Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Tyle przed chwilą do Was napisałam i mi wszystko zżarło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika mi dzisiaj już też parę razy zjadało :( pościel prześliczna ale ja pewnie kupię wszystko w normalnym sklepie bo wolę wszystko dotknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a ja naprawdę podziwiam kobiety, które wychowują same dzieci. Podziwiam je za to że nie mają w nikim oparcia a mimo to muszą być dzielne, uśmiechnięte, zdyscyplinowane. Mam ogromny szacunek do takich kobiet, ponieważ jest im w życiu bardzo ciężko a starają się wychować swoje maleństwa na porządnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ja uwielbiam w sypialni ciepłe kolorki, typu - pomarańcz, łosoś itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez zjada co chwilkę :O Dziewczyny znikam na 15 minut głowkę spłukać to nie uciekajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - ja też nie robię zakupów przez internet, bo po prostu jestem wzrokowcem i muszę wszystko zobaczyć, dotknąć itp. Tylko że ja do najbliższego sklepu super wyposażonego mam 100 km, bo w moim mieście to niestety większość rzeczy jest marnej jakości. Dlatego narazie cały czas odkładam kaskę, a na koniec marca lub na początku kwietnia zaplanuję większe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze, że już piatek jeszcze chwilka i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika kupujesz całą wyprawkę czy czekasz aż dzidzius się urodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też cieszę się że już piątek. Jutro wybieramy się do znajomych, a w niedzielę może na długi spacer do lasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak ide do pracy to przechodze przez lasek...dzisiaj słychać było dzieciołą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja kupię wszystko w kwietniu. Potem gdy dzidziuś się urodzi napewno nie będę miała czasu na latanie po sklepach. Dużo rzeczy nie zamierzam kupować, wiem jak było z moją córeczką, miała mnóstwo ubrań,z których 25% ani razu nie nałożyła. Teraz postanowiłam że kupię bardzo mało ubranek, ponieważ maleństwo urodzi się w maju, więc będzie ciepło, ubranka w razie potrzeby będę prała a latem szybciutko mi wyschną na słoneczku. Łóżeczka nie będę kupowała w ogóle ponieważ mam je po córci. Muszę za to kupić nowy wózek, bo nie mam ani gondolki ani fotelika samochodowego. Kosmetyki typu pampersy, chusteczki itp kupię przed samym porodem. No i miesiąc wcześniej planuję kupić sobie jakieś akcesoria od porodu wrrrrrrr. Ciarki mnie przechodzą gdy o tym myślę. A Ty Iza? Zaczynasz już pomalutku kompletować wyprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - fajnie że masz blisko lasek, zawsze możesz się dotlenić :) Ja do pracy mam jakieś 5 km więc jeżdżę samochodem, a do tego krajową "ósemką" gdzie dziennie tą drogą przejeżdża kilka tysięcy tirów. a więc dotleniania się zero :( Raczej wdycham spaliny z Tirów :( Napewno słyszałyście nie raz o tej drodze i o walce ekologów na tej słynnej augustowskiej obwodnicy :( Same spaliny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki;) byłam jeszcze na poprzedniej str., normalnie nie mogę za wami nadążyc;) chciałam zapytac mAAm dlaczego się martwi,przecież do środy to istny raj same płode!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - ja też jestem jeszcze na etapie oglądania choć do porodu już tylko 3 miesiące. Ciągle wydaje mi się że jest jeszcze tyle czasu. Mam tylko troszkę ubranek takich dla noworodka, i trzy kompleciki na wyprawkę do szpitala i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la ja też uważam że u mAAm to sam środeczek więc dwie kreseczki wiszą w powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA i MOJA !!!!MOJA!!!! MOJA!!!!!:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorek spoko od jakiegos czasu juz farbuję na gorzka czekolade i jakos tak jak na razie mam włoski do ramion i zastanawiam sie czy je sciac na boba tak jak zawsze ( jak na NK fotkach ) czy poprosić by mi tylko podcieła końcówki :) mam je fajnie wycieniowane wiec się spoko układaja :) POLA- dzisiaj jest 15dc a w środę bedzie 20 dc wiec przy 34 dniowych cyklach to dupa blada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - może tym razem cykl będzie krótszy i właśnie się uda!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza -jedziemy jutro rano 5 00,brrrr,jak ja wstanę.... Dzis nie jedziemy bo nie ma juz noclegów:( Jutro na jedną noc może w hotelu sie zatrzymamy:) A moj synek nie chce do domu,dobrze mu tam, ale z rozmowy z nim wnioskuję ze jest zmęczony ,no i cały zakatarzony. Ciekawe czy bedzie miał jeszcze jutro sile i ochote by z nami pojeżdzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×