co robic w kazdym tygodniu, kolorowy, mozna sobie go postawic gdzies i nastawic na odpowiedni tydzien:)rewelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mnia zjadłabym rybke z surówką z kiszonej kapustki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Fajnie że popisałyscie :) Jak ja was lubię czytac :D:D:D:D:D:D U mnie jak na wojnie hihihih:) dzieciaki robia przedstawienie na religię i jeden chciał by aby wszyscy robili tak jak wymyslil na co pozostali się nie zgadzaja bo tez w jakis sposob chcieli by zapracować na ocene na co mamusia upartego chłopca sie tez nie zgadza normalnie aż mnie trzęsie WRRRRRrrrrrdzisiaj mamy roznmawiac z nia o 17 zobaczymy co z tego wyjdzie :)A tak ogółem to męzus w katowicach i do piatku będę tęsknic jak cholera i pewnie będziemy wisieć na telefonie jak zawsze:O:( EVIKA- kochana na zdróweczko ( czytaj łyk glukozy hihiihii:D ) co do II krech to może u POLI bo u mnie to raczej nie w tym miesiacu:)ale chylę się niziutko ze piłas za moje II kreseczki kochana 👄❤️👄 Iza- \"malutkie paluszki\" kotek aż się rozmazylam to cudny widok :D No i ciesze się że chyba FACECIK:) a te 5 tygodni szybyko minie:)ani sie obejrzysz👄 POLA- ty mi tu nie lamentuj na zapas tylko pozytywnie myslec zobaczysz IIkrechy beda i już !!!!!!!A co do piatku to tak go zbałamucę że jak kowboj będzie chodził hihihihiii:D👄 KISA- ja ci zdróweczka życzę i leniuchuj :)👄 ALED- spokojnie ja bym tesciowej nie słuchała wogle :) Wiem że cieszko tak nie mysleć ale zobaczysz wszystko bedzie ok 👄 JULY- halo????? MONIA MAMA- halo????? WODNISIA halo??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mAAm:)czekam na swoją @@ jak na wyrok. Brzuch mnie napindala od 9 -jak wstałam, podbrzusze,po prawej str bez przerwy ,a to dopiero 23dc, cycki mam obolałe, w sumie jak przed @,w ogole czuje sie do bani,zimno mi, spac zaraz idę bo marudna jestem;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm. Po-la kochana nie smuć się przecież nie masz @ więc szansa jest duża. A jak Twoja temperaturka? Na podwyższonym poziomie w stosunku do pierwszej połowy cyklu ? Mam nadzieję że TAK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki:) wstałam, zaraz lecę do pracki. Brzucho przestał bolec,cisza,spokój na razie. Evika-Temp rano 37 ,teraz 36,9.Nie spadaj!! Fajnie,że jestesce:) Do jutra,buziaki,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la Czyli tempka jak najbardziej prawidłowa w drugiej połowie cyklu. Trzymam kciuki aby nie spadła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Ja wróciłam roboty:)Czekam na pobudkę mojego supermena;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłyście już pączusie???Ja chyba zaraz pojdę do piekarni,rano jak wracałam z pracy była juz taka kolejka,że zrezygnowałam ze stania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny....jak tłusty czwartek ? Ja zaraz zmykam na pączka :) czeka mnie dzisiaj dużo pracy ale dam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
ja zaraz jade na usg i wracajac kupię pączusie.Bardzo sie denerwuje bo nigdy nie miałam dopochwowego,a poza tym boję sie że usłyszę że owulacji to u pani nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
dziś czyli 14 dc. tem .37 ,wczoraj wieczorem test owulacyjny wyszedł negatywnie (to był już trzeci ) i sama nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmen:) Nie boj sie,jestesmy z tobą:) Nawet,gdybys usłyszała cos takiego to i tak nie byłoby na 100% pewne:)Lecę po pączusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×