Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Wicie kobietki, byłam prze chwilką w łazience, wróciłam do swego pokoju, patrzę a na biurku leży ogromna czekolada z orzechami. Zgłupiałam, bo nie wiedziałam od kogo, komu mam dziękować i za co????? A to kolega z innego działu - właśnie przyszedł do mnie i się przyznał. Po prostu poprosił mnie abym przerobiła mu dwa zdjęcia i w ramach podziękowań dzisiaj przyniósł mi czekoladkę :) Ale miło mi się zrobiło. Zapraszam na czekoladkę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dałyście czadu dzis z tą stronką:) Kisa- gratuluję nowych stronek:) mAAM- a mówiłam ze zdążycie posiac:) To się będzie działo:D. Ja za twoim przykładem tez zaraz pazury idę robic do straszne są,normalnie wstyd pokazac komukolwiek:O U mnie laseczki nieciekawie, temp trzyma sie -36,9-37, brzuch pobolewajak na @ ,sluz sie zmienia na brunatny a to dobrze nie wroży. Jutro lub pojtrze mnie dopadnie i znow z podpaską w gaciach na nartach będę cierpiecJak dostanę to przynajmniej pojdę sobie w przyszłym tyg do fryzjerki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la co nie ciekawie???????? Tempka wysoko, więc jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-czekoladka mniam mniam:D. A tempka-sama wiesz ze ona dzien przed @ leci na łeb -a to pewnie jutro nastąpi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la wiem jak to jest z tą tempką, czasem nawet dopiero w dniu @ spada na dół. Ale powinnaś myśleć pozytywnie, myślę że trzeba mieć nadzieję i myśleć jak najbardziej pozytywnie. Sama wiesz dobrze że wyniki masz dobre, więc zapłodnienie to tylko kwestia czasu. Potrzeba cierpliwości, wiem że to trudne i łatwo mi mówić, ale sama to przeżywałam. PO-la a bierzesz też w tym cyklu duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się tem miś z serduszkiem beżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola dopiero oglądam ale podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciłabym łozeczko typu kojec,takie szybko składane by mozna było przewozic autem:) najlepiej miec 2-jedno drewniane, drugie materiałowe do szybkiego złozenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mi się podobają kołyski ale dziecko szybko rośnie i pewnie szkoda pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łepetynce mam własnie gorzką czekoladę i troche smiesznie wygladam :) IZA-słodziutkie te pościele :) Misię podoba ta groszkowa i ekri :) EVIKA- och ale miałas fajna niespodziankę :) i kolega jak ci godzinki w pracy osłodził milunie to :) POLA- kotek ja juz się nie nastawiam i tak pewnie dupa bedzie w tym miesiacu powiem ci że nawet wogle nie myslę o starankach bo za tydzień znów wyjazd na 4 dni i tak w kułko same targi ma biedaczysko a przez tel. to dzidzi sie nie zrobi :) KISA-spokojnie nie denerwuj się napewno wszystko jest ok :) A gdzie Klaudia , bigmam ,Nuska ,Aled , July , Moniamama??????HALO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam alez szalejesz ...Twój mąz padnie z zachwytu ...ja już nie patrzę nawet na moje odrosty brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, a Klaudia pochwaliła sie swoimi blizniakami i uciekła,zamiast nam tu relację zdawac;) mAAm-za tydzien bedzie juz po twoich płodnych więc może sobie jechac, no nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola czytałam gdzieś na innym topiku, że Klaudia ma problemy jest samotną mamą ...smutne taka młoda dziewczyna bez oparcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- ale to napewno nasza KLAUDIA- bo nam chyba pisała o męzu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- wcale nie bo w srodę mi trzmycha chyba znów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona moja :) Maam a miala być Twoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA gratuluję stronki :D To powiem ci że jestem w szoku bo nic tu nie wspominała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Zapraszam na czekoladę! Chcecie abym wyglądała jak wielka kula śniegowa???????????????? I tak już wyglądam jak słonica :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam że pisała że się staraj itd:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ale ciach na temat bo jeszcze pomysli że ja obgadujemy a przeciesz nic takiego na mysli nie mamy zycze jej jak najlepiej i trzymam kciuki że bedzie chłopczyk i dziewczynka :) EVIKA- to ja się skuszę :D bo jestem łasuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki każda z nas ma napewno większe lub mniejsze problemy jednak uważam że wychowywanie dzieci bez ojca jest ogromnie trudne, ciężkie i smutne i ja osobiście podziwiam kobiety, które wychowują same dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- tez sliczna mi sie podoba ta rózowa :)ale to chyba nie dla synka hiihii:) błekitna tez jest ładana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja na szczęście nie przepadam za słodkim..bo i tak czeka mnie wielkie odchudzanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×